Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
RIPOLLET, C.F.,C 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
LA ROMANICA, C.F.,B 012 POLINYA, AT.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 101 SABADELLENCA, UE.,C
CERCLE SABADELLES 1856,C 113 SABADELL NORD,CF.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 54 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
JUAN XXIII,C.S.,C 09 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 015 ROUREDA, V.D.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
POLINYA, AT.,C 52 RIPOLLET, C.F.,C
SABADELLENCA, UE.,C 90 LA ROMANICA, C.F.,B
SABADELL NORD,CF.,C 49 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 26 CERCLE SABADELLES 1856,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 32 SABADELL F.C., C.E.,I
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 81 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
ROUREDA, V.D.F.,B 30 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 3 27-10-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 34 POLINYA, AT.,C
RIPOLLET, C.F.,C 17 SABADELLENCA, UE.,C
LA ROMANICA, C.F.,B 09 SABADELL NORD,CF.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 160 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CERCLE SABADELLES 1856,C 45 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
SABADELL F.C., C.E.,I 14 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 45 ROUREDA, V.D.F.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 15 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 4 03-11-2019
POLINYA, AT.,C 53 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
SABADELLENCA, UE.,C 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
SABADELL NORD,CF.,C 61 RIPOLLET, C.F.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 61 LA ROMANICA, C.F.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 15 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 62 CERCLE SABADELLES 1856,C
ROUREDA, V.D.F.,B 73 SABADELL F.C., C.E.,I
JUAN XXIII,C.S.,C 17 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
Jornada 5 10-11-2019
POLINYA, AT.,C 15 SABADELLENCA, UE.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 25 SABADELL NORD,CF.,C
RIPOLLET, C.F.,C 63 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
LA ROMANICA, C.F.,B 19 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 53 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,C 18 ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,I 41 JUAN XXIII,C.S.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 014 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
Jornada 6 17-11-2019
SABADELLENCA, UE.,C 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
SABADELL NORD,CF.,C 21 POLINYA, AT.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 10 RIPOLLET, C.F.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 81 LA ROMANICA, C.F.,B
ROUREDA, V.D.F.,B 26 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
JUAN XXIII,C.S.,C 31 CERCLE SABADELLES 1856,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 60 SABADELL F.C., C.E.,I
Jornada 7 24-11-2019
SABADELLENCA, UE.,C 24 SABADELL NORD,CF.,C
POLINYA, AT.,C 53 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 24 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
RIPOLLET, C.F.,C 110 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,B 07 ROUREDA, V.D.F.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 80 JUAN XXIII,C.S.,C
CERCLE SABADELLES 1856,C 67 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 16 SABADELL F.C., C.E.,I
Jornada 8 01-12-2019
SABADELL NORD,CF.,C 131 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 11 SABADELLENCA, UE.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 21 POLINYA, AT.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
ROUREDA, V.D.F.,B 50 RIPOLLET, C.F.,C
JUAN XXIII,C.S.,C 31 LA ROMANICA, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 110 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL F.C., C.E.,I 65 CERCLE SABADELLES 1856,C
Jornada 9 15-12-2019
SABADELL NORD,CF.,C 91 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
SABADELLENCA, UE.,C 15 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
POLINYA, AT.,C 16 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 26 ROUREDA, V.D.F.,B
RIPOLLET, C.F.,C 42 JUAN XXIII,C.S.,C
LA ROMANICA, C.F.,B 09 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 171 SABADELL F.C., C.E.,I
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 46 CERCLE SABADELLES 1856,C
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 131 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 02 SABADELL NORD,CF.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 30 SABADELLENCA, UE.,C
ROUREDA, V.D.F.,B 32 POLINYA, AT.,C
JUAN XXIII,C.S.,C 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 41 RIPOLLET, C.F.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 48 LA ROMANICA, C.F.,B
CERCLE SABADELLES 1856,C 315 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 04 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
SABADELL NORD,CF.,C 71 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELLENCA, UE.,C 42 ROUREDA, V.D.F.,B
POLINYA, AT.,C 91 JUAN XXIII,C.S.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
RIPOLLET, C.F.,C 25 SABADELL F.C., C.E.,I
LA ROMANICA, C.F.,B 111 CERCLE SABADELLES 1856,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 19 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 12 19-01-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 110 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
ROUREDA, V.D.F.,B 13 SABADELL NORD,CF.,C
JUAN XXIII,C.S.,C 32 SABADELLENCA, UE.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 44 POLINYA, AT.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 64 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
RIPOLLET, C.F.,C 24 CERCLE SABADELLES 1856,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 150 LA ROMANICA, C.F.,B
Jornada 13 26-01-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 12 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 34 ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELL NORD,CF.,C 81 JUAN XXIII,C.S.,C
SABADELLENCA, UE.,C 50 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
POLINYA, AT.,C 34 SABADELL F.C., C.E.,I
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 48 CERCLE SABADELLES 1856,C
RIPOLLET, C.F.,C 110 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 03 LA ROMANICA, C.F.,B
Jornada 14 02-02-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 18 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,B 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
JUAN XXIII,C.S.,C 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 25 SABADELL NORD,CF.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 34 SABADELLENCA, UE.,C
CERCLE SABADELLES 1856,C 410 POLINYA, AT.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 110 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
LA ROMANICA, C.F.,B 07 RIPOLLET, C.F.,C
Jornada 15 09-02-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 45 ROUREDA, V.D.F.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 122 JUAN XXIII,C.S.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
SABADELL NORD,CF.,C 40 SABADELL F.C., C.E.,I
SABADELLENCA, UE.,C 43 CERCLE SABADELLES 1856,C
POLINYA, AT.,C 214 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 14 LA ROMANICA, C.F.,B
RIPOLLET, C.F.,C 32 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G 30 RIPOLLET, C.F.,C
POLINYA, AT.,C 61 LA ROMANICA, C.F.,B
SABADELLENCA, UE.,C 03 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL NORD,CF.,C 22 CERCLE SABADELLES 1856,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 51 SABADELL F.C., C.E.,I
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 40 JUAN XXIII,C.S.,C
ROUREDA, V.D.F.,B 100 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
Jornada 17 01-03-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E 05 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
RIPOLLET, C.F.,C 34 POLINYA, AT.,C
LA ROMANICA, C.F.,B 06 SABADELLENCA, UE.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 30 SABADELL NORD,CF.,C
CERCLE SABADELLES 1856,C 65 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
SABADELL F.C., C.E.,I 54 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F 28 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,C 25 ROUREDA, V.D.F.,B
Jornada 18 08-03-2020
POLINYA, AT.,C 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
SABADELLENCA, UE.,C 82 RIPOLLET, C.F.,C
SABADELL NORD,CF.,C 101 LA ROMANICA, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 013 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F 43 CERCLE SABADELLES 1856,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 75 SABADELL F.C., C.E.,I
ROUREDA, V.D.F.,B 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
JUAN XXIII,C.S.,C 50 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
Jornada 19 15-03-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E - POLINYA, AT.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G - SABADELLENCA, UE.,C
RIPOLLET, C.F.,C - SABADELL NORD,CF.,C
LA ROMANICA, C.F.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
CERCLE SABADELLES 1856,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,I - ROUREDA, V.D.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F - JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 20 22-03-2020
SABADELLENCA, UE.,C - POLINYA, AT.,C
SABADELL NORD,CF.,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - RIPOLLET, C.F.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F - LA ROMANICA, C.F.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ROUREDA, V.D.F.,B - CERCLE SABADELLES 1856,C
JUAN XXIII,C.S.,C - SABADELL F.C., C.E.,I
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
Jornada 21 29-03-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E - SABADELLENCA, UE.,C
POLINYA, AT.,C - SABADELL NORD,CF.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
RIPOLLET, C.F.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
LA ROMANICA, C.F.,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - ROUREDA, V.D.F.,B
CERCLE SABADELLES 1856,C - JUAN XXIII,C.S.,C
SABADELL F.C., C.E.,I - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
Jornada 22 05-04-2020
SABADELL NORD,CF.,C - SABADELLENCA, UE.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - POLINYA, AT.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - RIPOLLET, C.F.,C
ROUREDA, V.D.F.,B - LA ROMANICA, C.F.,B
JUAN XXIII,C.S.,C - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F - CERCLE SABADELLES 1856,C
SABADELL F.C., C.E.,I - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
Jornada 23 19-04-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E - SABADELL NORD,CF.,C
SABADELLENCA, UE.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
POLINYA, AT.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RIPOLLET, C.F.,C - ROUREDA, V.D.F.,B
LA ROMANICA, C.F.,B - JUAN XXIII,C.S.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
CERCLE SABADELLES 1856,C - SABADELL F.C., C.E.,I
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - SABADELL NORD,CF.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F - SABADELLENCA, UE.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - POLINYA, AT.,C
ROUREDA, V.D.F.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
JUAN XXIII,C.S.,C - RIPOLLET, C.F.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F - LA ROMANICA, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,I - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERCLE SABADELLES 1856,C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
Jornada 25 03-05-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
SABADELL NORD,CF.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
SABADELLENCA, UE.,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
POLINYA, AT.,C - ROUREDA, V.D.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G - JUAN XXIII,C.S.,C
RIPOLLET, C.F.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
LA ROMANICA, C.F.,B - SABADELL F.C., C.E.,I
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - CERCLE SABADELLES 1856,C
Jornada 26 10-05-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - SABADELL NORD,CF.,C
ROUREDA, V.D.F.,B - SABADELLENCA, UE.,C
JUAN XXIII,C.S.,C - POLINYA, AT.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
SABADELL F.C., C.E.,I - RIPOLLET, C.F.,C
CERCLE SABADELLES 1856,C - LA ROMANICA, C.F.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
Jornada 27 17-05-2020
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELL NORD,CF.,C - ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELLENCA, UE.,C - JUAN XXIII,C.S.,C
POLINYA, AT.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G - SABADELL F.C., C.E.,I
CERCLE SABADELLES 1856,C - RIPOLLET, C.F.,C
LA ROMANICA, C.F.,B - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 28 24-05-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
ROUREDA, V.D.F.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
JUAN XXIII,C.S.,C - SABADELL NORD,CF.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F - SABADELLENCA, UE.,C
SABADELL F.C., C.E.,I - POLINYA, AT.,C
CERCLE SABADELLES 1856,C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - RIPOLLET, C.F.,C
LA ROMANICA, C.F.,B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
Jornada 29 31-05-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F - ROUREDA, V.D.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F - JUAN XXIII,C.S.,C
SABADELL NORD,CF.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F
SABADELLENCA, UE.,C - SABADELL F.C., C.E.,I
POLINYA, AT.,C - CERCLE SABADELLES 1856,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
RIPOLLET, C.F.,C - LA ROMANICA, C.F.,B
Jornada 30 07-06-2020
ROUREDA, V.D.F.,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,F
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,F - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
SABADELL F.C., C.E.,I - SABADELL NORD,CF.,C
CERCLE SABADELLES 1856,C - SABADELLENCA, UE.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - POLINYA, AT.,C
LA ROMANICA, C.F.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,G
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,E - RIPOLLET, C.F.,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.