Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 41

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SABADELLENCA, UE.,A 83 CAN PARELLADA, C.D.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 60 CASTELLBISBAL, U.E.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 103 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
JUNIOR,C.F.,A 101 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 25 SABADELL NORD,CF.,A
POLINYA, AT.,A 15 MATADEPERA, F.C.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 211 RUBI, U.E.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 81 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 2 20-10-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A 07 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 25 SABADELLENCA, UE.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 24 MAURINA EGARA, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 14 LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 62 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
MATADEPERA, F.C.,A 71 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
RUBI, U.E.,A 42 POLINYA, AT.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 63 CAN TRIAS, U.D.,A
Jornada 3 27-10-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A 22 CASTELLBISBAL, U.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A 42 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
MAURINA EGARA, C.F.,A 11 JUNIOR,C.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 44 SABADELL NORD,CF.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 17 MATADEPERA, F.C.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 06 RUBI, U.E.,A
POLINYA, AT.,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 50 CAN TRIAS, U.D.,A
Jornada 4 03-11-2019
CASTELLBISBAL, U.E.,A 07 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 30 CAN PARELLADA, C.D.,A
JUNIOR,C.F.,A 51 SABADELLENCA, UE.,A
SABADELL NORD,CF.,A 31 MAURINA EGARA, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A 83 LA ROMANICA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 24 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 012 POLINYA, AT.,A
Jornada 5 10-11-2019
CASTELLBISBAL, U.E.,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 04 JUNIOR,C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A 56 SABADELL NORD,CF.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 15 MATADEPERA, F.C.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 57 RUBI, U.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 CAN TRIAS, U.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 12 POLINYA, AT.,A
Jornada 6 17-11-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 04 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,A 52 CASTELLBISBAL, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 73 CAN PARELLADA, C.D.,A
MATADEPERA, F.C.,A 92 SABADELLENCA, UE.,A
RUBI, U.E.,A 61 MAURINA EGARA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 16 LA ROMANICA, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
POLINYA, AT.,A 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 7 24-11-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 15 JUNIOR,C.F.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 15 SABADELL NORD,CF.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 17 MATADEPERA, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A 14 RUBI, U.E.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 73 CAN TRIAS, U.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 09 POLINYA, AT.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 40 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 8 01-12-2019
JUNIOR,C.F.,A 23 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
MATADEPERA, F.C.,A 101 CASTELLBISBAL, U.E.,A
RUBI, U.E.,A 62 CAN PARELLADA, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 43 SABADELLENCA, UE.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 03 MAURINA EGARA, C.F.,A
POLINYA, AT.,A 51 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 9 15-12-2019
JUNIOR,C.F.,A 33 SABADELL NORD,CF.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 03 MATADEPERA, F.C.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 09 RUBI, U.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELLENCA, UE.,A 14 CAN TRIAS, U.D.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 22 POLINYA, AT.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 81 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 10 22-12-2019
SABADELL NORD,CF.,A 23 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
MATADEPERA, F.C.,A 94 JUNIOR,C.F.,A
RUBI, U.E.,A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 21 CASTELLBISBAL, U.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 33 CAN PARELLADA, C.D.,A
POLINYA, AT.,A 92 SABADELLENCA, UE.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 12 MAURINA EGARA, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 07 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 11 12-01-2020
SABADELL NORD,CF.,A 01 MATADEPERA, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,A 35 RUBI, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A 25 CAN TRIAS, U.D.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 34 POLINYA, AT.,A
SABADELLENCA, UE.,A 52 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 82 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 32 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 12 19-01-2020
MATADEPERA, F.C.,A 33 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
RUBI, U.E.,A 05 SABADELL NORD,CF.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 35 JUNIOR,C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 05 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
POLINYA, AT.,A 32 CASTELLBISBAL, U.E.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 60 CAN PARELLADA, C.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 24 SABADELLENCA, UE.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 13 MAURINA EGARA, C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
MATADEPERA, F.C.,A 13 RUBI, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
JUNIOR,C.F.,A 31 CAN TRIAS, U.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 13 POLINYA, AT.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 03 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SABADELLENCA, UE.,A 10 LA ROMANICA, C.F.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 50 MAURINA EGARA, C.F.,A
Jornada 14 02-02-2020
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 20 RUBI, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 19 MATADEPERA, F.C.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 06 SABADELL NORD,CF.,A
POLINYA, AT.,A 23 JUNIOR,C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 35 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 11 CASTELLBISBAL, U.E.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 111 CAN PARELLADA, C.D.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 41 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 15 09-02-2020
RUBI, U.E.,A 82 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
MATADEPERA, F.C.,A 91 CAN TRIAS, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 26 POLINYA, AT.,A
JUNIOR,C.F.,A 70 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 54 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 07 LA ROMANICA, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 03 MAURINA EGARA, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A 04 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CAN PARELLADA, C.D.,A 14 SABADELLENCA, UE.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 16 MAURINA EGARA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 06 LA ROMANICA, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 26 JUNIOR,C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
MATADEPERA, F.C.,A 63 POLINYA, AT.,A
RUBI, U.E.,A 111 CAN TRIAS, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 16 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 17 01-03-2020
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 110 CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 10 CASTELLBISBAL, U.E.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
LA ROMANICA, C.F.,A 23 JUNIOR,C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 010 SABADELL NORD,CF.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 14 MATADEPERA, F.C.,A
POLINYA, AT.,A 12 RUBI, U.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Jornada 18 08-03-2020
CASTELLBISBAL, U.E.,A 33 CAN PARELLADA, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 33 SABADELLENCA, UE.,A
JUNIOR,C.F.,A 32 MAURINA EGARA, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 LA ROMANICA, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A 121 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
RUBI, U.E.,A 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 13 POLINYA, AT.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 09 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 19 15-03-2020
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SABADELLENCA, UE.,A - JUNIOR,C.F.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - SABADELL NORD,CF.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - RUBI, U.E.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
POLINYA, AT.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
Jornada 20 22-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - CASTELLBISBAL, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A - SABADELLENCA, UE.,A
MATADEPERA, F.C.,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CAN TRIAS, U.D.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
POLINYA, AT.,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 21 29-03-2020
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A - JUNIOR,C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - SABADELL NORD,CF.,A
SABADELLENCA, UE.,A - MATADEPERA, F.C.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - RUBI, U.E.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - CAN TRIAS, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - POLINYA, AT.,A
Jornada 22 05-04-2020
JUNIOR,C.F.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SABADELL NORD,CF.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
RUBI, U.E.,A - SABADELLENCA, UE.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - MAURINA EGARA, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
POLINYA, AT.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 23 19-04-2020
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - JUNIOR,C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - SABADELL NORD,CF.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - RUBI, U.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
MAURINA EGARA, C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - POLINYA, AT.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 24 26-04-2020
SABADELL NORD,CF.,A - JUNIOR,C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
RUBI, U.E.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - SABADELLENCA, UE.,A
POLINYA, AT.,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 25 03-05-2020
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - SABADELL NORD,CF.,A
JUNIOR,C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - RUBI, U.E.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A - POLINYA, AT.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 26 10-05-2020
MATADEPERA, F.C.,A - SABADELL NORD,CF.,A
RUBI, U.E.,A - JUNIOR,C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
CAN TRIAS, U.D.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
POLINYA, AT.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - SABADELLENCA, UE.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 27 17-05-2020
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - MATADEPERA, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A - RUBI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - CAN TRIAS, U.D.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - POLINYA, AT.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELLENCA, UE.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 28 24-05-2020
RUBI, U.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - SABADELL NORD,CF.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - JUNIOR,C.F.,A
POLINYA, AT.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Jornada 29 31-05-2020
RUBI, U.E.,A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
MATADEPERA, F.C.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,A - POLINYA, AT.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A - MAURINA EGARA, C.F.,A
Jornada 30 07-06-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - RUBI, U.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - MATADEPERA, F.C.,A
POLINYA, AT.,A - SABADELL NORD,CF.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - JUNIOR,C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
LA ROMANICA, C.F.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
MAURINA EGARA, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A - SABADELLENCA, UE.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.