Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 42

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 71 JUAN XXIII,C.S.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 93 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 63 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 33 NATACIO TERRASSA, C,B
RIPOLLET, C.F.,B 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
SAN LORENZO, U.D.,A 07 SABADELLENCA, UE.,B
Jornada 2 20-10-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 40 SAN LORENZO, U.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,B 04 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 52 CERCLE SABADELLES 1856,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 27 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
NATACIO TERRASSA, C,B 33 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 61 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
SABADELLENCA, UE.,B 130 RIPOLLET, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 51 JUAN XXIII,C.S.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 26 NATACIO TERRASSA, C,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 12 SABADELLENCA, UE.,B
SAN LORENZO, U.D.,A 40 RIPOLLET, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
JUAN XXIII,C.S.,B 06 SAN LORENZO, U.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 17 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 010 CERCLE SABADELLES 1856,A
NATACIO TERRASSA, C,B 16 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SABADELLENCA, UE.,B 52 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
RIPOLLET, C.F.,B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
Jornada 5 10-11-2019
JUAN XXIII,C.S.,B 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 54 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 70 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CERCLE SABADELLES 1856,A 55 NATACIO TERRASSA, C,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 011 SABADELLENCA, UE.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 50 RIPOLLET, C.F.,B
SAN LORENZO, U.D.,A 43 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
Jornada 6 17-11-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 44 SAN LORENZO, U.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 52 JUAN XXIII,C.S.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
NATACIO TERRASSA, C,B 58 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 32 CERCLE SABADELLES 1856,A
SABADELLENCA, UE.,B 62 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
RIPOLLET, C.F.,B 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 7 24-11-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
JUAN XXIII,C.S.,B 90 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 15 NATACIO TERRASSA, C,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 03 SABADELLENCA, UE.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 60 RIPOLLET, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
SAN LORENZO, U.D.,A 14 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 8 01-12-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 60 SAN LORENZO, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 07 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
NATACIO TERRASSA, C,B 61 JUAN XXIII,C.S.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SABADELLENCA, UE.,B 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,B 24 CERCLE SABADELLES 1856,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 63 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 9 15-12-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 63 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 43 NATACIO TERRASSA, C,B
JUAN XXIII,C.S.,B 07 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 03 SABADELLENCA, UE.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 61 RIPOLLET, C.F.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 52 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 51 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SAN LORENZO, U.D.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 10 22-12-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 14 SAN LORENZO, U.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,B 42 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELLENCA, UE.,B 100 JUAN XXIII,C.S.,B
RIPOLLET, C.F.,B 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 07 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 31 CERCLE SABADELLES 1856,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 010 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 11 12-01-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 15 NATACIO TERRASSA, C,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 05 SABADELLENCA, UE.,B
JUAN XXIII,C.S.,B 38 RIPOLLET, C.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 52 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 24 CERCLE SABADELLES 1856,A
SAN LORENZO, U.D.,A 05 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 12 19-01-2020
NATACIO TERRASSA, C,B 33 SAN LORENZO, U.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SABADELLENCA, UE.,B 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
RIPOLLET, C.F.,B 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 40 JUAN XXIII,C.S.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 07 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 92 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 13 26-01-2020
NATACIO TERRASSA, C,B 85 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 111 SABADELLENCA, UE.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 14 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 52 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
JUAN XXIII,C.S.,B 14 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 01 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 14 02-02-2020
SAN LORENZO, U.D.,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
SABADELLENCA, UE.,B 84 NATACIO TERRASSA, C,B
RIPOLLET, C.F.,B 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 31 JUAN XXIII,C.S.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 61 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 24 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Jornada 15 09-02-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 16 SABADELLENCA, UE.,B
NATACIO TERRASSA, C,B 61 RIPOLLET, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 90 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUAN XXIII,C.S.,B 04 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 00 CERCLE SABADELLES 1856,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 21 SAN LORENZO, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,B 03 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 18 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
NATACIO TERRASSA, C,B 72 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 20 RIPOLLET, C.F.,B
SABADELLENCA, UE.,B 50 SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 17 01-03-2020
SAN LORENZO, U.D.,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 50 JUAN XXIII,C.S.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 82 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 43 NATACIO TERRASSA, C,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
RIPOLLET, C.F.,B 412 SABADELLENCA, UE.,B
Jornada 18 08-03-2020
JUAN XXIII,C.S.,B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 13 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 25 CERCLE SABADELLES 1856,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 013 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,B 63 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELLENCA, UE.,B 130 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
RIPOLLET, C.F.,B 23 SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 19 15-03-2020
SAN LORENZO, U.D.,A - JUAN XXIII,C.S.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - SABADELLENCA, UE.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B - RIPOLLET, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - JUAN XXIII,C.S.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,B - CERCLE SABADELLES 1856,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SABADELLENCA, UE.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
RIPOLLET, C.F.,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B - SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 21 29-03-2020
SAN LORENZO, U.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
JUAN XXIII,C.S.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SABADELLENCA, UE.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - RIPOLLET, C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
Jornada 22 05-04-2020
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - JUAN XXIII,C.S.,B
NATACIO TERRASSA, C,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,B - CERCLE SABADELLES 1856,A
RIPOLLET, C.F.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 23 19-04-2020
SAN LORENZO, U.D.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
JUAN XXIII,C.S.,B - NATACIO TERRASSA, C,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - RIPOLLET, C.F.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 24 26-04-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
NATACIO TERRASSA, C,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B - JUAN XXIII,C.S.,B
SABADELLENCA, UE.,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
RIPOLLET, C.F.,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B - CERCLE SABADELLES 1856,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 25 03-05-2020
SAN LORENZO, U.D.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - NATACIO TERRASSA, C,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
JUAN XXIII,C.S.,B - SABADELLENCA, UE.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - RIPOLLET, C.F.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 26 10-05-2020
NATACIO TERRASSA, C,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SABADELLENCA, UE.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
RIPOLLET, C.F.,B - JUAN XXIII,C.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 27 17-05-2020
SAN LORENZO, U.D.,A - NATACIO TERRASSA, C,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - SABADELLENCA, UE.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - RIPOLLET, C.F.,B
JUAN XXIII,C.S.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 28 24-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B - NATACIO TERRASSA, C,B
SABADELLENCA, UE.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
RIPOLLET, C.F.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - JUAN XXIII,C.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A - SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 29 31-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B - SAN LORENZO, U.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,B - SABADELLENCA, UE.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - RIPOLLET, C.F.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
JUAN XXIII,C.S.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 30 07-06-2020
SABADELLENCA, UE.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
RIPOLLET, C.F.,B - NATACIO TERRASSA, C,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - JUAN XXIII,C.S.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SAN LORENZO, U.D.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.