Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 8

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
BREDA, U.E.,B 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 51 TORDERA, C.F.,B
QUART, U.E.,C 10 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 140 QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,B 17 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CASSA, U.D.,D 12 RACING BLANENC F.C.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 23 BLANES, C.D.,B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 50 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
TORDERA, C.F.,B 37 BREDA, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 52 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
QUART, U.E.,B 05 QUART, U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 51 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 21 CASSA, U.D.,B
BLANES, C.D.,B 100 CASSA, U.D.,D
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 60 TORDERA, C.F.,B
BREDA, U.E.,B 22 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 82 QUART, U.E.,B
QUART, U.E.,C 27 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 90 RACING BLANENC F.C.,B
CASSA, U.D.,B 24 BLANES, C.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 80 CASSA, U.D.,D
Jornada 4 27-10-2019
TORDERA, C.F.,B 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
QUART, U.E.,B 27 BREDA, U.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 80 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
RACING BLANENC F.C.,B 52 QUART, U.E.,C
BLANES, C.D.,B 115 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CASSA, U.D.,D 05 CASSA, U.D.,B
Jornada 5 03-11-2019
TORDERA, C.F.,B 27 LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 30 QUART, U.E.,B
BREDA, U.E.,B 03 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 33 RACING BLANENC F.C.,B
QUART, U.E.,C 42 BLANES, C.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 160 CASSA, U.D.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 13 CASSA, U.D.,B
Jornada 6 10-11-2019
LLAGOSTERA, U.E.,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
QUART, U.E.,B 08 TORDERA, C.F.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
RACING BLANENC F.C.,B 45 BREDA, U.E.,B
BLANES, C.D.,B 50 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CASSA, U.D.,D 09 QUART, U.E.,C
CASSA, U.D.,B 15 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 7 17-11-2019
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 QUART, U.E.,B
TORDERA, C.F.,B 013 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 11 RACING BLANENC F.C.,B
BREDA, U.E.,B 54 BLANES, C.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 122 CASSA, U.D.,D
QUART, U.E.,C 60 CASSA, U.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 010 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 8 24-11-2019
QUART, U.E.,B 00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 50 LLAGOSTERA, U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 70 TORDERA, C.F.,B
BLANES, C.D.,B 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
CASSA, U.D.,D 06 BREDA, U.E.,B
CASSA, U.D.,B 54 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 70 QUART, U.E.,C
Jornada 9 01-12-2019
QUART, U.E.,B 19 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 34 RACING BLANENC F.C.,B
TORDERA, C.F.,B 09 BLANES, C.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 70 CASSA, U.D.,D
BREDA, U.E.,B 88 CASSA, U.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 112 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 13 QUART, U.E.,C
Jornada 10 15-12-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 81 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
RACING BLANENC F.C.,B 50 QUART, U.E.,B
BLANES, C.D.,B 25 LLAGOSTERA, U.E.,A
CASSA, U.D.,D 07 TORDERA, C.F.,B
CASSA, U.D.,B 14 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 64 BREDA, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 12 QUART, U.E.,C
Jornada 11 22-12-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 45 RACING BLANENC F.C.,B
QUART, U.E.,B 16 BLANES, C.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 40 CASSA, U.D.,D
TORDERA, C.F.,B 06 CASSA, U.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 36 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BREDA, U.E.,B 42 QUART, U.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 02 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 12 12-01-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 15 RACING BLANENC F.C.,B
BLANES, C.D.,B 110 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CASSA, U.D.,D 22 QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,B 23 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 80 TORDERA, C.F.,B
QUART, U.E.,C 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 87 BREDA, U.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
RACING BLANENC F.C.,B 11 BLANES, C.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 74 CASSA, U.D.,D
QUART, U.E.,B 17 CASSA, U.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 17 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
TORDERA, C.F.,B 23 QUART, U.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BREDA, U.E.,B 90 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 26-01-2020
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - BREDA, U.E.,B
TORDERA, C.F.,B 25 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
LLAGOSTERA, U.E.,A 51 QUART, U.E.,C
QUART, U.E.,B 03 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 53 CASSA, U.D.,B
RACING BLANENC F.C.,B 51 CASSA, U.D.,D
BLANES, C.D.,B 10 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 15 02-02-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 14 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BREDA, U.E.,B 52 TORDERA, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 55 LLAGOSTERA, U.E.,A
QUART, U.E.,C 64 QUART, U.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 16 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CASSA, U.D.,B 12 RACING BLANENC F.C.,B
CASSA, U.D.,D 19 BLANES, C.D.,B
Jornada 16 09-02-2020
TORDERA, C.F.,B 05 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 64 BREDA, U.E.,B
QUART, U.E.,B 24 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 23 QUART, U.E.,C
RACING BLANENC F.C.,B 35 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BLANES, C.D.,B 16 CASSA, U.D.,B
CASSA, U.D.,D 14 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 17 16-02-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 04 TORDERA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 31 LLAGOSTERA, U.E.,A
BREDA, U.E.,B 63 QUART, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 48 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
QUART, U.E.,C 12 RACING BLANENC F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 81 BLANES, C.D.,B
CASSA, U.D.,B 51 CASSA, U.D.,D
Jornada 18 01-03-2020
LLAGOSTERA, U.E.,A - TORDERA, C.F.,B
QUART, U.E.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - BREDA, U.E.,B
RACING BLANENC F.C.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BLANES, C.D.,B - QUART, U.E.,C
CASSA, U.D.,D - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CASSA, U.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 19 08-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - LLAGOSTERA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,B - QUART, U.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BREDA, U.E.,B - RACING BLANENC F.C.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BLANES, C.D.,B
QUART, U.E.,C - CASSA, U.D.,D
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - CASSA, U.D.,B
Jornada 20 15-03-2020
QUART, U.E.,B - LLAGOSTERA, U.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - TORDERA, C.F.,B
RACING BLANENC F.C.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BLANES, C.D.,B - BREDA, U.E.,B
CASSA, U.D.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CASSA, U.D.,B - QUART, U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 21 22-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - QUART, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,B - RACING BLANENC F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - BLANES, C.D.,B
BREDA, U.E.,B - CASSA, U.D.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - CASSA, U.D.,B
QUART, U.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 22 29-03-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - QUART, U.E.,B
RACING BLANENC F.C.,B - LLAGOSTERA, U.E.,A
BLANES, C.D.,B - TORDERA, C.F.,B
CASSA, U.D.,D - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
CASSA, U.D.,B - BREDA, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
QUART, U.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 23 05-04-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
QUART, U.E.,B - RACING BLANENC F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A - BLANES, C.D.,B
TORDERA, C.F.,B - CASSA, U.D.,D
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - CASSA, U.D.,B
BREDA, U.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
QUART, U.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 24 19-04-2020
RACING BLANENC F.C.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BLANES, C.D.,B - QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,D - LLAGOSTERA, U.E.,A
CASSA, U.D.,B - TORDERA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
QUART, U.E.,C - BREDA, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 25 26-04-2020
RACING BLANENC F.C.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - BLANES, C.D.,B
QUART, U.E.,B - CASSA, U.D.,D
LLAGOSTERA, U.E.,A - CASSA, U.D.,B
TORDERA, C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - QUART, U.E.,C
BREDA, U.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 26 03-05-2020
BLANES, C.D.,B - RACING BLANENC F.C.,B
CASSA, U.D.,D - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CASSA, U.D.,B - QUART, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
QUART, U.E.,C - TORDERA, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - BREDA, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.