Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent alevi | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 53 BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A 54 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CASSA, U.D.,A 54 FIGUERES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 63 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
GIRONA, F.C.,B 71 BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,B 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 34 PERALADA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 06 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 2 06-10-2019
BISBALENC, AT.,A 56 LLAGOSTERA, U.E. ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FIGUERES, U.E.,A 33 BANYOLES, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 42 CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A 15 PORQUERES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 29 GIRONA, F.C.,B
PERALADA, C.F.,A 27 QUART, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 3 13-10-2019
BISBALENC, AT.,A 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 FIGUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 81 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
CASSA, U.D.,A 32 BESCANO, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A 52 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
GIRONA, F.C.,B 62 PERALADA, C.F.,A
QUART, U.E.,B 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 4 20-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 22 LLAGOSTERA, U.E. ,B
FIGUERES, U.E.,A 31 BISBALENC, AT.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 59 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BESCANO, C.D.,A 43 BANYOLES, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 72 CASSA, U.D.,A
PERALADA, C.F.,A 02 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 62 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 09 QUART, U.E.,B
Jornada 5 27-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 34 FIGUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 50 BESCANO, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,A 62 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
CASSA, U.D.,A 13 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 16 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
GIRONA, F.C.,B 54 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 15 QUART, U.E.,B
Jornada 6 03-11-2019
FIGUERES, U.E.,A 42 LLAGOSTERA, U.E. ,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 25 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BESCANO, C.D.,A 28 BISBALENC, AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PERALADA, C.F.,A 14 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 121 CASSA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 13 PORQUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,B 24 GIRONA, F.C.,B
Jornada 7 10-11-2019
FIGUERES, U.E.,A 131 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 51 BESCANO, C.D.,A
BISBALENC, AT.,A 52 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 13 PERALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 46 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
CASSA, U.D.,A 06 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PORQUERES, U.E.,A 23 QUART, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 212 GIRONA, F.C.,B
Jornada 8 17-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 06 LLAGOSTERA, U.E. ,B
BESCANO, C.D.,A 09 FIGUERES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,A 26 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 24 BANYOLES, C.E.,A
QUART, U.E.,B 81 CASSA, U.D.,A
GIRONA, F.C.,B 71 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 9 24-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 22 BESCANO, C.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 32 PERALADA, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A 16 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BANYOLES, C.E.,A 16 QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,A 28 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 11 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 10 01-12-2019
BESCANO, C.D.,A 16 LLAGOSTERA, U.E. ,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PERALADA, C.F.,A 53 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 30 BISBALENC, AT.,A
QUART, U.E.,B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GIRONA, F.C.,B 25 BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 52 CASSA, U.D.,A
Jornada 11 15-12-2019
BESCANO, C.D.,A 27 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 36 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 44 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BISBALENC, AT.,A 14 QUART, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 27 GIRONA, F.C.,B
BANYOLES, C.E.,A 61 PORQUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 43 CASSA, U.D.,A
Jornada 12 22-12-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 11 LLAGOSTERA, U.E. ,B
PERALADA, C.F.,A 61 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 74 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 50 FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,B 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
GIRONA, F.C.,B 21 BISBALENC, AT.,A
PORQUERES, U.E.,A 45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CASSA, U.D.,A 48 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 13 12-01-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 21 PERALADA, C.F.,A
BESCANO, C.D.,A 03 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FIGUERES, U.E.,A 03 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 16 GIRONA, F.C.,B
BISBALENC, AT.,A 74 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 62 CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 22 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 14 19-01-2020
LLAGOSTERA, U.E. ,B 40 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 60 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 51 BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,B 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
GIRONA, F.C.,B 32 FIGUERES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CASSA, U.D.,A 03 BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 15 26-01-2020
PERALADA, C.F.,A 24 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
BESCANO, C.D.,A 60 QUART, U.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 46 GIRONA, F.C.,B
FIGUERES, U.E.,A 33 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 82 CASSA, U.D.,A
BISBALENC, AT.,A 34 BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 50 LLAGOSTERA, U.E. ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
BISBALENC, AT.,A 35 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 33 BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 72 CASSA, U.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 23 PORQUERES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 15 GIRONA, F.C.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 33 QUART, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 32 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 17 09-02-2020
LLAGOSTERA, U.E. ,B 12 BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A 84 FIGUERES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PORQUERES, U.E.,A 32 BESCANO, C.D.,A
GIRONA, F.C.,B 70 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
QUART, U.E.,B 53 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 18 16-02-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BISBALENC, AT.,A
FIGUERES, U.E.,A 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 63 BANYOLES, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 15 CASSA, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 51 PORQUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 04 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 42 QUART, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 33 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 19 01-03-2020
LLAGOSTERA, U.E. ,B 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BISBALENC, AT.,A 36 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 103 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
BANYOLES, C.E.,A 72 BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 51 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
PORQUERES, U.E.,A 13 PERALADA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 45 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
QUART, U.E.,B 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 20 08-03-2020
FIGUERES, U.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 16 BISBALENC, AT.,A
BESCANO, C.D.,A 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 14 BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 42 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 72 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 51 GIRONA, F.C.,B
QUART, U.E.,B 42 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 21 15-03-2020
LLAGOSTERA, U.E. ,B - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
BISBALENC, AT.,A - BESCANO, C.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
BANYOLES, C.E.,A - PERALADA, C.F.,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
GIRONA, F.C.,B - QUART, U.E.,B
Jornada 22 22-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - FIGUERES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - BISBALENC, AT.,A
PERALADA, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,B - PORQUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 23 29-03-2020
LLAGOSTERA, U.E. ,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
FIGUERES, U.E.,A - BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
BISBALENC, AT.,A - PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
CASSA, U.D.,A - QUART, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
Jornada 24 05-04-2020
BESCANO, C.D.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - FIGUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B - CASSA, U.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 25 19-04-2020
LLAGOSTERA, U.E. ,B - BESCANO, C.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
FIGUERES, U.E.,A - PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - QUART, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A - GIRONA, F.C.,B
CASSA, U.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 26 26-04-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - BESCANO, C.D.,A
PERALADA, C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
QUART, U.E.,B - BISBALENC, AT.,A
GIRONA, F.C.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PORQUERES, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
CASSA, U.D.,A - LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 27 03-05-2020
LLAGOSTERA, U.E. ,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
BESCANO, C.D.,A - PERALADA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - QUART, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A - GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 28 10-05-2020
PERALADA, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BESCANO, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
QUART, U.E.,B - FIGUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PORQUERES, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BANYOLES, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 29 17-05-2020
PERALADA, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E. ,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BESCANO, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - QUART, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PORQUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A - CASSA, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 30 24-05-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PERALADA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
QUART, U.E.,B - BESCANO, C.D.,A
GIRONA, F.C.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PORQUERES, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.