Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent benjami | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
GIRONA, F.C.,B 22 PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 62 LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 41 FIGUERES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 12 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 53 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Descansa
R
QUART, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 53 BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,A 14 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 2 06-10-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A 42 CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 32 GIRONA, F.C.,B
FIGUERES, U.E.,A 45 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,A 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 52 PORQUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,A 71 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BISBALENC, AT.,A
R
Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 37 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 3 13-10-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A 43 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 51 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 65 BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 54 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PORQUERES, U.E.,A 58 QUART, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 53 BISBALENC, AT.,A
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 25 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 4 20-10-2019
LLAGOSTERA, U.E.,A 30 CASSA, U.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 24 PALAFRUGELL, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 16 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 05 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
QUART, U.E.,A 27 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BISBALENC, AT.,A 41 PORQUERES, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 71 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
L'ESCALA, F.C.,A
R
Descansa
Jornada 5 27-10-2019
LLAGOSTERA, U.E.,A 72 FIGUERES, U.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 25 BANYOLES, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 70 QUART, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 42 BISBALENC, AT.,A
PORQUERES, U.E.,A 46 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 34 L'ESCALA, F.C.,A
CASSA, U.D.,A
R
Descansa
Jornada 6 03-11-2019
FIGUERES, U.E.,A 40 CASSA, U.D.,A
BANYOLES, C.E.,A 24 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 25 PALAFRUGELL, C.F.,A
QUART, U.E.,A 45 GIRONA, F.C.,B
BISBALENC, AT.,A 28 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
L'ESCALA, F.C.,A 44 PORQUERES, U.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 7 10-11-2019
FIGUERES, U.E.,A 22 BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 26 QUART, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 121 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 03 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 32 L'ESCALA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A
R
Descansa
CASSA, U.D.,A 53 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 8 17-11-2019
BANYOLES, C.E.,A - CASSA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - GIRONA, F.C.,B
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 9 24-11-2019
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FIGUERES, U.E.,A - QUART, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
GIRONA, F.C.,B - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
CASSA, U.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 10 01-12-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A - FIGUERES, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
Descansa
R
GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 11 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - QUART, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
FIGUERES, U.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A
R
Descansa
GIRONA, F.C.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - PORQUERES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 12 22-12-2019
QUART, U.E.,A - CASSA, U.D.,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,A
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 13 12-01-2020
QUART, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 14 19-01-2020
CASSA, U.D.,A - BISBALENC, AT.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - QUART, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FIGUERES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - GIRONA, F.C.,B
Jornada 15 26-01-2020
BISBALENC, AT.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
QUART, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
GIRONA, F.C.,B - CASSA, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
PALAFRUGELL, C.F.,A - GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FIGUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BANYOLES, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
QUART, U.E.,A
R
Descansa
BISBALENC, AT.,A - L'ESCALA, F.C.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 17 09-02-2020
CASSA, U.D.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B - LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - QUART, U.E.,A
Descansa
R
BISBALENC, AT.,A
L'ESCALA, F.C.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 18 16-02-2020
LLAGOSTERA, U.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C.,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 19 01-03-2020
CASSA, U.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - QUART, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Descansa
R
L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 20 08-03-2020
FIGUERES, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - GIRONA, F.C.,B
QUART, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Descansa
R
CASSA, U.D.,A
Jornada 21 15-03-2020
CASSA, U.D.,A - FIGUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
GIRONA, F.C.,B - QUART, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
R
Descansa
Jornada 22 22-03-2020
BANYOLES, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
QUART, U.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A - GIRONA, F.C.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 23 29-03-2020
CASSA, U.D.,A - BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - QUART, U.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
GIRONA, F.C.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
R
Descansa
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 24 05-04-2020
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - BANYOLES, C.E.,A
QUART, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - GIRONA, F.C.,B
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PORQUERES, U.E.,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 25 19-04-2020
CASSA, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BANYOLES, C.E.,A - QUART, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
GIRONA, F.C.,B
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 26 26-04-2020
QUART, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BISBALENC, AT.,A - BANYOLES, C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
Descansa
R
PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - GIRONA, F.C.,B
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 27 03-05-2020
CASSA, U.D.,A - QUART, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A
R
Descansa
PALAFRUGELL, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
GIRONA, F.C.,B - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 28 10-05-2020
BISBALENC, AT.,A - QUART, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
Descansa
R
FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - CASSA, U.D.,A
Jornada 29 17-05-2020
BISBALENC, AT.,A - CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A
R
Descansa
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GIRONA, F.C.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 30 24-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
L'ESCALA, F.C.,A - QUART, U.E.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
CASSA, U.D.,A - GIRONA, F.C.,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.