Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni infantil | grup 8

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,A 111 CABANES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 33 FIGUERES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CASSA, U.D.,A 12 CORNELLA TERRI, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 140 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
Descansa - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
CABANES, U.E.,A 130 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FIGUERES, U.E.,A 110 SANT GREGORI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 140 BESCANO, C.D.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 63 GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
PORQUERES, U.E.,A 017 CASSA, U.D.,A
Jornada 3 20-10-2019
Descansa - CABANES, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 74 FIGUERES, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 214 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BESCANO, C.D.,A 010 CORNELLA TERRI, A.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A 130 PORQUERES, U.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 30 CASSA, U.D.,A
Jornada 4 27-10-2019
CABANES, U.E.,A 01 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 81 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 40 SANT GREGORI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 10 BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 13 GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
Jornada 5 03-11-2019
CABANES, U.E.,A 73 FIGUERES, U.E.,A
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 27 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 32 PORQUERES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 07 CASSA, U.D.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 42 GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
Jornada 6 10-11-2019
FIGUERES, U.E.,A 17 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 25 CABANES, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - Descansa
PORQUERES, U.E.,A 13 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CASSA, U.D.,A 80 SANT GREGORI, A.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A 90 BESCANO, C.D.,A
Jornada 7 17-11-2019
FIGUERES, U.E.,A 16 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CABANES, U.E.,A 25 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa - PORQUERES, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 09 CASSA, U.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 012 GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 110 BESCANO, C.D.,A
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 03 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 02 FIGUERES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 13 CABANES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A - Descansa
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A 82 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESCANO, C.D.,A 20 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 20 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 60 PORQUERES, U.E.,A
CABANES, U.E.,A 13 CASSA, U.D.,A
Descansa - GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 14 BESCANO, C.D.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 140 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 10 15-12-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 10 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CASSA, U.D.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A 12 CABANES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,A 08 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 11 22-12-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 110 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 30 CASSA, U.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 02 GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
CABANES, U.E.,A 71 BESCANO, C.D.,A
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 07 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A

SEGONA VOLTA

Jornada 12 12-01-2020
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CABANES, U.E.,A 150 SANT GREGORI, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 40 BESCANO, C.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 22 GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 20 CASSA, U.D.,A
PORQUERES, U.E.,A 18 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Jornada 13 19-01-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 212 CABANES, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 37 FIGUERES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A 51 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CASSA, U.D.,A 80 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 14 26-01-2020
CABANES, U.E.,A - Descansa
FIGUERES, U.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - SANT GREGORI, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - BESCANO, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
CASSA, U.D.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Jornada 15 02-02-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - CABANES, U.E.,A
Descansa - FIGUERES, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SANT GREGORI, A.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 16 09-02-2020
FIGUERES, U.E.,A - CABANES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
CASSA, U.D.,A - BESCANO, C.D.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Jornada 17 16-02-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - FIGUERES, U.E.,A
CABANES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - PORQUERES, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A - GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - FIGUERES, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - CABANES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - Descansa
CASSA, U.D.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Jornada 19 08-03-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FIGUERES, U.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
CABANES, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
Descansa - CASSA, U.D.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BESCANO, C.D.,A
Jornada 20 15-03-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PORQUERES, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A - CABANES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A - Descansa
BESCANO, C.D.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT GREGORI, A.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
Jornada 21 22-03-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - CASSA, U.D.,A
CABANES, U.E.,A - GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
Descansa - BESCANO, C.D.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 22 29-03-2020
PORQUERES, U.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
CASSA, U.D.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A - FIGUERES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A - CABANES, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - Descansa
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.