Competició | TEMPORADA 2019-2020

femeni amateur f 7 | femeni f7 terres ebre

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
RAPITENCA, U.E.,A 83 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
GANDESA, C.F.,A 23 LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
CAMPREDO, U.D.,A 07 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ARNES CLUB ESP.,B 01 ARNES CLUB ESP.,A
ROQUETENC, C.D.,A 42 BATEA, C.F.,A
LA PLANA ,B 101 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 15 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 32 GINESTAR, C.D.,A
Jornada 2 13-10-2019
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 57 JESUS Y MARIA, U.D.,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 63 RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 24 GANDESA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A 50 CAMPREDO, U.D.,A
BATEA, C.F.,A 01 ARNES CLUB ESP.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 08 ROQUETENC, C.D.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 30 LA PLANA ,B
GINESTAR, C.D.,A 31 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
Jornada 3 20-10-2019
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 36 LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
RAPITENCA, U.E.,A 63 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
GANDESA, C.F.,A 50 ARNES CLUB ESP.,A
CAMPREDO, U.D.,A 04 BATEA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,B 20 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A 14 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
LA PLANA ,B 21 GINESTAR, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 61 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
Jornada 4 27-10-2019
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 92 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 07 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
ARNES CLUB ESP.,A 05 RAPITENCA, U.E.,A
BATEA, C.F.,A 25 GANDESA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 27 CAMPREDO, U.D.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 60 ARNES CLUB ESP.,B
GINESTAR, C.D.,A 51 ROQUETENC, C.D.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 04 LA PLANA ,B
Jornada 5 03-11-2019
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 81 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 23 ARNES CLUB ESP.,A
RAPITENCA, U.E.,A 111 BATEA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 111 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
CAMPREDO, U.D.,A 06 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
ARNES CLUB ESP.,B 22 GINESTAR, C.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A 15 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
JESUS Y MARIA, U.D.,A 14 LA PLANA ,B
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 52 JESUS Y MARIA, U.D.,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 60 ARNES CLUB ESP.,A
BATEA, C.F.,A 17 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 112 RAPITENCA, U.E.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 61 GANDESA, C.F.,A
GINESTAR, C.D.,A 53 CAMPREDO, U.D.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 30 ARNES CLUB ESP.,B
LA PLANA ,B 101 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 12 ARNES CLUB ESP.,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 93 BATEA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 013 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
RAPITENCA, U.E.,A 14 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
GANDESA, C.F.,A 21 GINESTAR, C.D.,A
CAMPREDO, U.D.,A 15 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
ARNES CLUB ESP.,B 04 LA PLANA ,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 54 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 8 24-11-2019
ARNES CLUB ESP.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
BATEA, C.F.,A 21 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 120 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 102 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
GINESTAR, C.D.,A 61 RAPITENCA, U.E.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 25 GANDESA, C.F.,A
LA PLANA ,B 30 CAMPREDO, U.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A 31 ARNES CLUB ESP.,B
Jornada 9 01-12-2019
ARNES CLUB ESP.,A 31 BATEA, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 110 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 21 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 12 GINESTAR, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 41 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
GANDESA, C.F.,A 41 LA PLANA ,B
CAMPREDO, U.D.,A 02 ROQUETENC, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 40 ARNES CLUB ESP.,B
Jornada 10 15-12-2019
BATEA, C.F.,A 26 JESUS Y MARIA, U.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 08 ARNES CLUB ESP.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 51 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
GINESTAR, C.D.,A 21 LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 43 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
LA PLANA ,B 31 RAPITENCA, U.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A 23 GANDESA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,B 31 CAMPREDO, U.D.,A
Jornada 11 22-12-2019
BATEA, C.F.,A 72 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A 03 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 12 GINESTAR, C.D.,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 72 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 05 LA PLANA ,B
RAPITENCA, U.E.,A 70 ROQUETENC, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 52 CAMPREDO, U.D.,A
Jornada 12 12-01-2020
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 015 JESUS Y MARIA, U.D.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 160 BATEA, C.F.,A
GINESTAR, C.D.,A 20 ARNES CLUB ESP.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 34 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
LA PLANA ,B 23 LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
ROQUETENC, C.D.,A 25 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
ARNES CLUB ESP.,B 04 RAPITENCA, U.E.,A
CAMPREDO, U.D.,A 18 GANDESA, C.F.,A
Jornada 13 19-01-2020
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 018 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
BATEA, C.F.,A 13 GINESTAR, C.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 14 LA PLANA ,B
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 70 ROQUETENC, C.D.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 32 ARNES CLUB ESP.,B
RAPITENCA, U.E.,A 100 CAMPREDO, U.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 56 GANDESA, C.F.,A
Jornada 14 26-01-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A 15 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
GINESTAR, C.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 31 BATEA, C.F.,A
LA PLANA ,B 21 ARNES CLUB ESP.,A
ROQUETENC, C.D.,A 62 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 72 ARNES CLUB ESP.,B
CAMPREDO, U.D.,A 14 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
GANDESA, C.F.,A 42 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 15 02-02-2020
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 30 GINESTAR, C.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 15 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
BATEA, C.F.,A 26 LA PLANA ,B
ARNES CLUB ESP.,A 20 ROQUETENC, C.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 51 ARNES CLUB ESP.,B
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 110 CAMPREDO, U.D.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 24 GANDESA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 30 JESUS Y MARIA, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B - RAPITENCA, U.E.,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 61 GANDESA, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 80 CAMPREDO, U.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A - ARNES CLUB ESP.,B
BATEA, C.F.,A 24 ROQUETENC, C.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 15 LA PLANA ,B
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 120 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
GINESTAR, C.D.,A 41 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 17 16-02-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A 16 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
RAPITENCA, U.E.,A 15 LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
GANDESA, C.F.,A 81 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
CAMPREDO, U.D.,A 16 ARNES CLUB ESP.,A
ARNES CLUB ESP.,B 01 BATEA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A 23 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
LA PLANA ,B 02 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 32 GINESTAR, C.D.,A
Jornada 18 01-03-2020
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A 30 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - RAPITENCA, U.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A 24 GANDESA, C.F.,A
BATEA, C.F.,A 22 CAMPREDO, U.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 19 ARNES CLUB ESP.,B
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A 91 ROQUETENC, C.D.,A
GINESTAR, C.D.,A 22 LA PLANA ,B
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C 33 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 19 08-03-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A 12 LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B 13 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
RAPITENCA, U.E.,A 30 ARNES CLUB ESP.,A
GANDESA, C.F.,A 60 BATEA, C.F.,A
CAMPREDO, U.D.,A 32 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ARNES CLUB ESP.,B 07 FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
ROQUETENC, C.D.,A 07 GINESTAR, C.D.,A
LA PLANA ,B 12 FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
ARNES CLUB ESP.,A - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
BATEA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - GANDESA, C.F.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A - CAMPREDO, U.D.,A
GINESTAR, C.D.,A - ARNES CLUB ESP.,B
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C - ROQUETENC, C.D.,A
LA PLANA ,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 21 22-03-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ARNES CLUB ESP.,A - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B - BATEA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
GANDESA, C.F.,A - FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
CAMPREDO, U.D.,A - GINESTAR, C.D.,A
ARNES CLUB ESP.,B - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
ROQUETENC, C.D.,A - LA PLANA ,B
Jornada 22 29-03-2020
ARNES CLUB ESP.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
BATEA, C.F.,A - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A - RAPITENCA, U.E.,A
GINESTAR, C.D.,A - GANDESA, C.F.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C - CAMPREDO, U.D.,A
LA PLANA ,B - ARNES CLUB ESP.,B
ROQUETENC, C.D.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 23 05-04-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - BATEA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B - FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
RAPITENCA, U.E.,A - GINESTAR, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
CAMPREDO, U.D.,A - LA PLANA ,B
ARNES CLUB ESP.,B - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 24 19-04-2020
BATEA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
GINESTAR, C.D.,A - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C - RAPITENCA, U.E.,A
LA PLANA ,B - GANDESA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - CAMPREDO, U.D.,A
ARNES CLUB ESP.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 25 26-04-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A - BATEA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A - GINESTAR, C.D.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
RAPITENCA, U.E.,A - LA PLANA ,B
GANDESA, C.F.,A - ROQUETENC, C.D.,A
CAMPREDO, U.D.,A - ARNES CLUB ESP.,B
Jornada 26 03-05-2020
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - BATEA, C.F.,A
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A - ARNES CLUB ESP.,A
GINESTAR, C.D.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
LA PLANA ,B - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
ROQUETENC, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
ARNES CLUB ESP.,B - GANDESA, C.F.,A
CAMPREDO, U.D.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 27 10-05-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
BATEA, C.F.,A - FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
ARNES CLUB ESP.,A - GINESTAR, C.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A - LA PLANA ,B
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B - ROQUETENC, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ARNES CLUB ESP.,B
GANDESA, C.F.,A - CAMPREDO, U.D.,A
Jornada 28 17-05-2020
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
GINESTAR, C.D.,A - BATEA, C.F.,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C - ARNES CLUB ESP.,A
LA PLANA ,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ROQUETENC, C.D.,A - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
ARNES CLUB ESP.,B - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
CAMPREDO, U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
GANDESA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 29 24-05-2020
FEMENI ALCANAR, C.F. ,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - GINESTAR, C.D.,A
BATEA, C.F.,A - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C
ARNES CLUB ESP.,A - LA PLANA ,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - ROQUETENC, C.D.,A
ARNES CLUB ESP.,B - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B - CAMPREDO, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - GANDESA, C.F.,A
Jornada 30 31-05-2020
GINESTAR, C.D.,A - FEMENI ALCANAR, C.F. ,A
FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F.,C - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
LA PLANA ,B - BATEA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ARNES CLUB ESP.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
CAMPREDO, U.D.,A - LA PLANA DE SANTA BÀRBARA,A
GANDESA, C.F.,A - FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. ,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.