Competició | TEMPORADA 2019-2020

primera divisio femeni | grup 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
TONA, U.E.,A 13 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 52 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 30 MARTINENC, F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
PONTENC CLUB ESP.,A 30 CABANES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
TORELLO, C.F.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 33 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
Jornada 2 29-09-2019
GIRONA, F.C.,B 61 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 03 TONA, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 SEAGULL BDN, C.E.,B
CABANES, U.E.,A 02 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 PONTENC CLUB ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 26 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 30 TORELLO, C.F.,A
Jornada 3 06-10-2019
GIRONA, F.C.,B 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
TONA, U.E.,A 33 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 30 CABANES, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
PONTENC CLUB ESP.,A 42 VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 13 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 32 TORELLO, C.F.,A
Jornada 4 13-10-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,A 32 GIRONA, F.C.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 TONA, U.E.,A
CABANES, U.E.,A 33 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 02 SEAGULL BDN, C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 12 PONTENC CLUB ESP.,A
TORELLO, C.F.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 5 20-10-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 45 MARTINENC, F.C.,A
GIRONA, F.C.,B 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
TONA, U.E.,A 44 CABANES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 26 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 00 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
PONTENC CLUB ESP.,A 34 TORELLO, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 6 27-10-2019
MARTINENC, F.C.,A 63 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CABANES, U.E.,A 01 GIRONA, F.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 10 TONA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 22 SEAGULL BDN, C.E.,B
TORELLO, C.F.,A 20 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 10 PONTENC CLUB ESP.,A
Jornada 7 03-11-2019
MARTINENC, F.C.,A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 40 CABANES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
TONA, U.E.,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 61 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 11 TORELLO, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 31 PONTENC CLUB ESP.,A
Jornada 8 10-11-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
CABANES, U.E.,A 13 MARTINENC, F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 03 GIRONA, F.C.,B
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 41 TONA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 10 SEAGULL BDN, C.E.,B
PONTENC CLUB ESP.,A 51 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 17-11-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 00 CABANES, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 13 VILASSAR MAR,U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 32 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
TONA, U.E.,A 11 TORELLO, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 12 PONTENC CLUB ESP.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 24-11-2019
CABANES, U.E.,A 50 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 15 MARTINENC, F.C.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
TORELLO, C.F.,A 02 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 30 TONA, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,A 16 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 15 SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 11 01-12-2019
CABANES, U.E.,A 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 00 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 44 TORELLO, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
TONA, U.E.,A 14 PONTENC CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 62 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 14 SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 12 15-12-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 13 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 40 CABANES, U.E.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
TORELLO, C.F.,A 12 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 24 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PONTENC CLUB ESP.,A 20 GIRONA, F.C.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 42 TONA, U.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 13 22-12-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 VILASSAR MAR,U.E.,A
CABANES, U.E.,A 13 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 02 TORELLO, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 61 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 33 PONTENC CLUB ESP.,A
GIRONA, F.C.,B 01 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
TONA, U.E.,A 14 SEAGULL BDN, C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 14 12-01-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 52 VILASSAR MAR,U.E.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
TORELLO, C.F.,A 40 CABANES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
PONTENC CLUB ESP.,A 23 MARTINENC, F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 11 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 50 TONA, U.E.,A
Jornada 15 19-01-2020
VILASSAR MAR,U.E.,A 41 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 02 TORELLO, C.F.,A
CABANES, U.E.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 PONTENC CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,A 50 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 12 SEAGULL BDN, C.E.,B
GIRONA, F.C.,B 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
TONA, U.E.,A 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
GIRONA, F.C.,B 31 TONA, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MARTINENC, F.C.,A 30 SEAGULL BDN, C.E.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 01 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
CABANES, U.E.,A 60 PONTENC CLUB ESP.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 TORELLO, C.F.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 17 02-02-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 31 GIRONA, F.C.,B
TONA, U.E.,A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 13 MARTINENC, F.C.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 22 CABANES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 41 VILASSAR MAR,U.E.,A
TORELLO, C.F.,A 20 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
Jornada 18 09-02-2020
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 02 GIRONA, F.C.,B
MARTINENC, F.C.,A 41 TONA, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
CABANES, U.E.,A 14 SEAGULL BDN, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 82 PONTENC CLUB ESP.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 06 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
TORELLO, C.F.,A 00 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 19 16-02-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
GIRONA, F.C.,B 21 MARTINENC, F.C.,A
TONA, U.E.,A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 30 CABANES, U.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 41 TORELLO, C.F.,A
Jornada 20 01-03-2020
MARTINENC, F.C.,A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 22 GIRONA, F.C.,B
CABANES, U.E.,A 42 TONA, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 06 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 18 SEAGULL BDN, C.E.,B
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 20 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,A 01 PONTENC CLUB ESP.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 16 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 21 08-03-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 34 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
GIRONA, F.C.,B 20 CABANES, U.E.,A
TONA, U.E.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 41 VILASSAR MAR,U.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 01 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 12 TORELLO, C.F.,A
PONTENC CLUB ESP.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 22 15-03-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - MARTINENC, F.C.,A
CABANES, U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - GIRONA, F.C.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A - TONA, U.E.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
TORELLO, C.F.,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
PONTENC CLUB ESP.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 23 22-03-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,A - CABANES, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
GIRONA, F.C.,B - VILASSAR MAR,U.E.,A
TONA, U.E.,A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - TORELLO, C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - PONTENC CLUB ESP.,A
Jornada 24 29-03-2020
CABANES, U.E.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - MARTINENC, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - GIRONA, F.C.,B
TORELLO, C.F.,A - TONA, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PONTENC CLUB ESP.,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 25 05-04-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A - CABANES, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MARTINENC, F.C.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
GIRONA, F.C.,B - TORELLO, C.F.,A
TONA, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - PONTENC CLUB ESP.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 26 19-04-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - CABANES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - MARTINENC, F.C.,A
TORELLO, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - GIRONA, F.C.,B
PONTENC CLUB ESP.,A - TONA, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SEAGULL BDN, C.E.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 27 26-04-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CABANES, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
MARTINENC, F.C.,A - TORELLO, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GIRONA, F.C.,B - PONTENC CLUB ESP.,A
TONA, U.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 28 03-05-2020
VILASSAR MAR,U.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - CABANES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - MARTINENC, F.C.,A
PONTENC CLUB ESP.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - GIRONA, F.C.,B
SEAGULL BDN, C.E.,B - TONA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 29 10-05-2020
VILASSAR MAR,U.E.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
CABANES, U.E.,A - TORELLO, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
MARTINENC, F.C.,A - PONTENC CLUB ESP.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
GIRONA, F.C.,B - SEAGULL BDN, C.E.,B
TONA, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 30 17-05-2020
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
TORELLO, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - CABANES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - MARTINENC, F.C.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - GIRONA, F.C.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A - TONA, U.E.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.