Competició | TEMPORADA 2019-2020

primera divisio nacional femenina | grup iii

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-09-2019
SD HUESCA 3-2 PARDINYES C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 0-3 IGUALADA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 3-1 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A 6-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SON SARDINA AD 1-0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 0-7 ESPANYOL, R.C.D.,B
BALEARS FC 1-2 SANT GABRIEL,C.D.,A
Jornada 2 22-09-2019
PARDINYES C.F.,A 3-1 BALEARS FC
IGUALADA, C.F.,A 2-0 SD HUESCA
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 4-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 3-3 PALLEJA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 6-1 SON SARDINA AD
SANT GABRIEL,C.D.,A 1-0 EUROPA, C.E.,A
Jornada 3 29-09-2019
PARDINYES C.F.,A 3-3 IGUALADA, C.F.,A
SD HUESCA 0-2 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 1-2 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 0-1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A 0-2 ESPANYOL, R.C.D.,B
SON SARDINA AD 2-2 SANT GABRIEL,C.D.,A
BALEARS FC 2-3 EUROPA, C.E.,A
Jornada 4 06-10-2019
IGUALADA, C.F.,A 0-1 BALEARS FC
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 2-2 PARDINYES C.F.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 1-6 SD HUESCA
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 5-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 2-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 1-1 PALLEJA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 3-1 SON SARDINA AD
Jornada 5 13-10-2019
IGUALADA, C.F.,A 5-1 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PARDINYES C.F.,A 2-1 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SD HUESCA 0-4 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 0-3 ESPANYOL, R.C.D.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 0-3 SANT GABRIEL,C.D.,A
PALLEJA, C.F.,A 1-0 EUROPA, C.E.,A
BALEARS FC 1-2 SON SARDINA AD
Jornada 6 20-10-2019
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - BALEARS FC
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - IGUALADA, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - PARDINYES C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - SD HUESCA
SANT GABRIEL,C.D.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
EUROPA, C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SON SARDINA AD - PALLEJA, C.F.,A
Jornada 7 27-10-2019
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
IGUALADA, C.F.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PARDINYES C.F.,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
SD HUESCA - SANT GABRIEL,C.D.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - EUROPA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SON SARDINA AD
BALEARS FC - PALLEJA, C.F.,A
Jornada 8 03-11-2019
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - BALEARS FC
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - IGUALADA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - PARDINYES C.F.,A
EUROPA, C.E.,A - SD HUESCA
SON SARDINA AD - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
PALLEJA, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 9 10-11-2019
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
IGUALADA, C.F.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
PARDINYES C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
SD HUESCA - SON SARDINA AD
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - PALLEJA, C.F.,A
BALEARS FC - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 10 17-11-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - BALEARS FC
ESPANYOL, R.C.D.,B - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SANT GABRIEL,C.D.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
SON SARDINA AD - PARDINYES C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A - SD HUESCA
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 11 24-11-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - SANT GABRIEL,C.D.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - SON SARDINA AD
PARDINYES C.F.,A - PALLEJA, C.F.,A
SD HUESCA - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
BALEARS FC - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 12 01-12-2019
BALEARS FC - ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT GABRIEL,C.D.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SON SARDINA AD - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - PARDINYES C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SD HUESCA
Jornada 13 15-12-2019
ESPANYOL, R.C.D.,B - SANT GABRIEL,C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - SON SARDINA AD
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - PALLEJA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PARDINYES C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SD HUESCA - BALEARS FC

SEGONA VOLTA

Jornada 14 12-01-2020
PARDINYES C.F.,A - SD HUESCA
IGUALADA, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - PALLEJA, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - SON SARDINA AD
ESPANYOL, R.C.D.,B - EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - BALEARS FC
Jornada 15 19-01-2020
BALEARS FC - PARDINYES C.F.,A
SD HUESCA - IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
PALLEJA, C.F.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SON SARDINA AD - ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
Jornada 16 26-01-2020
IGUALADA, C.F.,A - PARDINYES C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - SD HUESCA
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - PALLEJA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - SON SARDINA AD
EUROPA, C.E.,A - BALEARS FC
Jornada 17 02-02-2020
BALEARS FC - IGUALADA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
SD HUESCA - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
PALLEJA, C.F.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
SON SARDINA AD - EUROPA, C.E.,A
Jornada 18 09-02-2020
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - PARDINYES C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - SD HUESCA
ESPANYOL, R.C.D.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
EUROPA, C.E.,A - PALLEJA, C.F.,A
SON SARDINA AD - BALEARS FC
Jornada 19 01-03-2020
BALEARS FC - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
PARDINYES C.F.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SD HUESCA - ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - EUROPA, C.E.,A
PALLEJA, C.F.,A - SON SARDINA AD
Jornada 20 15-03-2020
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B - PARDINYES C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - SD HUESCA
EUROPA, C.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SON SARDINA AD - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PALLEJA, C.F.,A - BALEARS FC
Jornada 21 22-03-2020
BALEARS FC - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
PARDINYES C.F.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
SD HUESCA - EUROPA, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SON SARDINA AD
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - PALLEJA, C.F.,A
Jornada 22 29-03-2020
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
ESPANYOL, R.C.D.,B - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - IGUALADA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A - PARDINYES C.F.,A
SON SARDINA AD - SD HUESCA
PALLEJA, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - BALEARS FC
Jornada 23 05-04-2020
BALEARS FC - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A - SON SARDINA AD
SD HUESCA - PALLEJA, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 24 19-04-2020
ESPANYOL, R.C.D.,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
EUROPA, C.E.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
SON SARDINA AD - IGUALADA, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A - PARDINYES C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SD HUESCA
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - BALEARS FC
Jornada 25 26-04-2020
ESPANYOL, R.C.D.,B - BALEARS FC
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL - EUROPA, C.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A - SON SARDINA AD
IGUALADA, C.F.,A - PALLEJA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SD HUESCA - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 26 03-05-2020
SANT GABRIEL,C.D.,A - ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SON SARDINA AD - FC MALLORCA TOPPFOTBALL
PALLEJA, C.F.,A - SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - PARDINYES C.F.,A
BALEARS FC - SD HUESCA
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.