Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni infantil | grup 7

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
PLANADEU FEMENI, C.F.,A CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B
R
Descansa
TARADELL, U.D.,A 38 OAR VIC,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 140 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 150 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 52 SABADELL F.C., C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 23 LLERONA, C.E.,C
Jornada 2 20-10-2019
CENTELLES, U.E.,A 115 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Descansa
R
PLANADEU FEMENI, C.F.,A
OAR VIC,A 22 TORELLO, C.F.,B
VALLES, C.AT.,A 118 TARADELL, U.D.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
SABADELL F.C., C.E.,B 36 MOLLET U.E.,CF.,A
LLERONA, C.E.,C 16 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
CENTELLES, U.E.,A
R
Descansa
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 010 OAR VIC,A
TORELLO, C.F.,B 220 VALLES, C.AT.,A
TARADELL, U.D.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 26 SABADELL F.C., C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 53 LLERONA, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 42 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
OAR VIC,A 60 CENTELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 64 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 023 TORELLO, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 44 TARADELL, U.D.,A
LLERONA, C.E.,C 05 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 24 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
OAR VIC,A
CENTELLES, U.E.,A 31 VALLES, C.AT.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 130 BELLAVISTA MILAN, C.,A
TORELLO, C.F.,B 71 SABADELL F.C., C.E.,B
TARADELL, U.D.,A 33 LLERONA, C.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 18 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 52 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 6 17-11-2019
OAR VIC,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VALLES, C.AT.,A
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,A - CENTELLES, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C - TORELLO, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - TARADELL, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 7 24-11-2019
OAR VIC,A - VALLES, C.AT.,A
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,A
CENTELLES, U.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - LLERONA, C.E.,C
TORELLO, C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
TARADELL, U.D.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 8 01-12-2019
VALLES, C.AT.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - OAR VIC,A
SABADELL F.C., C.E.,B
R
Descansa
LLERONA, C.E.,C - CENTELLES, U.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - TORELLO, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - TARADELL, U.D.,A
Jornada 9 15-12-2019
VALLES, C.AT.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
OAR VIC,A - SABADELL F.C., C.E.,B
Descansa
R
LLERONA, C.E.,C
CENTELLES, U.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
TORELLO, C.F.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - TARADELL, U.D.,A
Jornada 10 22-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SABADELL F.C., C.E.,B - VALLES, C.AT.,A
LLERONA, C.E.,C - OAR VIC,A
PALAUTORDERA, C.F.,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,A - CENTELLES, U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
TARADELL, U.D.,A - TORELLO, C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
VALLES, C.AT.,A - LLERONA, C.E.,C
OAR VIC,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,A
CENTELLES, U.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - TARADELL, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - TORELLO, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - SABADELL F.C., C.E.,B
LLERONA, C.E.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - OAR VIC,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
TARADELL, U.D.,A - CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,B - LLERONA, C.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
OAR VIC,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
TARADELL, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,A - TORELLO, C.F.,B
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
CENTELLES, U.E.,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
Descansa
R
TORELLO, C.F.,B
OAR VIC,A - TARADELL, U.D.,A
VALLES, C.AT.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 15 09-02-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - CENTELLES, U.E.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A
R
Descansa
TORELLO, C.F.,B - OAR VIC,A
TARADELL, U.D.,A - VALLES, C.AT.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - LLERONA, C.E.,C
Jornada 16 16-02-2020
Descansa
R
CENTELLES, U.E.,A
OAR VIC,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A - TORELLO, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - TARADELL, U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLERONA, C.E.,C - MOLLET U.E.,CF.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 17 01-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
R
Descansa
CENTELLES, U.E.,A - OAR VIC,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - VALLES, C.AT.,A
TORELLO, C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
TARADELL, U.D.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - LLERONA, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
OAR VIC,A
R
Descansa
VALLES, C.AT.,A - CENTELLES, U.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - TORELLO, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C - TARADELL, U.D.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MOLLET U.E.,CF.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 19 15-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - OAR VIC,A
Descansa
R
VALLES, C.AT.,A
CENTELLES, U.E.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
TORELLO, C.F.,B - LLERONA, C.E.,C
TARADELL, U.D.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 20 22-03-2020
VALLES, C.AT.,A - OAR VIC,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A
R
Descansa
SABADELL F.C., C.E.,B - CENTELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,C - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,A - TARADELL, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 21 29-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - VALLES, C.AT.,A
OAR VIC,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
Descansa
R
SABADELL F.C., C.E.,B
CENTELLES, U.E.,A - LLERONA, C.E.,C
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,A
TARADELL, U.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 22 05-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A - VALLES, C.AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - OAR VIC,A
LLERONA, C.E.,C
R
Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,A - CENTELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - TORELLO, C.F.,B
TARADELL, U.D.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 23 19-04-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
VALLES, C.AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
OAR VIC,A - LLERONA, C.E.,C
Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
TORELLO, C.F.,B - TARADELL, U.D.,A
Jornada 24 26-04-2020
SABADELL F.C., C.E.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLERONA, C.E.,C - VALLES, C.AT.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - OAR VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,A
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - CENTELLES, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 25 03-05-2020
SABADELL F.C., C.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLERONA, C.E.,C
VALLES, C.AT.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
OAR VIC,A - MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CENTELLES, U.E.,A - TARADELL, U.D.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
Jornada 26 10-05-2020
LLERONA, C.E.,C - SABADELL F.C., C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - VALLES, C.AT.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - OAR VIC,A
TARADELL, U.D.,A
R
Descansa
TORELLO, C.F.,B - CENTELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.