Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni juvenil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 24 EUROPA, C.E.,B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SABADELL F.C., C.E.,B 120 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 16 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 08 SANT GABRIEL, C.D.,C
SEAGULL BDN, C.E.,B 20 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
Jornada 2 20-10-2019
EUROPA, C.E.,B 11 SEAGULL BDN, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 16 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,A 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 15 SABADELL F.C., C.E.,B
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 80 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 3 27-10-2019
EUROPA, C.E.,B 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 43 MARTINENC, F.C.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B 26 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
SABADELL F.C., C.E.,B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 25 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 35 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 120 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 4 03-11-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 06 SEAGULL BDN, C.E.,B
MARTINENC, F.C.,A 46 EUROPA, C.E.,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Descansa
R
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 11 SABADELL F.C., C.E.,B
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 71 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 5 10-11-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 03 MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,B 12 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
R
Descansa
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B 22 SANT GABRIEL, C.D.,C
SABADELL F.C., C.E.,B 81 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 50 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 6 17-11-2019
MARTINENC, F.C.,A 16 SEAGULL BDN, C.E.,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 90 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Descansa
R
EUROPA, C.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 32 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 01 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 010 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 7 24-11-2019
MARTINENC, F.C.,A 011 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
R
Descansa
EUROPA, C.E.,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 13 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B 120 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 15 SABADELL F.C., C.E.,B
SEAGULL BDN, C.E.,B 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 8 01-12-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 21 SEAGULL BDN, C.E.,B
Descansa
R
MARTINENC, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 04 EUROPA, C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 03 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 15 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 9 15-12-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
R
Descansa
MARTINENC, F.C.,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 04 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
EUROPA, C.E.,B 100 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 20 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 10 22-12-2019
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 100 MARTINENC, F.C.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 34 EUROPA, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 25 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 32 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
Jornada 11 12-01-2020
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D.,C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 02 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
MARTINENC, F.C.,A 70 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
EUROPA, C.E.,B 91 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 26 SABADELL F.C., C.E.,B
SEAGULL BDN, C.E.,B 12 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
Jornada 12 19-01-2020
SEAGULL BDN, C.E.,B 10 SANT GABRIEL, C.D.,C
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 010 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 61 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SABADELL F.C., C.E.,B 32 EUROPA, C.E.,B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B 51 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 13 26-01-2020
SANT GABRIEL, C.D.,C 10 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MARTINENC, F.C.,A 34 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 03 SABADELL F.C., C.E.,B
EUROPA, C.E.,B 31 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 SEAGULL BDN, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
EUROPA, C.E.,B 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 04 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
MARTINENC, F.C.,A 14 SABADELL F.C., C.E.,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 110 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 22 SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 15 09-02-2020
SEAGULL BDN, C.E.,B 05 EUROPA, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B 63 MARTINENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 25 SANT GABRIEL, C.D.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 16 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
Jornada 16 16-02-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 06 EUROPA, C.E.,B
MARTINENC, F.C.,A 05 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 20 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
Descansa
R
SABADELL F.C., C.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 62 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 63 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 03 SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 17 01-03-2020
SEAGULL BDN, C.E.,B 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
EUROPA, C.E.,B 23 MARTINENC, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 15 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
R
Descansa
SABADELL F.C., C.E.,B 43 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 63 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 91 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 18 08-03-2020
MARTINENC, F.C.,A 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D 20 EUROPA, C.E.,B
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 20 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 01 SABADELL F.C., C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 02 SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 19 15-03-2020
SEAGULL BDN, C.E.,B - MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
EUROPA, C.E.,B
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
SABADELL F.C., C.E.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 20 22-03-2020
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D - MARTINENC, F.C.,A
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT GABRIEL, C.D.,C - EUROPA, C.E.,B
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
SABADELL F.C., C.E.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 21 29-03-2020
SEAGULL BDN, C.E.,B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
MARTINENC, F.C.,A
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
EUROPA, C.E.,B - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELL F.C., C.E.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 22 05-04-2020
Descansa
R
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
SANT GABRIEL, C.D.,C - MARTINENC, F.C.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A - EUROPA, C.E.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
SABADELL F.C., C.E.,B - SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 23 19-04-2020
SEAGULL BDN, C.E.,B
R
Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D - SANT GABRIEL, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B - SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 24 26-04-2020
SANT GABRIEL, C.D.,C
R
Descansa
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A - MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - EUROPA, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B - SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 25 03-05-2020
SANT GABRIEL, C.D.,C - SEAGULL BDN, C.E.,B
Descansa
R
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
EUROPA, C.E.,B - SABADELL F.C., C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B
Jornada 26 10-05-2020
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A - SANT GABRIEL, C.D.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - MARTINENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,B - EUROPA, C.E.,B
SEAGULL BDN, C.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.