Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni juvenil | grup 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 80 CENTELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 MASNOU AT.,A
SEAGULL BDN, C.E.,C 21 MOLINOS, U.D.,A
OAR VIC,A - Descansa
LLERONA, C.E.,C 25 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
Jornada 2 20-10-2019
CENTELLES, U.E.,A 19 LLERONA, C.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
VILASSAR MAR,U.E.,B 10 MOLLET U.E.,CF.,A
MASNOU AT.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MOLINOS, U.D.,A 51 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Descansa - SEAGULL BDN, C.E.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 42 OAR VIC,A
Jornada 3 27-10-2019
CENTELLES, U.E.,A 07 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 02 VILASSAR MAR,U.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 22 MASNOU AT.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 11 MOLINOS, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - Descansa
SEAGULL BDN, C.E.,C 20 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
LLERONA, C.E.,C 11 OAR VIC,A
Jornada 4 03-11-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 00 LLERONA, C.E.,C
VILASSAR MAR,U.E.,B 61 CENTELLES, U.E.,A
MASNOU AT.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MOLINOS, U.D.,A 31 MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 40 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
OAR VIC,A 01 SEAGULL BDN, C.E.,C
Jornada 5 10-11-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C 10 VILASSAR MAR,U.E.,B
CENTELLES, U.E.,A 05 MASNOU AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 11 MOLINOS, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 10 OAR VIC,A
LLERONA, C.E.,C 01 SEAGULL BDN, C.E.,C
Jornada 6 17-11-2019
VILASSAR MAR,U.E.,B - LLERONA, C.E.,C
MASNOU AT.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
MOLINOS, U.D.,A - CENTELLES, U.E.,A
Descansa - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - MOLLET U.E.,CF.,A
OAR VIC,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SEAGULL BDN, C.E.,C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 7 24-11-2019
MASNOU AT.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - MOLINOS, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,A - Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
MOLLET U.E.,CF.,A - OAR VIC,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - SEAGULL BDN, C.E.,C
LLERONA, C.E.,C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 8 01-12-2019
MASNOU AT.,A - LLERONA, C.E.,C
MOLINOS, U.D.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - CENTELLES, U.E.,A
OAR VIC,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SEAGULL BDN, C.E.,C - MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 9 15-12-2019
MASNOU AT.,A - MOLINOS, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B - Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
CENTELLES, U.E.,A - OAR VIC,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - SEAGULL BDN, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LLERONA, C.E.,C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 10 22-12-2019
MOLINOS, U.D.,A - LLERONA, C.E.,C
Descansa - MASNOU AT.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - VILASSAR MAR,U.E.,B
OAR VIC,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
SEAGULL BDN, C.E.,C - CENTELLES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 11 12-01-2020
MOLINOS, U.D.,A - Descansa
MASNOU AT.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
VILASSAR MAR,U.E.,B - OAR VIC,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - SEAGULL BDN, C.E.,C
CENTELLES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLERONA, C.E.,C - MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 12 19-01-2020
LLERONA, C.E.,C - Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - MOLINOS, U.D.,A
OAR VIC,A - MASNOU AT.,A
SEAGULL BDN, C.E.,C - VILASSAR MAR,U.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - CENTELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Jornada 13 26-01-2020
Descansa - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
MOLINOS, U.D.,A - OAR VIC,A
MASNOU AT.,A - SEAGULL BDN, C.E.,C
VILASSAR MAR,U.E.,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CENTELLES, U.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - LLERONA, C.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
CENTELLES, U.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - MOLLET U.E.,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MASNOU AT.,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MOLINOS, U.D.,A - SEAGULL BDN, C.E.,C
Descansa - OAR VIC,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - LLERONA, C.E.,C
Jornada 15 09-02-2020
LLERONA, C.E.,C - CENTELLES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
MOLLET U.E.,CF.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - MASNOU AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - MOLINOS, U.D.,A
SEAGULL BDN, C.E.,C - Descansa
OAR VIC,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
Jornada 16 16-02-2020
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - CENTELLES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MASNOU AT.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
MOLINOS, U.D.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Descansa - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - SEAGULL BDN, C.E.,C
OAR VIC,A - LLERONA, C.E.,C
Jornada 17 01-03-2020
LLERONA, C.E.,C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
CENTELLES, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - MASNOU AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - MOLINOS, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
SEAGULL BDN, C.E.,C - OAR VIC,A
Jornada 18 08-03-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
MASNOU AT.,A - CENTELLES, U.E.,A
MOLINOS, U.D.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Descansa - MOLLET U.E.,CF.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
OAR VIC,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SEAGULL BDN, C.E.,C - LLERONA, C.E.,C
Jornada 19 15-03-2020
LLERONA, C.E.,C - VILASSAR MAR,U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - MASNOU AT.,A
CENTELLES, U.E.,A - MOLINOS, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - Descansa
MOLLET U.E.,CF.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - OAR VIC,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - SEAGULL BDN, C.E.,C
Jornada 20 22-03-2020
VILASSAR MAR,U.E.,B - MASNOU AT.,A
MOLINOS, U.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
Descansa - CENTELLES, U.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OAR VIC,A - MOLLET U.E.,CF.,A
SEAGULL BDN, C.E.,C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - LLERONA, C.E.,C
Jornada 21 29-03-2020
LLERONA, C.E.,C - MASNOU AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B - MOLINOS, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - Descansa
CENTELLES, U.E.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - OAR VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,A - SEAGULL BDN, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 22 05-04-2020
MOLINOS, U.D.,A - MASNOU AT.,A
Descansa - VILASSAR MAR,U.E.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
OAR VIC,A - CENTELLES, U.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,C - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - MOLLET U.E.,CF.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - LLERONA, C.E.,C
Jornada 23 19-04-2020
LLERONA, C.E.,C - MOLINOS, U.D.,A
MASNOU AT.,A - Descansa
VILASSAR MAR,U.E.,B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - OAR VIC,A
CENTELLES, U.E.,A - SEAGULL BDN, C.E.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MOLLET U.E.,CF.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 24 26-04-2020
Descansa - MOLINOS, U.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - MASNOU AT.,A
OAR VIC,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
SEAGULL BDN, C.E.,C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - CENTELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MOLLET U.E.,CF.,A - LLERONA, C.E.,C
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - LLERONA, C.E.,C
MOLINOS, U.D.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
MASNOU AT.,A - OAR VIC,A
VILASSAR MAR,U.E.,B - SEAGULL BDN, C.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
CENTELLES, U.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B - MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 26 10-05-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - Descansa
OAR VIC,A - MOLINOS, U.D.,A
SEAGULL BDN, C.E.,C - MASNOU AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A - VILASSAR MAR,U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,C
MOLLET U.E.,CF.,A - CENTELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,C - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.