Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni juvenil | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
CASSA, U.D.,A 010 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 52 FIGUERES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 70 CABANES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 41 SILS, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 170 SANT ROC OLOT , C.F.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 21 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
GIRONA, F.C.,B 31 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A 32 CASSA, U.D.,A
CABANES, U.E.,A 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SILS, C.F.,A 24 PONTENC CLUB ESP.,B
PORQUERES, U.E.,A 13 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 110 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 3 20-10-2019
FIGUERES, U.E.,A 013 GIRONA, F.C.,B
CASSA, U.D.,A 03 CABANES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 92 SILS, C.F.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 32 PORQUERES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 20 CORNELLA TERRI, A.E.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 112 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 4 27-10-2019
FIGUERES, U.E.,A 14 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
CABANES, U.E.,A 05 GIRONA, F.C.,B
SILS, C.F.,A 80 CASSA, U.D.,A
PORQUERES, U.E.,A 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 22 PONTENC CLUB ESP.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 09 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
Jornada 5 03-11-2019
FIGUERES, U.E.,A 13 CABANES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 21 SILS, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 28 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 60 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 180 SANT ROC OLOT , C.F.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 41 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
Jornada 6 10-11-2019
CABANES, U.E.,A 02 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
SILS, C.F.,A 60 FIGUERES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 17 GIRONA, F.C.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 91 CASSA, U.D.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 013 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 12 PONTENC CLUB ESP.,B
Jornada 7 17-11-2019
CABANES, U.E.,A 41 SILS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 06 PORQUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 32 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CASSA, U.D.,A 120 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 20 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 34 PONTENC CLUB ESP.,B
Jornada 8 24-11-2019
SILS, C.F.,A 21 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
PORQUERES, U.E.,A 32 CABANES, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 09 GIRONA, F.C.,B
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 71 CASSA, U.D.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 51 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 9 01-12-2019
SILS, C.F.,A 32 PORQUERES, U.E.,A
CABANES, U.E.,A 12 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 50 SANT ROC OLOT , C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 40 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
CASSA, U.D.,A 011 PONTENC CLUB ESP.,B
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 10 15-12-2019
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 41 PORQUERES, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 43 SILS, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 15 CABANES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 80 FIGUERES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 23 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 80 CASSA, U.D.,A
Jornada 11 22-12-2019
PORQUERES, U.E.,A 34 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SILS, C.F.,A 80 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CABANES, U.E.,A 33 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
FIGUERES, U.E.,A 04 PONTENC CLUB ESP.,B
GIRONA, F.C.,B 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CASSA, U.D.,A 07 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A

SEGONA VOLTA

Jornada 12 12-01-2020
GIRONA, F.C.,B 100 CASSA, U.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 06 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CABANES, U.E.,A - PONTENC CLUB ESP.,B
SILS, C.F.,A 32 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 012 PORQUERES, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 33 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
Jornada 13 19-01-2020
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 13 GIRONA, F.C.,B
CASSA, U.D.,A 30 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 10 CABANES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 11 SILS, C.F.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 11 PORQUERES, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 010 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 14 26-01-2020
GIRONA, F.C.,B 131 FIGUERES, U.E.,A
CABANES, U.E.,A 81 CASSA, U.D.,A
SILS, C.F.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PORQUERES, U.E.,A 07 PONTENC CLUB ESP.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 24 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 015 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
Jornada 15 02-02-2020
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 50 FIGUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 20 CABANES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A 12 SILS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 PORQUERES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 20 CORNELLA TERRI, A.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 90 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 16 09-02-2020
CABANES, U.E.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
SILS, C.F.,A 03 GIRONA, F.C.,B
PORQUERES, U.E.,A 91 CASSA, U.D.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 111 PONTENC CLUB ESP.,B
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 21 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
Jornada 17 16-02-2020
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 32 CABANES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - SILS, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 60 PORQUERES, U.E.,A
CASSA, U.D.,A 23 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 90 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PONTENC CLUB ESP.,B 43 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
Jornada 18 01-03-2020
SILS, C.F.,A 20 CABANES, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 50 FIGUERES, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 011 GIRONA, F.C.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 13 CASSA, U.D.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PONTENC CLUB ESP.,B 30 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
Jornada 19 08-03-2020
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 31 SILS, C.F.,A
CABANES, U.E.,A 10 PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 03 CORNELLA TERRI, A.E.,A
GIRONA, F.C.,B 100 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CASSA, U.D.,A 04 GERUNDA FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 22 PONTENC CLUB ESP.,B
Jornada 20 15-03-2020
PORQUERES, U.E.,A - SILS, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - CABANES, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A - GIRONA, F.C.,B
PONTENC CLUB ESP.,B - CASSA, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
Jornada 21 22-03-2020
PORQUERES, U.E.,A - RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
SILS, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
CABANES, U.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - GERUNDA FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,B - PONTENC CLUB ESP.,B
CASSA, U.D.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 22 29-03-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SILS, C.F.,A
GERUNDA FUTBOL CLUB,A - CABANES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESP.,B - FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - GIRONA, F.C.,B
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.