Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga infantil femeni futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 111 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 20 CARDEDEU, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 41 CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 16 RIPOLLET F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 41 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
LES CORTS UBAE. A.E,B 91 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 2 12-10-2019
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 12 LES CORTS UBAE. A.E,B
CARDEDEU, F.S.,A 120 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 09 CFS ARENYS DE MUNT,A
RIPOLLET F.S.,A 110 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 140 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 013 C.N. CALDES,F.S.,A
Jornada 3 19-10-2019
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 24 CARDEDEU, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 32 CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 15 RIPOLLET F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 212 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 62 BADALONA FUTSAL IRIS,A
LES CORTS UBAE. A.E,B 04 C.N. CALDES,F.S.,A
Jornada 4 26-10-2019
CARDEDEU, F.S.,A 40 LES CORTS UBAE. A.E,B
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 05 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
RIPOLLET F.S.,A 142 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 82 CFS ARENYS DE MUNT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 02 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
C.N. CALDES,F.S.,A 150 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
Jornada 5 09-11-2019
CARDEDEU, F.S.,A 121 CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 36 RIPOLLET F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 016 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 80 BADALONA FUTSAL IRIS,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 024 C.N. CALDES,F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E,B 101 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
Jornada 6 16-11-2019
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 06 LES CORTS UBAE. A.E,B
RIPOLLET F.S.,A 33 CARDEDEU, F.S.,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 71 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 53 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 90 CFS ARENYS DE MUNT,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 15 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 7 23-11-2019
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 38 RIPOLLET F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 21 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 101 BADALONA FUTSAL IRIS,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 115 C.N. CALDES,F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
LES CORTS UBAE. A.E,B 111 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 8 30-11-2019
RIPOLLET F.S.,A 33 LES CORTS UBAE. A.E,B
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 110 CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 08 CARDEDEU, F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 100 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 51 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 26 CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 9 14-12-2019
RIPOLLET F.S.,A 34 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 11 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CARDEDEU, F.S.,A 010 C.N. CALDES,F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 610 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
LES CORTS UBAE. A.E,B 72 CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 10 21-12-2019
LES CORTS UBAE. A.E,B 04 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 07 RIPOLLET F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 170 CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 19 CARDEDEU, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 17 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 101 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 11 11-01-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 150 BADALONA FUTSAL IRIS,A
RIPOLLET F.S.,A 18 C.N. CALDES,F.S.,A
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
CARDEDEU, F.S.,A 131 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 22 CFS ARENYS DE MUNT,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 211 LES CORTS UBAE. A.E,B

SEGONA VOLTA

Jornada 12 18-01-2020
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 90 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CARDEDEU, F.S.,A 15 CFS ARENYS DE MUNT,A
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 62 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
RIPOLLET F.S.,A 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 25 C.N. CALDES,F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 13 LES CORTS UBAE. A.E,B
Jornada 13 25-01-2020
LES CORTS UBAE. A.E,B 60 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 05 CARDEDEU, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 51 CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 114 RIPOLLET F.S.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 010 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
C.N. CALDES,F.S.,A 140 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 14 08-02-2020
CARDEDEU, F.S.,A 30 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 104 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
RIPOLLET F.S.,A 81 CFS ARENYS DE MUNT,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 130 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 03 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
C.N. CALDES,F.S.,A 90 LES CORTS UBAE. A.E,B
Jornada 15 15-02-2020
LES CORTS UBAE. A.E,B 04 CARDEDEU, F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 70 CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 316 RIPOLLET F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 35 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 22 BADALONA FUTSAL IRIS,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 016 C.N. CALDES,F.S.,A
Jornada 16 29-02-2020
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A 08 CARDEDEU, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 70 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A 170 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
C.N. CALDES,F.S.,A 110 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A 33 LES CORTS UBAE. A.E,B
Jornada 17 14-03-2020
LES CORTS UBAE. A.E,B - CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
CARDEDEU, F.S.,A - RIPOLLET F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - C.N. CALDES,F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
Jornada 18 21-03-2020
RIPOLLET F.S.,A - CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A - CARDEDEU, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
C.N. CALDES,F.S.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - LES CORTS UBAE. A.E,B
Jornada 19 28-03-2020
LES CORTS UBAE. A.E,B - RIPOLLET F.S.,A
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A - FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
CARDEDEU, F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - C.N. CALDES,F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 20 04-04-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A - RIPOLLET F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
C.N. CALDES,F.S.,A - CARDEDEU, F.S.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - LES CORTS UBAE. A.E,B
Jornada 21 18-04-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A - LES CORTS UBAE. A.E,B
RIPOLLET F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A - C.N. CALDES,F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 22 25-04-2020
BADALONA FUTSAL IRIS,A - FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,A
C.N. CALDES,F.S.,A - RIPOLLET F.S.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007,A - CIUTAT MATARO CLUB FUTBOL SALA,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - CARDEDEU, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
LES CORTS UBAE. A.E,B - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.