Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga primera divisio femeni futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 80 C.N. CALDES,F.S.,B
F.S.SABADELL FEMENI,B 41 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 05 SANT CUGAT F.S.,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A 20 OLIMPYC FLORESTA FS,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 64 CFS ARENYS DE MUNT,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 13 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 22 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 2 12-10-2019
C.N. CALDES,F.S.,B 31 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 03 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SANT CUGAT F.S.,A 44 F.S.SABADELL FEMENI,B
OLIMPYC FLORESTA FS,A 30 ARRELS, A.E.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 14 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 21 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 43 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
Jornada 3 19-10-2019
C.N. CALDES,F.S.,B 21 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 51 SANT CUGAT F.S.,A
F.S.SABADELL FEMENI,B 10 OLIMPYC FLORESTA FS,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 13 CFS ARENYS DE MUNT,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A 01 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 41 BADALONA FUTSAL IRIS,A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 24 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
Jornada 4 26-10-2019
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 37 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
SANT CUGAT F.S.,A 32 C.N. CALDES,F.S.,B
OLIMPYC FLORESTA FS,A 41 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 36 F.S.SABADELL FEMENI,B
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 00 ARRELS, A.E.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 34 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 41 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
Jornada 5 09-11-2019
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 14 SANT CUGAT F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,B 10 OLIMPYC FLORESTA FS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 22 CFS ARENYS DE MUNT,A
F.S.SABADELL FEMENI,B 04 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 32 BADALONA FUTSAL IRIS,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A 15 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 12 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
Jornada 6 16-11-2019
SANT CUGAT F.S.,A 51 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
OLIMPYC FLORESTA FS,A 90 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 34 C.N. CALDES,F.S.,B
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 23 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 03 F.S.SABADELL FEMENI,B
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 03 ARRELS, A.E.F.S.,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 65 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
Jornada 7 23-11-2019
SANT CUGAT F.S.,A 11 OLIMPYC FLORESTA FS,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 12 CFS ARENYS DE MUNT,A
C.N. CALDES,F.S.,B 23 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 32 BADALONA FUTSAL IRIS,A
F.S.SABADELL FEMENI,B 36 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 13 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 15 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
Jornada 8 30-11-2019
OLIMPYC FLORESTA FS,A 53 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
CFS ARENYS DE MUNT,A 23 SANT CUGAT F.S.,A
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 63 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
C.N. CALDES,F.S.,B 22 BADALONA FUTSAL IRIS,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 22 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 55 F.S.SABADELL FEMENI,B
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A 31 ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 9 14-12-2019
OLIMPYC FLORESTA FS,A 41 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANT CUGAT F.S.,A 13 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 33 BADALONA FUTSAL IRIS,A
C.N. CALDES,F.S.,B 34 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 23 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
F.S.SABADELL FEMENI,B 40 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 12 ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 10 21-12-2019
CFS ARENYS DE MUNT,A 32 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 50 OLIMPYC FLORESTA FS,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 62 SANT CUGAT F.S.,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 15 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 23 C.N. CALDES,F.S.,B
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A 02 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 46 F.S.SABADELL FEMENI,B
Jornada 11 11-01-2020
CFS ARENYS DE MUNT,A 12 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
OLIMPYC FLORESTA FS,A 16 BADALONA FUTSAL IRIS,A
SANT CUGAT F.S.,A 22 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 33 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
C.N. CALDES,F.S.,B 14 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 60 ARRELS, A.E.F.S.,A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 12 F.S.SABADELL FEMENI,B
Jornada 12 18-01-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 23 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 20 CFS ARENYS DE MUNT,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 42 OLIMPYC FLORESTA FS,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 42 SANT CUGAT F.S.,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A 41 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 64 C.N. CALDES,F.S.,B
F.S.SABADELL FEMENI,B 42 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Jornada 13 25-01-2020
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 02 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 22 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
OLIMPYC FLORESTA FS,A 23 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
SANT CUGAT F.S.,A 30 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 14 ARRELS, A.E.F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,B 12 F.S.SABADELL FEMENI,B
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 41 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
C.N. CALDES,F.S.,B 66 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 16 F.S.SABADELL FEMENI,B
SANT CUGAT F.S.,A 32 ARRELS, A.E.F.S.,A
OLIMPYC FLORESTA FS,A 42 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 36 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 12 AMACAUTOMOTIVE.COM,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 52 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
Jornada 15 15-02-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B 42 C.N. CALDES,F.S.,B
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 51 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
F.S.SABADELL FEMENI,B 30 SANT CUGAT F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 22 OLIMPYC FLORESTA FS,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A 13 CFS ARENYS DE MUNT,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 22 C.F.S. PREMIA DE DALT,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 12 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 16 29-02-2020
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 21 C.N. CALDES,F.S.,B
SANT CUGAT F.S.,A 23 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
OLIMPYC FLORESTA FS,A 46 F.S.SABADELL FEMENI,B
CFS ARENYS DE MUNT,A 65 ARRELS, A.E.F.S.,A
C.F.S. PREMIA DE DALT,A 50 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 34 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A 74 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
Jornada 17 14-03-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
C.N. CALDES,F.S.,B - SANT CUGAT F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - OLIMPYC FLORESTA FS,A
F.S.SABADELL FEMENI,B - CFS ARENYS DE MUNT,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - C.F.S. PREMIA DE DALT,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - AMACAUTOMOTIVE.COM,A
Jornada 18 21-03-2020
SANT CUGAT F.S.,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
OLIMPYC FLORESTA FS,A - C.N. CALDES,F.S.,B
CFS ARENYS DE MUNT,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
C.F.S. PREMIA DE DALT,A - F.S.SABADELL FEMENI,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
Jornada 19 28-03-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B - SANT CUGAT F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - OLIMPYC FLORESTA FS,A
C.N. CALDES,F.S.,B - CFS ARENYS DE MUNT,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - C.F.S. PREMIA DE DALT,A
F.S.SABADELL FEMENI,B - BADALONA FUTSAL IRIS,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - AMACAUTOMOTIVE.COM,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
Jornada 20 04-04-2020
OLIMPYC FLORESTA FS,A - SANT CUGAT F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
C.F.S. PREMIA DE DALT,A - C.N. CALDES,F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A - F.S.SABADELL FEMENI,B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
Jornada 21 18-04-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B - OLIMPYC FLORESTA FS,A
SANT CUGAT F.S.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - C.F.S. PREMIA DE DALT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - C.N. CALDES,F.S.,B
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - AMACAUTOMOTIVE.COM,A
F.S.SABADELL FEMENI,B - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
Jornada 22 25-04-2020
CFS ARENYS DE MUNT,A - OLIMPYC FLORESTA FS,A
C.F.S. PREMIA DE DALT,A - SANT CUGAT F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A - C.N. CALDES,F.S.,B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A - F.S.SABADELL FEMENI,B
ARRELS, A.E.F.S.,A - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
Jornada 23 09-05-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B - CFS ARENYS DE MUNT,A
OLIMPYC FLORESTA FS,A - C.F.S. PREMIA DE DALT,A
SANT CUGAT F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - AMACAUTOMOTIVE.COM,A
C.N. CALDES,F.S.,B - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
F.S.SABADELL FEMENI,B - ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 24 16-05-2020
C.F.S. PREMIA DE DALT,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - OLIMPYC FLORESTA FS,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A - SANT CUGAT F.S.,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A - C.N. CALDES,F.S.,B
ARRELS, A.E.F.S.,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
F.S.SABADELL FEMENI,B - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
Jornada 25 23-05-2020
C.F.S. PREMIA DE DALT,A - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B
CFS ARENYS DE MUNT,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
OLIMPYC FLORESTA FS,A - AMACAUTOMOTIVE.COM,A
SANT CUGAT F.S.,A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A
C.N. CALDES,F.S.,B - ARRELS, A.E.F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - F.S.SABADELL FEMENI,B
Jornada 26 30-05-2020
BADALONA FUTSAL IRIS,A - C.F.S. PREMIA DE DALT,A
AMACAUTOMOTIVE.COM,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A - OLIMPYC FLORESTA FS,A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE,A - SANT CUGAT F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
F.S.SABADELL FEMENI,B - C.N. CALDES,F.S.,B
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP.,B - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.