Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga primera divisio catalana futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 35 VILAMAJOR C.F.S.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 31 UNIO F.S. MOLLET,A
OLIMPIC FLORESTA,B 02 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
VALL DE TENES CF. SALA,A 04 RIPOLLET F.S.,B
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 82 PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 73 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
HUMMEL ALELLA FS,A 33 SANT JOAN CLUB AT.,A
Jornada 2 12-10-2019
VILAMAJOR C.F.S.,A 75 HUMMEL ALELLA FS,A
UNIO F.S. MOLLET,A 63 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 26 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
RIPOLLET F.S.,B 52 OLIMPIC FLORESTA,B
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 21 VALL DE TENES CF. SALA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 51 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
SANT JOAN CLUB AT.,A 77 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
Jornada 3 19-10-2019
VILAMAJOR C.F.S.,A 52 UNIO F.S. MOLLET,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 55 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 31 RIPOLLET F.S.,B
OLIMPIC FLORESTA,B 67 PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
VALL DE TENES CF. SALA,A 64 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 22 SANT JOAN CLUB AT.,A
HUMMEL ALELLA FS,A 52 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
Jornada 4 26-10-2019
UNIO F.S. MOLLET,A 18 HUMMEL ALELLA FS,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 32 VILAMAJOR C.F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B 34 BADALONA FUTSAL IRIS,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 51 CFS PREMIÀ DE DALT,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 54 OLIMPIC FLORESTA,B
SANT JOAN CLUB AT.,A 42 VALL DE TENES CF. SALA,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 45 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
Jornada 5 09-11-2019
UNIO F.S. MOLLET,A 43 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
VILAMAJOR C.F.S.,A 04 RIPOLLET F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 42 PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
OLIMPIC FLORESTA,B 56 SANT JOAN CLUB AT.,A
VALL DE TENES CF. SALA,A 73 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
HUMMEL ALELLA FS,A 105 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
Jornada 6 16-11-2019
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 52 HUMMEL ALELLA FS,A
RIPOLLET F.S.,B 21 UNIO F.S. MOLLET,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 12 VILAMAJOR C.F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 41 BADALONA FUTSAL IRIS,A
SANT JOAN CLUB AT.,A 34 CFS PREMIÀ DE DALT,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 104 OLIMPIC FLORESTA,B
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 63 VALL DE TENES CF. SALA,A
Jornada 7 23-11-2019
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 47 RIPOLLET F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,A 23 PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
VILAMAJOR C.F.S.,A 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 57 SANT JOAN CLUB AT.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 34 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
OLIMPIC FLORESTA,B 74 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
HUMMEL ALELLA FS,A 23 VALL DE TENES CF. SALA,A
Jornada 8 30-11-2019
RIPOLLET F.S.,B 82 HUMMEL ALELLA FS,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 44 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 75 UNIO F.S. MOLLET,A
SANT JOAN CLUB AT.,A 15 VILAMAJOR C.F.S.,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 42 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 10 CFS PREMIÀ DE DALT,A
VALL DE TENES CF. SALA,A 91 OLIMPIC FLORESTA,B
Jornada 9 14-12-2019
RIPOLLET F.S.,B 61 PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 67 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
UNIO F.S. MOLLET,A 86 SANT JOAN CLUB AT.,A
VILAMAJOR C.F.S.,A 68 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 63 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 49 VALL DE TENES CF. SALA,A
HUMMEL ALELLA FS,A 93 OLIMPIC FLORESTA,B
Jornada 10 21-12-2019
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 84 HUMMEL ALELLA FS,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 72 RIPOLLET F.S.,B
SANT JOAN CLUB AT.,A 86 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 45 UNIO F.S. MOLLET,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 45 VILAMAJOR C.F.S.,A
VALL DE TENES CF. SALA,A 33 BADALONA FUTSAL IRIS,A
OLIMPIC FLORESTA,B 32 CFS PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 11 11-01-2020
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 52 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
RIPOLLET F.S.,B 68 SANT JOAN CLUB AT.,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 58 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
UNIO F.S. MOLLET,A 75 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
VILAMAJOR C.F.S.,A 52 VALL DE TENES CF. SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 43 OLIMPIC FLORESTA,B
HUMMEL ALELLA FS,A 42 CFS PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 12 18-01-2020
HUMMEL ALELLA FS,A 42 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
SANT JOAN CLUB AT.,A 52 PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 48 RIPOLLET F.S.,B
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 43 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
VALL DE TENES CF. SALA,A 33 UNIO F.S. MOLLET,A
OLIMPIC FLORESTA,B 48 VILAMAJOR C.F.S.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 23 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 13 25-01-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - SANT JOAN CLUB AT.,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 74 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
RIPOLLET F.S.,B 62 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 34 VALL DE TENES CF. SALA,A
UNIO F.S. MOLLET,A 92 OLIMPIC FLORESTA,B
VILAMAJOR C.F.S.,A 31 CFS PREMIÀ DE DALT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 34 HUMMEL ALELLA FS,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
VILAMAJOR C.F.S.,A 62 BADALONA FUTSAL IRIS,A
UNIO F.S. MOLLET,A 73 CFS PREMIÀ DE DALT,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 92 OLIMPIC FLORESTA,B
RIPOLLET F.S.,B 62 VALL DE TENES CF. SALA,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 62 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 51 A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
SANT JOAN CLUB AT.,A 46 HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 15 15-02-2020
HUMMEL ALELLA FS,A 05 VILAMAJOR C.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 31 UNIO F.S. MOLLET,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 70 CFS PREMIÀ DE DALT,A
OLIMPIC FLORESTA,B 27 RIPOLLET F.S.,B
VALL DE TENES CF. SALA,A 04 PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 04 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 52 SANT JOAN CLUB AT.,A
Jornada 16 29-02-2020
UNIO F.S. MOLLET,A 11 VILAMAJOR C.F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A 43 BADALONA FUTSAL IRIS,A
RIPOLLET F.S.,B 14 CFS PREMIÀ DE DALT,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A 12 OLIMPIC FLORESTA,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 24 VALL DE TENES CF. SALA,A
SANT JOAN CLUB AT.,A 126 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 86 HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 17 14-03-2020
HUMMEL ALELLA FS,A - UNIO F.S. MOLLET,A
VILAMAJOR C.F.S.,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - RIPOLLET F.S.,B
CFS PREMIÀ DE DALT,A - PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
OLIMPIC FLORESTA,B - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
VALL DE TENES CF. SALA,A - SANT JOAN CLUB AT.,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
Jornada 18 21-03-2020
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - UNIO F.S. MOLLET,A
RIPOLLET F.S.,B - VILAMAJOR C.F.S.,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - CFS PREMIÀ DE DALT,A
SANT JOAN CLUB AT.,A - OLIMPIC FLORESTA,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A - VALL DE TENES CF. SALA,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 19 28-03-2020
HUMMEL ALELLA FS,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
UNIO F.S. MOLLET,A - RIPOLLET F.S.,B
VILAMAJOR C.F.S.,A - PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CFS PREMIÀ DE DALT,A - SANT JOAN CLUB AT.,A
OLIMPIC FLORESTA,B - A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
VALL DE TENES CF. SALA,A - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
Jornada 20 04-04-2020
RIPOLLET F.S.,B - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A - UNIO F.S. MOLLET,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - VILAMAJOR C.F.S.,A
SANT JOAN CLUB AT.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A - CFS PREMIÀ DE DALT,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,B
VALL DE TENES CF. SALA,A - HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 21 18-04-2020
HUMMEL ALELLA FS,A - RIPOLLET F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
UNIO F.S. MOLLET,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
VILAMAJOR C.F.S.,A - SANT JOAN CLUB AT.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,B - VALL DE TENES CF. SALA,A
Jornada 22 25-04-2020
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A - RIPOLLET F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
SANT JOAN CLUB AT.,A - UNIO F.S. MOLLET,A
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A - VILAMAJOR C.F.S.,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
VALL DE TENES CF. SALA,A - CFS PREMIÀ DE DALT,A
OLIMPIC FLORESTA,B - HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 23 09-05-2020
HUMMEL ALELLA FS,A - PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
RIPOLLET F.S.,B - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - SANT JOAN CLUB AT.,A
UNIO F.S. MOLLET,A - A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
VILAMAJOR C.F.S.,A - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - VALL DE TENES CF. SALA,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A - OLIMPIC FLORESTA,B
Jornada 24 16-05-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
SANT JOAN CLUB AT.,A - RIPOLLET F.S.,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - UNIO F.S. MOLLET,A
VALL DE TENES CF. SALA,A - VILAMAJOR C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,B - BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A - HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 25 23-05-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - HUMMEL ALELLA FS,A
PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A - SANT JOAN CLUB AT.,A
RIPOLLET F.S.,B - A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,A - VALL DE TENES CF. SALA,A
VILAMAJOR C.F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A - CFS PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 26 30-05-2020
SANT JOAN CLUB AT.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A - PRATS DE LLUÇANES CLUB FUTBOL SALA ,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - RIPOLLET F.S.,B
VALL DE TENES CF. SALA,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
OLIMPIC FLORESTA,B - UNIO F.S. MOLLET,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A - VILAMAJOR C.F.S.,A
HUMMEL ALELLA FS,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.