Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio alevi futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
MONTSANT, F.S.,A - ARRELS A.E.F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
UNIO F.S. MOLLET,C - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
FORTALEZA CENTELLES AE,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
RUBI C.E.F.S.,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 2 12-10-2019
ARRELS A.E.F.S.,A - RUBI C.E.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - MONTSANT, F.S.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
OLIMPIC FLORESTA,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - UNIO F.S. MOLLET,C
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - FORTALEZA CENTELLES AE,A
Jornada 3 19-10-2019
ARRELS A.E.F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
MONTSANT, F.S.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - OLIMPIC FLORESTA,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,C - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
RUBI C.E.F.S.,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
Jornada 4 26-10-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,B - RUBI C.E.F.S.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - ARRELS A.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - MONTSANT, F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - CFS JORDI SANCHEZ ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
FORTALEZA CENTELLES AE,A - UNIO F.S. MOLLET,C
Jornada 5 09-11-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
ARRELS A.E.F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
MONTSANT, F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
RUBI C.E.F.S.,A - UNIO F.S. MOLLET,C
Jornada 6 16-11-2019
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - RUBI C.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - ARRELS A.E.F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - MONTSANT, F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
FORTALEZA CENTELLES AE,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
UNIO F.S. MOLLET,C - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 7 23-11-2019
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - OLIMPIC FLORESTA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
ARRELS A.E.F.S.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
MONTSANT, F.S.,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A - UNIO F.S. MOLLET,C
RUBI C.E.F.S.,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 8 30-11-2019
OLIMPIC FLORESTA,A - RUBI C.E.F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - ARRELS A.E.F.S.,A
FORTALEZA CENTELLES AE,A - MONTSANT, F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,C - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
Jornada 9 14-12-2019
OLIMPIC FLORESTA,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
ARRELS A.E.F.S.,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
MONTSANT, F.S.,A - UNIO F.S. MOLLET,C
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
RUBI C.E.F.S.,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
Jornada 10 21-12-2019
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - RUBI C.E.F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - OLIMPIC FLORESTA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
FORTALEZA CENTELLES AE,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
UNIO F.S. MOLLET,C - ARRELS A.E.F.S.,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - MONTSANT, F.S.,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
Jornada 11 11-01-2020
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
OLIMPIC FLORESTA,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - UNIO F.S. MOLLET,C
ARRELS A.E.F.S.,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
MONTSANT, F.S.,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
RUBI C.E.F.S.,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
Jornada 12 18-01-2020
RUBI C.E.F.S.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
FORTALEZA CENTELLES AE,A - OLIMPIC FLORESTA,A
UNIO F.S. MOLLET,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A - ARRELS A.E.F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - MONTSANT, F.S.,A
Jornada 13 25-01-2020
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - FORTALEZA CENTELLES AE,A
OLIMPIC FLORESTA,A - UNIO F.S. MOLLET,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CFS JORDI SANCHEZ ,A
ARRELS A.E.F.S.,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
MONTSANT, F.S.,A - RUBI C.E.F.S.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
ARRELS A.E.F.S.,A - MONTSANT, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
OLIMPIC FLORESTA,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - UNIO F.S. MOLLET,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - FORTALEZA CENTELLES AE,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 15 15-02-2020
RUBI C.E.F.S.,A - ARRELS A.E.F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A - OLIMPIC FLORESTA,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
UNIO F.S. MOLLET,C - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
FORTALEZA CENTELLES AE,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 16 29-02-2020
BADALONA FUTSAL IRIS,B - ARRELS A.E.F.S.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - MONTSANT, F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - CFS JORDI SANCHEZ ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - UNIO F.S. MOLLET,C
FORTALEZA CENTELLES AE,A - RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 17 14-03-2020
RUBI C.E.F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
ARRELS A.E.F.S.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
MONTSANT, F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
UNIO F.S. MOLLET,C - FORTALEZA CENTELLES AE,A
Jornada 18 21-03-2020
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
OLIMPIC FLORESTA,A - ARRELS A.E.F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - MONTSANT, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - CFS JORDI SANCHEZ ,A
FORTALEZA CENTELLES AE,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
UNIO F.S. MOLLET,C - RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 19 28-03-2020
RUBI C.E.F.S.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - OLIMPIC FLORESTA,A
ARRELS A.E.F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
MONTSANT, F.S.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
CFS JORDI SANCHEZ ,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - UNIO F.S. MOLLET,C
Jornada 20 04-04-2020
OLIMPIC FLORESTA,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - ARRELS A.E.F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - MONTSANT, F.S.,A
FORTALEZA CENTELLES AE,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
UNIO F.S. MOLLET,C - CFS JORDI SANCHEZ ,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 21 18-04-2020
RUBI C.E.F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
ARRELS A.E.F.S.,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
MONTSANT, F.S.,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - UNIO F.S. MOLLET,C
CFS JORDI SANCHEZ ,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
Jornada 22 25-04-2020
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - OLIMPIC FLORESTA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
FORTALEZA CENTELLES AE,A - ARRELS A.E.F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,C - MONTSANT, F.S.,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A - RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 23 09-05-2020
RUBI C.E.F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
OLIMPIC FLORESTA,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - FORTALEZA CENTELLES AE,A
ARRELS A.E.F.S.,A - UNIO F.S. MOLLET,C
MONTSANT, F.S.,A - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
Jornada 24 16-05-2020
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - OLIMPIC FLORESTA,A
FORTALEZA CENTELLES AE,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
UNIO F.S. MOLLET,C - BADALONA FUTSAL IRIS,B
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - ARRELS A.E.F.S.,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A - MONTSANT, F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 25 23-05-2020
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - RUBI C.E.F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
OLIMPIC FLORESTA,A - FORTALEZA CENTELLES AE,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - UNIO F.S. MOLLET,C
BADALONA FUTSAL IRIS,B - L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A
ARRELS A.E.F.S.,A - CFS JORDI SANCHEZ ,A
MONTSANT, F.S.,A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
Jornada 26 30-05-2020
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
FORTALEZA CENTELLES AE,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
UNIO F.S. MOLLET,C - OLIMPIC FLORESTA,A
L'ESQUITX F.S. ASSOC. ESPOR.,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CFS JORDI SANCHEZ ,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A - ARRELS A.E.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,A - MONTSANT, F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.