Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio catalana futbol sala | grup 7

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
FUTSAL BOLVIR,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
CFS ODENA,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
CEFS SANTPEDOR,B - E.F.S. MASQUEFA,A
FS MONTBUI,A - FUTSAL VILOMARA,A
F.S. PUIG-REIG,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - AEK SANT CUGAT,A
Jornada 2 12-10-2019
FS VILANOVA CAN TITO,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - FUTSAL BOLVIR,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
E.F.S. MASQUEFA,A - CFS ODENA,A
FUTSAL VILOMARA,A - CEFS SANTPEDOR,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - FS MONTBUI,A
AEK SANT CUGAT,A - F.S. PUIG-REIG,A
Jornada 3 19-10-2019
FS VILANOVA CAN TITO,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FUTSAL BOLVIR,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - E.F.S. MASQUEFA,A
CFS ODENA,A - FUTSAL VILOMARA,A
CEFS SANTPEDOR,B - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FS MONTBUI,A - AEK SANT CUGAT,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - F.S. PUIG-REIG,A
Jornada 4 26-10-2019
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - FS VILANOVA CAN TITO,A
E.F.S. MASQUEFA,A - FUTSAL BOLVIR,A
FUTSAL VILOMARA,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - CFS ODENA,A
AEK SANT CUGAT,A - CEFS SANTPEDOR,B
F.S. PUIG-REIG,A - FS MONTBUI,A
Jornada 5 09-11-2019
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
FS VILANOVA CAN TITO,A - E.F.S. MASQUEFA,A
FUTSAL BOLVIR,A - FUTSAL VILOMARA,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CFS ODENA,A - AEK SANT CUGAT,A
CEFS SANTPEDOR,B - F.S. PUIG-REIG,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - FS MONTBUI,A
Jornada 6 16-11-2019
CAPELLADES C.F.S. ,B - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
E.F.S. MASQUEFA,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FUTSAL VILOMARA,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - FUTSAL BOLVIR,A
AEK SANT CUGAT,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
F.S. PUIG-REIG,A - CFS ODENA,A
FS MONTBUI,A - CEFS SANTPEDOR,B
Jornada 7 23-11-2019
CAPELLADES C.F.S. ,B - E.F.S. MASQUEFA,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - FUTSAL VILOMARA,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FUTSAL BOLVIR,A - AEK SANT CUGAT,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - F.S. PUIG-REIG,A
CFS ODENA,A - FS MONTBUI,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - CEFS SANTPEDOR,B
Jornada 8 30-11-2019
E.F.S. MASQUEFA,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
FUTSAL VILOMARA,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
AEK SANT CUGAT,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
F.S. PUIG-REIG,A - FUTSAL BOLVIR,A
FS MONTBUI,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
CEFS SANTPEDOR,B - CFS ODENA,A
Jornada 9 14-12-2019
E.F.S. MASQUEFA,A - FUTSAL VILOMARA,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - AEK SANT CUGAT,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - F.S. PUIG-REIG,A
FUTSAL BOLVIR,A - FS MONTBUI,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - CEFS SANTPEDOR,B
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - CFS ODENA,A
Jornada 10 21-12-2019
FUTSAL VILOMARA,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - E.F.S. MASQUEFA,A
AEK SANT CUGAT,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
F.S. PUIG-REIG,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FS MONTBUI,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
CEFS SANTPEDOR,B - FUTSAL BOLVIR,A
CFS ODENA,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
Jornada 11 11-01-2020
FUTSAL VILOMARA,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
E.F.S. MASQUEFA,A - AEK SANT CUGAT,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - F.S. PUIG-REIG,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - FS MONTBUI,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - CEFS SANTPEDOR,B
FUTSAL BOLVIR,A - CFS ODENA,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
Jornada 12 18-01-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
AEK SANT CUGAT,A - FUTSAL VILOMARA,A
F.S. PUIG-REIG,A - E.F.S. MASQUEFA,A
FS MONTBUI,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
CEFS SANTPEDOR,B - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
CFS ODENA,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - FUTSAL BOLVIR,A
Jornada 13 25-01-2020
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - AEK SANT CUGAT,A
FUTSAL VILOMARA,A - F.S. PUIG-REIG,A
E.F.S. MASQUEFA,A - FS MONTBUI,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - CEFS SANTPEDOR,B
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - CFS ODENA,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
FUTSAL BOLVIR,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
FS VILANOVA CAN TITO,A - FUTSAL BOLVIR,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - CFS ODENA,A
E.F.S. MASQUEFA,A - CEFS SANTPEDOR,B
FUTSAL VILOMARA,A - FS MONTBUI,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - F.S. PUIG-REIG,A
AEK SANT CUGAT,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 15 15-02-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
FUTSAL BOLVIR,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
CFS ODENA,A - E.F.S. MASQUEFA,A
CEFS SANTPEDOR,B - FUTSAL VILOMARA,A
FS MONTBUI,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
F.S. PUIG-REIG,A - AEK SANT CUGAT,A
Jornada 16 29-02-2020
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - FUTSAL BOLVIR,A
E.F.S. MASQUEFA,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
FUTSAL VILOMARA,A - CFS ODENA,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - CEFS SANTPEDOR,B
AEK SANT CUGAT,A - FS MONTBUI,A
F.S. PUIG-REIG,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 17 14-03-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
FUTSAL BOLVIR,A - E.F.S. MASQUEFA,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - FUTSAL VILOMARA,A
CFS ODENA,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CEFS SANTPEDOR,B - AEK SANT CUGAT,A
FS MONTBUI,A - F.S. PUIG-REIG,A
Jornada 18 21-03-2020
CAPELLADES C.F.S. ,B - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
E.F.S. MASQUEFA,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
FUTSAL VILOMARA,A - FUTSAL BOLVIR,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
AEK SANT CUGAT,A - CFS ODENA,A
F.S. PUIG-REIG,A - CEFS SANTPEDOR,B
FS MONTBUI,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 19 28-03-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - E.F.S. MASQUEFA,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - FUTSAL VILOMARA,A
FUTSAL BOLVIR,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - AEK SANT CUGAT,A
CFS ODENA,A - F.S. PUIG-REIG,A
CEFS SANTPEDOR,B - FS MONTBUI,A
Jornada 20 04-04-2020
E.F.S. MASQUEFA,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
FUTSAL VILOMARA,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
AEK SANT CUGAT,A - FUTSAL BOLVIR,A
F.S. PUIG-REIG,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
FS MONTBUI,A - CFS ODENA,A
CEFS SANTPEDOR,B - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 21 18-04-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - E.F.S. MASQUEFA,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - FUTSAL VILOMARA,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - AEK SANT CUGAT,A
FUTSAL BOLVIR,A - F.S. PUIG-REIG,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - FS MONTBUI,A
CFS ODENA,A - CEFS SANTPEDOR,B
Jornada 22 25-04-2020
FUTSAL VILOMARA,A - E.F.S. MASQUEFA,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
AEK SANT CUGAT,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
F.S. PUIG-REIG,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
FS MONTBUI,A - FUTSAL BOLVIR,A
CEFS SANTPEDOR,B - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
CFS ODENA,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 23 09-05-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - FUTSAL VILOMARA,A
E.F.S. MASQUEFA,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - AEK SANT CUGAT,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - F.S. PUIG-REIG,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - FS MONTBUI,A
FUTSAL BOLVIR,A - CEFS SANTPEDOR,B
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - CFS ODENA,A
Jornada 24 16-05-2020
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - FUTSAL VILOMARA,A
AEK SANT CUGAT,A - E.F.S. MASQUEFA,A
F.S. PUIG-REIG,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
FS MONTBUI,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
CEFS SANTPEDOR,B - FS VILANOVA CAN TITO,A
CFS ODENA,A - FUTSAL BOLVIR,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 25 23-05-2020
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
FUTSAL VILOMARA,A - AEK SANT CUGAT,A
E.F.S. MASQUEFA,A - F.S. PUIG-REIG,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - FS MONTBUI,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - CEFS SANTPEDOR,B
FS VILANOVA CAN TITO,A - CFS ODENA,A
FUTSAL BOLVIR,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
Jornada 26 30-05-2020
AEK SANT CUGAT,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
F.S. PUIG-REIG,A - FUTSAL VILOMARA,A
FS MONTBUI,A - E.F.S. MASQUEFA,A
CEFS SANTPEDOR,B - CAPELLADES C.F.S. ,B
CFS ODENA,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - FUTSAL BOLVIR,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.