Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio catalana futbol sala | lle gr 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 52 LA SENTIU, O.C. ,B
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 14 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 21 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 42 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 24 SERBONIU EL POAL AE,A
C.F.S. TARREGA,A 24 FONDARELLA FS,A
FS SOLSONA,B 15 BORGES, FS,A
Jornada 2 12-10-2019
LA SENTIU, O.C. ,B 101 FS SOLSONA,B
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 45 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 66 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 44 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
SERBONIU EL POAL AE,A 22 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
FONDARELLA FS,A 84 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
BORGES, FS,A 73 C.F.S. TARREGA,A
Jornada 3 19-10-2019
LA SENTIU, O.C. ,B 05 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 111 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 42 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 50 SERBONIU EL POAL AE,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 48 FONDARELLA FS,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 63 BORGES, FS,A
FS SOLSONA,B 13 C.F.S. TARREGA,A
Jornada 4 26-10-2019
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 73 FS SOLSONA,B
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 31 LA SENTIU, O.C. ,B
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 39 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
SERBONIU EL POAL AE,A 63 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
FONDARELLA FS,A 42 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BORGES, FS,A 33 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
C.F.S. TARREGA,A 37 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 5 09-11-2019
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 82 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
LA SENTIU, O.C. ,B 21 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 85 SERBONIU EL POAL AE,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 46 FONDARELLA FS,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 16 BORGES, FS,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 105 C.F.S. TARREGA,A
FS SOLSONA,B 12 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 6 16-11-2019
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 33 FS SOLSONA,B
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 120 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
SERBONIU EL POAL AE,A 52 LA SENTIU, O.C. ,B
FONDARELLA FS,A 41 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
BORGES, FS,A 911 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 15 C.F.S. TARREGA,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 34 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 7 23-11-2019
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 124 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 62 SERBONIU EL POAL AE,A
LA SENTIU, O.C. ,B 34 FONDARELLA FS,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 34 BORGES, FS,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 44 C.F.S. TARREGA,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 22 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
FS SOLSONA,B 23 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 8 30-11-2019
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 54 FS SOLSONA,B
SERBONIU EL POAL AE,A 21 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
FONDARELLA FS,A 76 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
BORGES, FS,A 72 LA SENTIU, O.C. ,B
C.F.S. TARREGA,A 54 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 32 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 42 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
Jornada 9 14-12-2019
SERBONIU EL POAL AE,A 13 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
FONDARELLA FS,A 66 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 45 BORGES, FS,A
LA SENTIU, O.C. ,B 31 C.F.S. TARREGA,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 56 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 44 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
FS SOLSONA,B 14 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
Jornada 10 21-12-2019
SERBONIU EL POAL AE,A 75 FS SOLSONA,B
FONDARELLA FS,A 112 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BORGES, FS,A - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
C.F.S. TARREGA,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 63 LA SENTIU, O.C. ,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 83 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 22 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
Jornada 11 11-01-2020
SERBONIU EL POAL AE,A 59 FONDARELLA FS,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - BORGES, FS,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 51 C.F.S. TARREGA,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 44 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
LA SENTIU, O.C. ,B 12 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 73 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
FS SOLSONA,B 23 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
Jornada 12 18-01-2020
FS SOLSONA,B 28 FONDARELLA FS,A
BORGES, FS,A - SERBONIU EL POAL AE,A
C.F.S. TARREGA,A 23 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 33 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 44 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 30 LA SENTIU, O.C. ,B
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 34 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
Jornada 13 25-01-2020
FONDARELLA FS,A 67 BORGES, FS,A
SERBONIU EL POAL AE,A 33 C.F.S. TARREGA,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 13 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 72 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
LA SENTIU, O.C. ,B 48 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 75 FS SOLSONA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
LA SENTIU, O.C. ,B - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
SERBONIU EL POAL AE,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
FONDARELLA FS,A - C.F.S. TARREGA,A
BORGES, FS,A - FS SOLSONA,B
Jornada 15 29-02-2020
FS SOLSONA,B - LA SENTIU, O.C. ,B
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - SERBONIU EL POAL AE,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - FONDARELLA FS,A
C.F.S. TARREGA,A - BORGES, FS,A
Jornada 16 07-03-2020
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - LA SENTIU, O.C. ,B
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
SERBONIU EL POAL AE,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
FONDARELLA FS,A - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
BORGES, FS,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
C.F.S. TARREGA,A - FS SOLSONA,B
Jornada 17 14-03-2020
FS SOLSONA,B - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
LA SENTIU, O.C. ,B - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - SERBONIU EL POAL AE,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - FONDARELLA FS,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - BORGES, FS,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - C.F.S. TARREGA,A
Jornada 18 21-03-2020
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - LA SENTIU, O.C. ,B
SERBONIU EL POAL AE,A - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
FONDARELLA FS,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
BORGES, FS,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
C.F.S. TARREGA,A - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - FS SOLSONA,B
Jornada 19 28-03-2020
FS SOLSONA,B - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
LA SENTIU, O.C. ,B - SERBONIU EL POAL AE,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - FONDARELLA FS,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - BORGES, FS,A
C.F.S. TARREGA,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 20 04-04-2020
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
SERBONIU EL POAL AE,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
FONDARELLA FS,A - LA SENTIU, O.C. ,B
BORGES, FS,A - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
C.F.S. TARREGA,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - FS SOLSONA,B
Jornada 21 18-04-2020
FS SOLSONA,B - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - SERBONIU EL POAL AE,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - FONDARELLA FS,A
LA SENTIU, O.C. ,B - BORGES, FS,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - C.F.S. TARREGA,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 22 25-04-2020
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - SERBONIU EL POAL AE,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - FONDARELLA FS,A
BORGES, FS,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
C.F.S. TARREGA,A - LA SENTIU, O.C. ,B
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - FS SOLSONA,B
Jornada 23 09-05-2020
FS SOLSONA,B - SERBONIU EL POAL AE,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - FONDARELLA FS,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - BORGES, FS,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - C.F.S. TARREGA,A
LA SENTIU, O.C. ,B - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
Jornada 24 16-05-2020
FONDARELLA FS,A - SERBONIU EL POAL AE,A
BORGES, FS,A - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
C.F.S. TARREGA,A - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - LA SENTIU, O.C. ,B
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - FS SOLSONA,B
Jornada 25 23-05-2020
FONDARELLA FS,A - FS SOLSONA,B
SERBONIU EL POAL AE,A - BORGES, FS,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - C.F.S. TARREGA,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
LA SENTIU, O.C. ,B - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
Jornada 26 30-05-2020
BORGES, FS,A - FONDARELLA FS,A
C.F.S. TARREGA,A - SERBONIU EL POAL AE,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - LA SENTIU, O.C. ,B
FS SOLSONA,B - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.