Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga tercera divisio alevi futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
RIPOLLET F.S.,D 110 POLINYA, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 25 CE MARISTES RUBI,B
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 35 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
Descansa - CASTELLAR FUTBOL SALA,C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A 73 CANET, F.S.,C
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 84 SANTA COLOMA FUTSAL,C
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E 05 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
Jornada 2 12-10-2019
POLINYA, F.S.,A 61 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
CE MARISTES RUBI,B 34 RIPOLLET F.S.,D
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 34 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 14 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
CANET, F.S.,C - Descansa
SANTA COLOMA FUTSAL,C 45 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D 15 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
Jornada 3 19-10-2019
POLINYA, F.S.,A 104 CE MARISTES RUBI,B
RIPOLLET F.S.,D 41 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 102 CASTELLAR FUTBOL SALA,C
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 54 CANET, F.S.,C
Descansa - SANTA COLOMA FUTSAL,C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A 33 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E 36 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
Jornada 4 26-10-2019
CE MARISTES RUBI,B 51 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 04 POLINYA, F.S.,A
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 18 RIPOLLET F.S.,D
CANET, F.S.,C 14 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
SANTA COLOMA FUTSAL,C 81 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D - Descansa
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 16 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 5 09-11-2019
CE MARISTES RUBI,B 73 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
POLINYA, F.S.,A 21 CASTELLAR FUTBOL SALA,C
RIPOLLET F.S.,D 60 CANET, F.S.,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 42 SANTA COLOMA FUTSAL,C
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 81 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
Descansa - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E 24 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 6 16-11-2019
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 13 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 36 CE MARISTES RUBI,B
CANET, F.S.,C 02 POLINYA, F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL,C 15 RIPOLLET F.S.,D
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 33 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A - Descansa
Jornada 7 23-11-2019
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 171 CASTELLAR FUTBOL SALA,C
CE MARISTES RUBI,B 72 CANET, F.S.,C
POLINYA, F.S.,A 42 SANTA COLOMA FUTSAL,C
RIPOLLET F.S.,D 30 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 31 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 37 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E - Descansa
Jornada 8 30-11-2019
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 26 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
CANET, F.S.,C 26 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
SANTA COLOMA FUTSAL,C 73 CE MARISTES RUBI,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D 07 POLINYA, F.S.,A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 33 RIPOLLET F.S.,D
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
Descansa - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
Jornada 9 14-12-2019
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 27 CANET, F.S.,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 44 SANTA COLOMA FUTSAL,C
CE MARISTES RUBI,B 62 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
POLINYA, F.S.,A 52 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
RIPOLLET F.S.,D 52 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - Descansa
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E 32 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
Jornada 10 21-12-2019
CANET, F.S.,C 54 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
SANTA COLOMA FUTSAL,C 100 CASTELLAR FUTBOL SALA,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D 21 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 117 CE MARISTES RUBI,B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A 22 POLINYA, F.S.,A
Descansa - RIPOLLET F.S.,D
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 50 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
Jornada 11 11-01-2020
CANET, F.S.,C 35 SANTA COLOMA FUTSAL,C
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 22 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
CE MARISTES RUBI,B 65 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
POLINYA, F.S.,A - Descansa
RIPOLLET F.S.,D 31 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
Jornada 12 18-01-2020
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E 32 SANTA COLOMA FUTSAL,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D 12 CANET, F.S.,C
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 71 CASTELLAR FUTBOL SALA,C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A 41 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
Descansa - CE MARISTES RUBI,B
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 22 POLINYA, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 16 RIPOLLET F.S.,D
Jornada 13 25-01-2020
SANTA COLOMA FUTSAL,C 51 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
CANET, F.S.,C 23 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 38 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C - Descansa
CE MARISTES RUBI,B 42 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
POLINYA, F.S.,A 20 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
RIPOLLET F.S.,D 101 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
POLINYA, F.S.,A 12 RIPOLLET F.S.,D
CE MARISTES RUBI,B 52 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 05 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
CASTELLAR FUTBOL SALA,C - Descansa
CANET, F.S.,C 45 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
SANTA COLOMA FUTSAL,C 32 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D 21 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
Jornada 15 15-02-2020
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E 31 POLINYA, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,D 44 CE MARISTES RUBI,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 41 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
CAN CUYAS A.D., F.S.,A 41 CASTELLAR FUTBOL SALA,C
Descansa - CANET, F.S.,C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A 52 SANTA COLOMA FUTSAL,C
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 00 SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
Jornada 16 29-02-2020
CE MARISTES RUBI,B 74 POLINYA, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C 06 RIPOLLET F.S.,D
CASTELLAR FUTBOL SALA,C 15 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CANET, F.S.,C 64 CAN CUYAS A.D., F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL,C - Descansa
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D 14 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C 32 FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
Jornada 17 14-03-2020
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E - CE MARISTES RUBI,B
POLINYA, F.S.,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
RIPOLLET F.S.,D - CASTELLAR FUTBOL SALA,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - CANET, F.S.,C
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL,C
Descansa - SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
Jornada 18 21-03-2020
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C - CE MARISTES RUBI,B
CASTELLAR FUTBOL SALA,C - POLINYA, F.S.,A
CANET, F.S.,C - RIPOLLET F.S.,D
SANTA COLOMA FUTSAL,C - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C - Descansa
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A - FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
Jornada 19 28-03-2020
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
CE MARISTES RUBI,B - CASTELLAR FUTBOL SALA,C
POLINYA, F.S.,A - CANET, F.S.,C
RIPOLLET F.S.,D - SANTA COLOMA FUTSAL,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
Descansa - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 20 04-04-2020
CASTELLAR FUTBOL SALA,C - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
CANET, F.S.,C - CE MARISTES RUBI,B
SANTA COLOMA FUTSAL,C - POLINYA, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D - RIPOLLET F.S.,D
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
Descansa - FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
Jornada 21 18-04-2020
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E - CASTELLAR FUTBOL SALA,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C - CANET, F.S.,C
CE MARISTES RUBI,B - SANTA COLOMA FUTSAL,C
POLINYA, F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
RIPOLLET F.S.,D - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - Descansa
Jornada 22 25-04-2020
CANET, F.S.,C - CASTELLAR FUTBOL SALA,C
SANTA COLOMA FUTSAL,C - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D - CE MARISTES RUBI,B
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C - POLINYA, F.S.,A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A - RIPOLLET F.S.,D
Descansa - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
Jornada 23 09-05-2020
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E - CANET, F.S.,C
CASTELLAR FUTBOL SALA,C - SANTA COLOMA FUTSAL,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C - SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
CE MARISTES RUBI,B - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
POLINYA, F.S.,A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
RIPOLLET F.S.,D - Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
Jornada 24 16-05-2020
SANTA COLOMA FUTSAL,C - CANET, F.S.,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D - CASTELLAR FUTBOL SALA,C
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A - CE MARISTES RUBI,B
Descansa - POLINYA, F.S.,A
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - RIPOLLET F.S.,D
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
Jornada 25 23-05-2020
SANTA COLOMA FUTSAL,C - FUTSAL LINDEX MATARÓ,E
CANET, F.S.,C - SANT JOAN DE VILASSAR FS,D
CASTELLAR FUTBOL SALA,C - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A
CE MARISTES RUBI,B - Descansa
POLINYA, F.S.,A - CAN CUYAS A.D., F.S.,A
RIPOLLET F.S.,D - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
Jornada 26 30-05-2020
SANT JOAN DE VILASSAR FS,D - SANTA COLOMA FUTSAL,C
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA,C - CANET, F.S.,C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU ,A - CASTELLAR FUTBOL SALA,C
Descansa - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,C
CAN CUYAS A.D., F.S.,A - CE MARISTES RUBI,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - POLINYA, F.S.,A
FUTSAL LINDEX MATARÓ,E - RIPOLLET F.S.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.