Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga tercera divisio cadet futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
AT. MASNOU FUTSAL,A 63 F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
HUMMEL ALELLA FS,B 44 DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
SANTA COLOMA FUTSAL,D 44 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 16 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 45 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 01 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
CARDEDEU, F.S.,C 42 SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
Jornada 2 12-10-2019
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 54 CARDEDEU, F.S.,C
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 01 AT. MASNOU FUTSAL,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 13 HUMMEL ALELLA FS,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 100 SANTA COLOMA FUTSAL,D
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 60 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 10 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 12 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
Jornada 3 19-10-2019
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 32 DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
AT. MASNOU FUTSAL,A 34 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
HUMMEL ALELLA FS,B 04 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL,D 16 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 05 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 110 SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
CARDEDEU, F.S.,C 22 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
Jornada 4 26-10-2019
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 46 CARDEDEU, F.S.,C
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 34 F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 53 AT. MASNOU FUTSAL,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 51 HUMMEL ALELLA FS,B
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 55 SANTA COLOMA FUTSAL,D
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 10 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 25 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
Jornada 5 09-11-2019
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 42 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 26 PINEDA DE MAR, F.S.,A
AT. MASNOU FUTSAL,A 20 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
HUMMEL ALELLA FS,B 14 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
SANTA COLOMA FUTSAL,D 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 19 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
CARDEDEU, F.S.,C 03 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
Jornada 6 16-11-2019
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 03 CARDEDEU, F.S.,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 122 DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 32 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 43 AT. MASNOU FUTSAL,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 33 HUMMEL ALELLA FS,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 31 SANTA COLOMA FUTSAL,D
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 40 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
Jornada 7 23-11-2019
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 17 PINEDA DE MAR, F.S.,A
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 25 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 44 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
AT. MASNOU FUTSAL,A 41 SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
HUMMEL ALELLA FS,B 36 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
SANTA COLOMA FUTSAL,D 39 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,C 21 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
Jornada 8 30-11-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 33 CARDEDEU, F.S.,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 30 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 61 DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 01 F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 64 AT. MASNOU FUTSAL,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 40 HUMMEL ALELLA FS,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 34 SANTA COLOMA FUTSAL,D
Jornada 9 14-12-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 52 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 13 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 21 SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 04 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
AT. MASNOU FUTSAL,A 53 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
HUMMEL ALELLA FS,B 64 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
CARDEDEU, F.S.,C 81 SANTA COLOMA FUTSAL,D
Jornada 10 21-12-2019
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 00 CARDEDEU, F.S.,C
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 33 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 12 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 50 DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 52 F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 111 AT. MASNOU FUTSAL,A
SANTA COLOMA FUTSAL,D 75 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 11 11-01-2020
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 42 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 24 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 12 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 23 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 131 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
AT. MASNOU FUTSAL,A 74 SANTA COLOMA FUTSAL,D
CARDEDEU, F.S.,C 30 HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 12 18-01-2020
CARDEDEU, F.S.,C 52 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 25 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 11 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 32 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 35 DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
SANTA COLOMA FUTSAL,D 38 F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
HUMMEL ALELLA FS,B 011 AT. MASNOU FUTSAL,A
Jornada 13 25-01-2020
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 40 SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 20 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 60 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 75 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 67 SANTA COLOMA FUTSAL,D
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 74 HUMMEL ALELLA FS,B
AT. MASNOU FUTSAL,A 62 CARDEDEU, F.S.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B 34 AT. MASNOU FUTSAL,A
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 31 HUMMEL ALELLA FS,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 32 SANTA COLOMA FUTSAL,D
PINEDA DE MAR, F.S.,A 140 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 50 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 41 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 34 CARDEDEU, F.S.,C
Jornada 15 15-02-2020
CARDEDEU, F.S.,C 42 F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
AT. MASNOU FUTSAL,A 41 DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
HUMMEL ALELLA FS,B 73 PREMIA DE DALT CF. SALA,B
SANTA COLOMA FUTSAL,D 010 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 06 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A 34 FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 53 SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
Jornada 16 29-02-2020
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A 15 F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B 38 AT. MASNOU FUTSAL,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 110 HUMMEL ALELLA FS,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 50 SANTA COLOMA FUTSAL,D
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D 71 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C 14 PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B 02 CARDEDEU, F.S.,C
Jornada 17 14-03-2020
CARDEDEU, F.S.,C - DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B - PREMIA DE DALT CF. SALA,B
AT. MASNOU FUTSAL,A - PINEDA DE MAR, F.S.,A
HUMMEL ALELLA FS,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
SANTA COLOMA FUTSAL,D - FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A - ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
Jornada 18 21-03-2020
PREMIA DE DALT CF. SALA,B - DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A - F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - AT. MASNOU FUTSAL,A
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D - HUMMEL ALELLA FS,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C - SANTA COLOMA FUTSAL,D
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A - CARDEDEU, F.S.,C
Jornada 19 28-03-2020
CARDEDEU, F.S.,C - PREMIA DE DALT CF. SALA,B
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A - PINEDA DE MAR, F.S.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
AT. MASNOU FUTSAL,A - FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
HUMMEL ALELLA FS,B - SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
SANTA COLOMA FUTSAL,D - ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
Jornada 20 04-04-2020
PINEDA DE MAR, F.S.,A - PREMIA DE DALT CF. SALA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D - F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C - AT. MASNOU FUTSAL,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B - HUMMEL ALELLA FS,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL,D
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - CARDEDEU, F.S.,C
Jornada 21 18-04-2020
CARDEDEU, F.S.,C - PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A - FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B - SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
AT. MASNOU FUTSAL,A - ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
HUMMEL ALELLA FS,B - PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL,D - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
Jornada 22 25-04-2020
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D - PREMIA DE DALT CF. SALA,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C - DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B - F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A - AT. MASNOU FUTSAL,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - HUMMEL ALELLA FS,B
SANTA COLOMA FUTSAL,D - CARDEDEU, F.S.,C
Jornada 23 09-05-2020
CARDEDEU, F.S.,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A - FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
PREMIA DE DALT CF. SALA,B - SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A - ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B - PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
AT. MASNOU FUTSAL,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
HUMMEL ALELLA FS,B - SANTA COLOMA FUTSAL,D
Jornada 24 16-05-2020
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B - PREMIA DE DALT CF. SALA,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A - DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
SANTA COLOMA FUTSAL,D - AT. MASNOU FUTSAL,A
HUMMEL ALELLA FS,B - CARDEDEU, F.S.,C
Jornada 25 23-05-2020
FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D - CARDEDEU, F.S.,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - SANT JOAN DE VILASSAR FS,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A - ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,B - PREMIA DE MAR, C.F.S.,A
DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B - SANTA COLOMA FUTSAL,D
AT. MASNOU FUTSAL,A - HUMMEL ALELLA FS,B
Jornada 26 30-05-2020
SANT JOAN DE VILASSAR FS,C - FUTSAL IRIS BADALONA ASSOC ESP.,D
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
PREMIA DE MAR, C.F.S.,A - PINEDA DE MAR, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - PREMIA DE DALT CF. SALA,B
SANTA COLOMA FUTSAL,D - DOSRIUS MARESME CLUB ESPORTIU,A
HUMMEL ALELLA FS,B - F.S. SANT CELONI - PALAUENC CADET,B
CARDEDEU, F.S.,C - AT. MASNOU FUTSAL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.