Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga tercera divisio catalana futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
AT. MASNOU FUTSAL,B 30 THOTSALA ESCODA,A
Descansa
R
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 62 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 11 ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B 83 QUATRE CAMINS, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 34 HUMMEL ALELLA FS,B
AE BADALONES NEOPROOF ,A 60 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
Jornada 2 12-10-2019
THOTSALA ESCODA,A 32 AE BADALONES NEOPROOF ,A
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 11 AT. MASNOU FUTSAL,B
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
R
Descansa
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 23 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
QUATRE CAMINS, F.S.,A 32 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
HUMMEL ALELLA FS,B 50 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 23 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
Jornada 3 19-10-2019
THOTSALA ESCODA,A 84 DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
AT. MASNOU FUTSAL,B 04 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
Descansa
R
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 70 QUATRE CAMINS, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 13 HUMMEL ALELLA FS,B
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B 37 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
AE BADALONES NEOPROOF ,A 33 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
Jornada 4 26-10-2019
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 63 AE BADALONES NEOPROOF ,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 43 THOTSALA ESCODA,A
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 11 AT. MASNOU FUTSAL,B
QUATRE CAMINS, F.S.,A
R
Descansa
HUMMEL ALELLA FS,B 51 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 13 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 44 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
Jornada 5 09-11-2019
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 32 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
THOTSALA ESCODA,A 17 ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
AT. MASNOU FUTSAL,B 44 QUATRE CAMINS, F.S.,A
Descansa
R
HUMMEL ALELLA FS,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 46 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 15 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
AE BADALONES NEOPROOF ,A 55 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
Jornada 6 16-11-2019
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 35 AE BADALONES NEOPROOF ,A
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 54 DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
QUATRE CAMINS, F.S.,A 87 THOTSALA ESCODA,A
HUMMEL ALELLA FS,B 13 AT. MASNOU FUTSAL,B
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
R
Descansa
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 13 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B 23 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
Jornada 7 23-11-2019
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 33 ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 64 QUATRE CAMINS, F.S.,A
THOTSALA ESCODA,A 16 HUMMEL ALELLA FS,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 31 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
Descansa
R
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 13 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
AE BADALONES NEOPROOF ,A 52 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
Jornada 8 30-11-2019
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 14 AE BADALONES NEOPROOF ,A
QUATRE CAMINS, F.S.,A 30 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
HUMMEL ALELLA FS,B 42 DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 34 THOTSALA ESCODA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 10 AT. MASNOU FUTSAL,B
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
R
Descansa
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 31 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
Jornada 9 14-12-2019
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 45 QUATRE CAMINS, F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 46 HUMMEL ALELLA FS,B
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 20 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
THOTSALA ESCODA,A 44 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 37 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
Descansa
R
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
AE BADALONES NEOPROOF ,A 43 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
Jornada 10 21-12-2019
QUATRE CAMINS, F.S.,A 43 AE BADALONES NEOPROOF ,A
HUMMEL ALELLA FS,B 44 ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 13 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 41 DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B 45 THOTSALA ESCODA,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 11 AT. MASNOU FUTSAL,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
R
Descansa
Jornada 11 11-01-2020
QUATRE CAMINS, F.S.,A 03 HUMMEL ALELLA FS,B
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 10 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 04 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 15 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
THOTSALA ESCODA,A 34 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
AT. MASNOU FUTSAL,B 13 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
AE BADALONES NEOPROOF ,A
R
Descansa
Jornada 12 18-01-2020
AE BADALONES NEOPROOF ,A 14 HUMMEL ALELLA FS,B
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 21 QUATRE CAMINS, F.S.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 12 ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B 75 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 43 DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 13 THOTSALA ESCODA,A
Descansa
R
AT. MASNOU FUTSAL,B
Jornada 13 25-01-2020
HUMMEL ALELLA FS,B 60 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
QUATRE CAMINS, F.S.,A 34 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 32 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 41 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 21 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
THOTSALA ESCODA,A
R
Descansa
AT. MASNOU FUTSAL,B 01 AE BADALONES NEOPROOF ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
THOTSALA ESCODA,A 33 AT. MASNOU FUTSAL,B
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 03 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A 13 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
QUATRE CAMINS, F.S.,A 33 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
HUMMEL ALELLA FS,B 32 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 11 AE BADALONES NEOPROOF ,A
Jornada 15 15-02-2020
AE BADALONES NEOPROOF ,A 22 THOTSALA ESCODA,A
AT. MASNOU FUTSAL,B 21 DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 45 ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B 43 QUATRE CAMINS, F.S.,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B 13 HUMMEL ALELLA FS,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 60 ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
Jornada 16 29-02-2020
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A 35 THOTSALA ESCODA,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 25 AT. MASNOU FUTSAL,B
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
R
Descansa
QUATRE CAMINS, F.S.,A 32 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
HUMMEL ALELLA FS,B 22 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 08 FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B 21 AE BADALONES NEOPROOF ,A
Jornada 17 14-03-2020
AE BADALONES NEOPROOF ,A - DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
THOTSALA ESCODA,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
AT. MASNOU FUTSAL,B - ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
Descansa
R
QUATRE CAMINS, F.S.,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B - HUMMEL ALELLA FS,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
Jornada 18 21-03-2020
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A - THOTSALA ESCODA,A
QUATRE CAMINS, F.S.,A - AT. MASNOU FUTSAL,B
HUMMEL ALELLA FS,B
R
Descansa
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B - AE BADALONES NEOPROOF ,A
Jornada 19 28-03-2020
AE BADALONES NEOPROOF ,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A - ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
THOTSALA ESCODA,A - QUATRE CAMINS, F.S.,A
AT. MASNOU FUTSAL,B - HUMMEL ALELLA FS,B
Descansa
R
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
Jornada 20 04-04-2020
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
QUATRE CAMINS, F.S.,A - DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
HUMMEL ALELLA FS,B - THOTSALA ESCODA,A
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A - AT. MASNOU FUTSAL,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
R
Descansa
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - AE BADALONES NEOPROOF ,A
Jornada 21 18-04-2020
AE BADALONES NEOPROOF ,A - ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - QUATRE CAMINS, F.S.,A
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A - HUMMEL ALELLA FS,B
THOTSALA ESCODA,A - ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
AT. MASNOU FUTSAL,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
Descansa
R
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
Jornada 22 25-04-2020
QUATRE CAMINS, F.S.,A - ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
HUMMEL ALELLA FS,B - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A - DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B - THOTSALA ESCODA,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B - AT. MASNOU FUTSAL,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
R
Descansa
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B - AE BADALONES NEOPROOF ,A
Jornada 23 09-05-2020
AE BADALONES NEOPROOF ,A - QUATRE CAMINS, F.S.,A
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A - HUMMEL ALELLA FS,B
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
THOTSALA ESCODA,A - FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
AT. MASNOU FUTSAL,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
Descansa
R
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
Jornada 24 16-05-2020
HUMMEL ALELLA FS,B - QUATRE CAMINS, F.S.,A
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A - ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B - DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B - THOTSALA ESCODA,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B - AT. MASNOU FUTSAL,B
Descansa
R
AE BADALONES NEOPROOF ,A
Jornada 25 23-05-2020
HUMMEL ALELLA FS,B - AE BADALONES NEOPROOF ,A
QUATRE CAMINS, F.S.,A - ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A
ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
THOTSALA ESCODA,A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B
AT. MASNOU FUTSAL,B
R
Descansa
Jornada 26 30-05-2020
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A - HUMMEL ALELLA FS,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,B - QUATRE CAMINS, F.S.,A
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC ,B - ELECMAN TECNICS - LA CUPULA,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B - DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
THOTSALA ESCODA,A
AE BADALONES NEOPROOF ,A - AT. MASNOU FUTSAL,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.