Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga tercera divisio catalana futbol sala | lle gr 17

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
ALGUAIRE, C.E. - BENAVENT, CF SALA ,A
CFS Pardinyes,B - CORBINS FUTBOL SALA,A
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - JUNEDA, F.S.,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - ARBECA, CF. SALA ,A
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
BORGES, FS,B - MASSALCOREIG, C.E.SALA
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 44 FS ALTORRICÓN,B
Jornada 2 12-10-2019
BENAVENT, CF SALA ,A 42 MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
CFS Pardinyes,B 22 ALGUAIRE, C.E.
JUNEDA, F.S.,A 40 CORBINS FUTBOL SALA,A
ARBECA, CF. SALA ,A 07 FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B 41 CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
BORGES, FS,B 04 SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
FS ALTORRICÓN,B 62 MASSALCOREIG, C.E.SALA
Jornada 3 19-10-2019
BENAVENT, CF SALA ,A 33 CFS Pardinyes,B
ALGUAIRE, C.E. 24 JUNEDA, F.S.,A
CORBINS FUTBOL SALA,A 65 ARBECA, CF. SALA ,A
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A 11 ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B 32 BORGES, FS,B
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A 46 FS ALTORRICÓN,B
MASSALCOREIG, C.E.SALA 70 MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
Jornada 4 26-10-2019
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 21 CFS Pardinyes,B
BENAVENT, CF SALA ,A 46 JUNEDA, F.S.,A
ARBECA, CF. SALA ,A 46 ALGUAIRE, C.E.
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B 44 CORBINS FUTBOL SALA,A
BORGES, FS,B 25 FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B 45 FS ALTORRICÓN,B
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A 60 MASSALCOREIG, C.E.SALA
Jornada 5 09-11-2019
CFS Pardinyes,B 10 JUNEDA, F.S.,A
BENAVENT, CF SALA ,A 34 ARBECA, CF. SALA ,A
ALGUAIRE, C.E. 46 ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
CORBINS FUTBOL SALA,A 56 BORGES, FS,B
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A 31 FS ALTORRICÓN,B
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B 31 MASSALCOREIG, C.E.SALA
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 83 SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
Jornada 6 16-11-2019
JUNEDA, F.S.,A 43 MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
ARBECA, CF. SALA ,A 23 CFS Pardinyes,B
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B 11 BENAVENT, CF SALA ,A
BORGES, FS,B 05 ALGUAIRE, C.E.
FS ALTORRICÓN,B 83 CORBINS FUTBOL SALA,A
MASSALCOREIG, C.E.SALA 37 FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A 72 CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
Jornada 7 23-11-2019
JUNEDA, F.S.,A 60 ARBECA, CF. SALA ,A
CFS Pardinyes,B 23 ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
BENAVENT, CF SALA ,A 45 BORGES, FS,B
ALGUAIRE, C.E. 21 FS ALTORRICÓN,B
CORBINS FUTBOL SALA,A 29 MASSALCOREIG, C.E.SALA
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A 61 SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 57 CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
Jornada 8 30-11-2019
ARBECA, CF. SALA ,A 25 MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B 34 JUNEDA, F.S.,A
BORGES, FS,B 14 CFS Pardinyes,B
FS ALTORRICÓN,B 60 BENAVENT, CF SALA ,A
MASSALCOREIG, C.E.SALA 23 ALGUAIRE, C.E.
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A 22 CORBINS FUTBOL SALA,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B 32 FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
Jornada 9 14-12-2019
ARBECA, CF. SALA ,A 411 ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
JUNEDA, F.S.,A 43 BORGES, FS,B
CFS Pardinyes,B 20 FS ALTORRICÓN,B
BENAVENT, CF SALA ,A 23 MASSALCOREIG, C.E.SALA
ALGUAIRE, C.E. 53 SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
CORBINS FUTBOL SALA,A 20 CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 86 FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
Jornada 10 21-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B 44 MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
ARBECA, CF. SALA ,A 44 BORGES, FS,B
FS ALTORRICÓN,B 41 JUNEDA, F.S.,A
MASSALCOREIG, C.E.SALA 18 CFS Pardinyes,B
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A 33 BENAVENT, CF SALA ,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B 04 ALGUAIRE, C.E.
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A 32 CORBINS FUTBOL SALA,A
Jornada 11 11-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B 31 BORGES, FS,B
ARBECA, CF. SALA ,A 25 FS ALTORRICÓN,B
JUNEDA, F.S.,A 50 MASSALCOREIG, C.E.SALA
CFS Pardinyes,B 21 SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
BENAVENT, CF SALA ,A 22 CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
ALGUAIRE, C.E. 21 FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 65 CORBINS FUTBOL SALA,A
Jornada 12 18-01-2020
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 52 BORGES, FS,B
FS ALTORRICÓN,B 54 ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
MASSALCOREIG, C.E.SALA 52 ARBECA, CF. SALA ,A
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A 23 JUNEDA, F.S.,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - CFS Pardinyes,B
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A 32 BENAVENT, CF SALA ,A
CORBINS FUTBOL SALA,A 39 ALGUAIRE, C.E.
Jornada 13 25-01-2020
BORGES, FS,B 14 FS ALTORRICÓN,B
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B 62 MASSALCOREIG, C.E.SALA
ARBECA, CF. SALA ,A - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
JUNEDA, F.S.,A 41 CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
CFS Pardinyes,B - FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
BENAVENT, CF SALA ,A 31 CORBINS FUTBOL SALA,A
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A 44 ALGUAIRE, C.E.

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
BENAVENT, CF SALA ,A - ALGUAIRE, C.E.
CORBINS FUTBOL SALA,A - CFS Pardinyes,B
JUNEDA, F.S.,A - FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
ARBECA, CF. SALA ,A - CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
MASSALCOREIG, C.E.SALA - BORGES, FS,B
FS ALTORRICÓN,B - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
Jornada 15 29-02-2020
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A - BENAVENT, CF SALA ,A
ALGUAIRE, C.E. - CFS Pardinyes,B
CORBINS FUTBOL SALA,A - JUNEDA, F.S.,A
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - ARBECA, CF. SALA ,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A - BORGES, FS,B
MASSALCOREIG, C.E.SALA - FS ALTORRICÓN,B
Jornada 16 07-03-2020
CFS Pardinyes,B - BENAVENT, CF SALA ,A
JUNEDA, F.S.,A - ALGUAIRE, C.E.
ARBECA, CF. SALA ,A - CORBINS FUTBOL SALA,A
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B - FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
BORGES, FS,B - CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
FS ALTORRICÓN,B - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A - MASSALCOREIG, C.E.SALA
Jornada 17 14-03-2020
CFS Pardinyes,B - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
JUNEDA, F.S.,A - BENAVENT, CF SALA ,A
ALGUAIRE, C.E. - ARBECA, CF. SALA ,A
CORBINS FUTBOL SALA,A - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - BORGES, FS,B
FS ALTORRICÓN,B - CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
MASSALCOREIG, C.E.SALA - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
Jornada 18 21-03-2020
JUNEDA, F.S.,A - CFS Pardinyes,B
ARBECA, CF. SALA ,A - BENAVENT, CF SALA ,A
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B - ALGUAIRE, C.E.
BORGES, FS,B - CORBINS FUTBOL SALA,A
FS ALTORRICÓN,B - FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
MASSALCOREIG, C.E.SALA - CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
Jornada 19 28-03-2020
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A - JUNEDA, F.S.,A
CFS Pardinyes,B - ARBECA, CF. SALA ,A
BENAVENT, CF SALA ,A - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
ALGUAIRE, C.E. - BORGES, FS,B
CORBINS FUTBOL SALA,A - FS ALTORRICÓN,B
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - MASSALCOREIG, C.E.SALA
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
Jornada 20 04-04-2020
ARBECA, CF. SALA ,A - JUNEDA, F.S.,A
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B - CFS Pardinyes,B
BORGES, FS,B - BENAVENT, CF SALA ,A
FS ALTORRICÓN,B - ALGUAIRE, C.E.
MASSALCOREIG, C.E.SALA - CORBINS FUTBOL SALA,A
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A - FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
Jornada 21 18-04-2020
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A - ARBECA, CF. SALA ,A
JUNEDA, F.S.,A - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
CFS Pardinyes,B - BORGES, FS,B
BENAVENT, CF SALA ,A - FS ALTORRICÓN,B
ALGUAIRE, C.E. - MASSALCOREIG, C.E.SALA
CORBINS FUTBOL SALA,A - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
Jornada 22 25-04-2020
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B - ARBECA, CF. SALA ,A
BORGES, FS,B - JUNEDA, F.S.,A
FS ALTORRICÓN,B - CFS Pardinyes,B
MASSALCOREIG, C.E.SALA - BENAVENT, CF SALA ,A
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A - ALGUAIRE, C.E.
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - CORBINS FUTBOL SALA,A
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
Jornada 23 09-05-2020
MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
BORGES, FS,B - ARBECA, CF. SALA ,A
JUNEDA, F.S.,A - FS ALTORRICÓN,B
CFS Pardinyes,B - MASSALCOREIG, C.E.SALA
BENAVENT, CF SALA ,A - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
ALGUAIRE, C.E. - CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
CORBINS FUTBOL SALA,A - FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
Jornada 24 16-05-2020
BORGES, FS,B - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
FS ALTORRICÓN,B - ARBECA, CF. SALA ,A
MASSALCOREIG, C.E.SALA - JUNEDA, F.S.,A
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A - CFS Pardinyes,B
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - BENAVENT, CF SALA ,A
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - ALGUAIRE, C.E.
CORBINS FUTBOL SALA,A - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
Jornada 25 23-05-2020
BORGES, FS,B - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B - FS ALTORRICÓN,B
ARBECA, CF. SALA ,A - MASSALCOREIG, C.E.SALA
JUNEDA, F.S.,A - SERVISTAR 2000 BELLVIS,A
CFS Pardinyes,B - CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B
BENAVENT, CF SALA ,A - FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A
ALGUAIRE, C.E. - CORBINS FUTBOL SALA,A
Jornada 26 30-05-2020
FS ALTORRICÓN,B - BORGES, FS,B
MASSALCOREIG, C.E.SALA - ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D'URGELL,B
SERVISTAR 2000 BELLVIS,A - ARBECA, CF. SALA ,A
CLUB FUTBOL SALA ALCARRAS ,B - JUNEDA, F.S.,A
FS VILANOVA DE SEGRIÀ,A - CFS Pardinyes,B
CORBINS FUTBOL SALA,A - BENAVENT, CF SALA ,A
ALGUAIRE, C.E. - MAS BLANCH I JOVÉ - FS ALBI,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.