Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera divisio nacional futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 21-09-2019
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
MONTSANT, C.F.S.,A - ESTEL VALLSECA,A
POU ESCORIAL,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - OLIMPIC FLORESTA,A
CN CALDES FS,A - CANET, F.S.,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - A.E. XARXA HORTA,A
JESUS-MARIA C.E.,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
Jornada 2 28-09-2019
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - JESUS-MARIA C.E.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
ESTEL VALLSECA,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - MONTSANT, C.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - POU ESCORIAL,A
CANET, F.S.,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
A.E. XARXA HORTA,A - CN CALDES FS,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
Jornada 3 05-10-2019
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - ESTEL VALLSECA,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
MONTSANT, C.F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
POU ESCORIAL,A - CANET, F.S.,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - A.E. XARXA HORTA,A
CN CALDES FS,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
JESUS-MARIA C.E.,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
Jornada 4 12-10-2019
ARRELS, A.E.F.S.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
ESTEL VALLSECA,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
OLIMPIC FLORESTA,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
CANET, F.S.,A - MONTSANT, C.F.S.,A
A.E. XARXA HORTA,A - POU ESCORIAL,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - CN CALDES FS,A
Jornada 5 19-10-2019
ARRELS, A.E.F.S.,A - ESTEL VALLSECA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - OLIMPIC FLORESTA,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - CANET, F.S.,A
MONTSANT, C.F.S.,A - A.E. XARXA HORTA,A
POU ESCORIAL,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
JESUS-MARIA C.E.,A - CN CALDES FS,A
Jornada 6 26-10-2019
ESTEL VALLSECA,A - JESUS-MARIA C.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
CANET, F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
A.E. XARXA HORTA,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - MONTSANT, C.F.S.,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - POU ESCORIAL,A
CN CALDES FS,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
Jornada 7 09-11-2019
ESTEL VALLSECA,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - CANET, F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - A.E. XARXA HORTA,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
MONTSANT, C.F.S.,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
POU ESCORIAL,A - CN CALDES FS,A
JESUS-MARIA C.E.,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
Jornada 8 16-11-2019
CFS ARENYS DE MUNT,A - JESUS-MARIA C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - ESTEL VALLSECA,A
CANET, F.S.,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
A.E. XARXA HORTA,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
CN CALDES FS,A - MONTSANT, C.F.S.,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - POU ESCORIAL,A
Jornada 9 23-11-2019
CFS ARENYS DE MUNT,A - OLIMPIC FLORESTA,A
ESTEL VALLSECA,A - CANET, F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - A.E. XARXA HORTA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - CN CALDES FS,A
MONTSANT, C.F.S.,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
JESUS-MARIA C.E.,A - POU ESCORIAL,A
Jornada 10 30-11-2019
OLIMPIC FLORESTA,A - JESUS-MARIA C.E.,A
CANET, F.S.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
A.E. XARXA HORTA,A - ESTEL VALLSECA,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
CN CALDES FS,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
POU ESCORIAL,A - MONTSANT, C.F.S.,A
Jornada 11 14-12-2019
OLIMPIC FLORESTA,A - CANET, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - A.E. XARXA HORTA,A
ESTEL VALLSECA,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - CN CALDES FS,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - POU ESCORIAL,A
JESUS-MARIA C.E.,A - MONTSANT, C.F.S.,A
Jornada 12 21-12-2019
CANET, F.S.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
A.E. XARXA HORTA,A - OLIMPIC FLORESTA,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - ESTEL VALLSECA,A
CN CALDES FS,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
POU ESCORIAL,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
MONTSANT, C.F.S.,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
Jornada 13 11-01-2020
CANET, F.S.,A - A.E. XARXA HORTA,A
OLIMPIC FLORESTA,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
ESTEL VALLSECA,A - CN CALDES FS,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - POU ESCORIAL,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - MONTSANT, C.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
Jornada 14 18-01-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - A.E. XARXA HORTA,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - CANET, F.S.,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - OLIMPIC FLORESTA,A
CN CALDES FS,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - ESTEL VALLSECA,A
POU ESCORIAL,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
MONTSANT, C.F.S.,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
Jornada 15 25-01-2020
A.E. XARXA HORTA,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
CANET, F.S.,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
OLIMPIC FLORESTA,A - CN CALDES FS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
ESTEL VALLSECA,A - POU ESCORIAL,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - MONTSANT, C.F.S.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - JESUS-MARIA C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 01-02-2020
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
ESTEL VALLSECA,A - MONTSANT, C.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - POU ESCORIAL,A
OLIMPIC FLORESTA,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
CANET, F.S.,A - CN CALDES FS,A
A.E. XARXA HORTA,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 17 08-02-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - ESTEL VALLSECA,A
MONTSANT, C.F.S.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
POU ESCORIAL,A - OLIMPIC FLORESTA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - CANET, F.S.,A
CN CALDES FS,A - A.E. XARXA HORTA,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
Jornada 18 15-02-2020
ARRELS, A.E.F.S.,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
ESTEL VALLSECA,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
OLIMPIC FLORESTA,A - MONTSANT, C.F.S.,A
CANET, F.S.,A - POU ESCORIAL,A
A.E. XARXA HORTA,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - CN CALDES FS,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 19 22-02-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - ESTEL VALLSECA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - OLIMPIC FLORESTA,A
MONTSANT, C.F.S.,A - CANET, F.S.,A
POU ESCORIAL,A - A.E. XARXA HORTA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
CN CALDES FS,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
Jornada 20 29-02-2020
ESTEL VALLSECA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
OLIMPIC FLORESTA,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CANET, F.S.,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
A.E. XARXA HORTA,A - MONTSANT, C.F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - POU ESCORIAL,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
CN CALDES FS,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 21 14-03-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - ESTEL VALLSECA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - OLIMPIC FLORESTA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - CANET, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - A.E. XARXA HORTA,A
MONTSANT, C.F.S.,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
POU ESCORIAL,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - CN CALDES FS,A
Jornada 22 21-03-2020
CFS ARENYS DE MUNT,A - ESTEL VALLSECA,A
OLIMPIC FLORESTA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
CANET, F.S.,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
A.E. XARXA HORTA,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - MONTSANT, C.F.S.,A
CN CALDES FS,A - POU ESCORIAL,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 23 28-03-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
ESTEL VALLSECA,A - OLIMPIC FLORESTA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - CANET, F.S.,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - A.E. XARXA HORTA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
MONTSANT, C.F.S.,A - CN CALDES FS,A
POU ESCORIAL,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
Jornada 24 04-04-2020
OLIMPIC FLORESTA,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
CANET, F.S.,A - ESTEL VALLSECA,A
A.E. XARXA HORTA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CN CALDES FS,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - MONTSANT, C.F.S.,A
POU ESCORIAL,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 25 18-04-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - CANET, F.S.,A
ESTEL VALLSECA,A - A.E. XARXA HORTA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - CN CALDES FS,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
MONTSANT, C.F.S.,A - POU ESCORIAL,A
Jornada 26 25-04-2020
CANET, F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
A.E. XARXA HORTA,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - ESTEL VALLSECA,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - ARRELS, A.E.F.S.,A
CN CALDES FS,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
POU ESCORIAL,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
MONTSANT, C.F.S.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 27 02-05-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - CANET, F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - A.E. XARXA HORTA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
ESTEL VALLSECA,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
ARRELS, A.E.F.S.,A - CN CALDES FS,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - POU ESCORIAL,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - MONTSANT, C.F.S.,A
Jornada 28 09-05-2020
A.E. XARXA HORTA,A - CANET, F.S.,A
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - OLIMPIC FLORESTA,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - CFS ARENYS DE MUNT,A
CN CALDES FS,A - ESTEL VALLSECA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
POU ESCORIAL,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
MONTSANT, C.F.S.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 29 16-05-2020
A.E. XARXA HORTA,A - JESUS-MARIA C.E.,A
CANET, F.S.,A - COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A
OLIMPIC FLORESTA,A - CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B
CFS ARENYS DE MUNT,A - CN CALDES FS,A
ESTEL VALLSECA,A - SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - POU ESCORIAL,A
VACARISSES, C.E. KTSPORT,A - MONTSANT, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A - GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A
Jornada 30 23-05-2020
COVER PREMIA DE MAR CF SALA,A - A.E. XARXA HORTA,A
CFS LA UNION- PEÑA JOHAN,B - CANET, F.S.,A
CN CALDES FS,A - OLIMPIC FLORESTA,A
SPALL - CFS CIUTAT DE MATARÓ,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
POU ESCORIAL,A - ESTEL VALLSECA,A
MONTSANT, C.F.S.,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
GRUPS ARRAHONA FSC - STUDI BARCELONA,A - VACARISSES, C.E. KTSPORT,A
JESUS-MARIA C.E.,A - SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.