Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
MOLLET U.E.,CF.,C 41 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B
R
Descansa
LLIÇA DE VALL C.F.,A 41 MARTORELLES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 11 SANT FOST , U.E.,B
SENTMENAT, C.D.,A 17 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 25 MOLLETENSE, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 2 20-10-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 25 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 01 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,C
MARTORELLES, C.F.,A 83 LES FRANQUESES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 23 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 91 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SENTMENAT, C.D.,A 16 MOLLETENSE, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 34 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 3 27-10-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 22 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,C 12 MARTORELLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 81 SANT FOST , U.E.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 02 MOLLETENSE, U.D.,A
SENTMENAT, C.D.,A 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 23 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 4 03-11-2019
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 33 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
MARTORELLES, C.F.,A 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT FOST , U.E.,B 14 MOLLET U.E.,CF.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 84 LES FRANQUESES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 10 LLIÇA DE VALL C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 23 LA LLAGOSTA, C.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 02 SENTMENAT, C.D.,A
Jornada 5 10-11-2019
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 14 MARTORELLES, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 20 SANT FOST , U.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 25 MOLLETENSE, U.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 82 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 15 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 53 SENTMENAT, C.D.,A
Jornada 6 17-11-2019
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A 73 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
SANT FOST , U.E.,B 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MOLLETENSE, U.D.,A 30 MOLLET U.E.,CF.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 21 LES FRANQUESES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 01 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SENTMENAT, C.D.,A 31 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Jornada 7 24-11-2019
Descansa
R
MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 53 SANT FOST , U.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 28 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 02 MOLLETENSE, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 55 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 31 SENTMENAT, C.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 53 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Jornada 8 01-12-2019
MARTORELLES, C.F.,A 23 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B
R
Descansa
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 09 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,A 130 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 42 MOLLET U.E.,CF.,C
SENTMENAT, C.D.,A 20 LES FRANQUESES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 32 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 9 15-12-2019
MARTORELLES, C.F.,A 70 SANT FOST , U.E.,B
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 010 MOLLETENSE, U.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 26 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 32 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 42 SENTMENAT, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 43 LA LLAGOSTA, C.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 14 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 10 22-12-2019
SANT FOST , U.E.,B 12 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A 23 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,A
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 22 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 81 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
SENTMENAT, C.D.,A 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 30 MOLLET U.E.,CF.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 60 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
SANT FOST , U.E.,B 05 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MARTORELLES, C.F.,A 04 MOLLETENSE, U.D.,A
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 05 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 16 SENTMENAT, C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 51 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 13 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 32 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,A 48 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,A 80 SANT FOST , U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 34 MARTORELLES, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
R
Descansa
SENTMENAT, C.D.,A 40 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 74 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 25 MOLLET U.E.,CF.,C
Jornada 13 26-01-2020
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 41 MOLLETENSE, U.D.,A
SANT FOST , U.E.,B 36 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MARTORELLES, C.F.,A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Descansa
R
SENTMENAT, C.D.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 22 LA LLAGOSTA, C.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 08 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 44 LES FRANQUESES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 24 MOLLET U.E.,CF.,C
Jornada 14 02-02-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,A 06 MOLLETENSE, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 90 SANT FOST , U.E.,B
SENTMENAT, C.D.,A 33 MARTORELLES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A
R
Descansa
LLIÇA DE VALL C.F.,A 110 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
MOLLET U.E.,CF.,C 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 15 09-02-2020
MOLLETENSE, U.D.,A 91 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 12 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANT FOST , U.E.,B 13 SENTMENAT, C.D.,A
MARTORELLES, C.F.,A 80 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Descansa
R
LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 14 LES FRANQUESES, C.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 08 MOLLET U.E.,CF.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 05 MOLLET U.E.,CF.,C
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,A 32 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B 04 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 20 SENTMENAT, C.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 20 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,A 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 21 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,C
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,B 36 MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 52 SANT FOST , U.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 06 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,A 70 SENTMENAT, C.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 18 08-03-2020
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MARTORELLES, C.F.,A 32 MOLLET U.E.,CF.,C
SANT FOST , U.E.,B 21 LES FRANQUESES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 31 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,A LA LLAGOSTA, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 22 SENTMENAT, C.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 40 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MARTORELLES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,C - SANT FOST , U.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - MOLLETENSE, U.D.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SENTMENAT, C.D.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 20 22-03-2020
Descansa
R
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
SANT FOST , U.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MOLLET U.E.,CF.,C
MOLLETENSE, U.D.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - LLIÇA DE VALL C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LA LLAGOSTA, C.D.,A
SENTMENAT, C.D.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,A
R
Descansa
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B - MARTORELLES, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C - SANT FOST , U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLET U.E.,CF.,C - MOLLETENSE, U.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A - SENTMENAT, C.D.,A
Jornada 22 05-04-2020
MARTORELLES, C.F.,A
R
Descansa
SANT FOST , U.E.,B - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
MOLLETENSE, U.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - MOLLET U.E.,CF.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
SENTMENAT, C.D.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,A - MARTORELLES, C.F.,A
Descansa
R
SANT FOST , U.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C - MOLLETENSE, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - SENTMENAT, C.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - LA LLAGOSTA, C.D.,A
Jornada 24 26-04-2020
SANT FOST , U.E.,B - MARTORELLES, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D.,A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SENTMENAT, C.D.,A - MOLLET U.E.,CF.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,A - SANT FOST , U.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MARTORELLES, C.F.,A
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - SENTMENAT, C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,C - LA LLAGOSTA, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 26 10-05-2020
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - SANT FOST , U.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,A - MARTORELLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
R
Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
SENTMENAT, C.D.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
LA LLAGOSTA, C.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B - MOLLETENSE, U.D.,A
MARTORELLES, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Descansa
R
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B - SENTMENAT, C.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C - LA LLAGOSTA, C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,C - LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 28 24-05-2020
MOLLETENSE, U.D.,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - SANT FOST , U.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - MARTORELLES, C.F.,A
SENTMENAT, C.D.,A
R
Descansa
LA LLAGOSTA, C.D.,A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
LES FRANQUESES, C.F.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MOLLET U.E.,CF.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
MOLLETENSE, U.D.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT FOST , U.E.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MARTORELLES, C.F.,A - SENTMENAT, C.D.,A
Descansa
R
LA LLAGOSTA, C.D.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C - LES FRANQUESES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MOLLET U.E.,CF.,C
Jornada 30 07-06-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - MOLLETENSE, U.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SENTMENAT, C.D.,A - SANT FOST , U.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A - MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,B - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL ,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.