Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - CUNIT, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CANONJA, C.F.,A
Jornada 2 25-10-2020
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - SALOU, U.D.,A
CUNIT, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 3 01-11-2020
LA FLORESTA, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SALOU, U.D.,A - CUNIT, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 4 08-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA FLORESTA, C.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CUNIT, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - RIUDOMS, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 5 15-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CUNIT, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SALOU, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RIUDOMS, C.D.,A - CANONJA, C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 6 22-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CUNIT, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,A - SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 7 29-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - CUNIT, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - CANONJA, C.F.,A
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 8 06-12-2020
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CUNIT, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 9 13-12-2020
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - CUNIT, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B - CANONJA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SALOU, U.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 10 20-12-2020
CUNIT, C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RIUDOMS, C.D.,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 11 10-01-2021
CUNIT, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 12 17-01-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - CUNIT, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SALOU, U.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 13 24-01-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CUNIT, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - RIUDOMS, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 14 31-01-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CUNIT, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 15 07-02-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CUNIT, C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SALOU, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SALOU, U.D.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - RIUDOMS, C.D.,A
CUNIT, C.F.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CANONJA, C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 17 21-02-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SALOU, U.D.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
RIUDOMS, C.D.,A - CUNIT, C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CANONJA, C.F.,A
Jornada 18 28-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CUNIT, C.F.,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 19 07-03-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - CUNIT, C.F.,A
SALOU, U.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 20 14-03-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - LA FLORESTA, C.D.,B
CUNIT, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SALOU, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 21 21-03-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
LA FLORESTA, C.D.,B - CUNIT, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SALOU, U.D.,A - CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 22 28-03-2021
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CUNIT, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - RIUDOMS, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 23 11-04-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CUNIT, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
SALOU, U.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 24 18-04-2021
CUNIT, C.F.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CANONJA, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 25 25-04-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CUNIT, C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 26 02-05-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CUNIT, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CANONJA, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SALOU, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 27 09-05-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CUNIT, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SALOU, U.D.,A
Jornada 28 16-05-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - CUNIT, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SALOU, U.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 29 23-05-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
CUNIT, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - RIUDOMS, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SALOU, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 30 30-05-2021
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - CUNIT, C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
RIUDOMS, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SALOU, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.