Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-10-2020
CANONJA, C.F.,B - FC TARRACO,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
VILASECA C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
PARE MANYANET, A.E.,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
Descansa - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 2 01-11-2020
FC TARRACO,A - Descansa
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - UNIO ASTORGA, C.E.,B
TARRAGONA, F.C.,A - VILASECA C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA FLORESTA, C.D.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 3 08-11-2020
FC TARRACO,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CANONJA, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B - TARRAGONA, F.C.,A
VILASECA C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA FLORESTA, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Descansa - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 4 15-11-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - FC TARRACO,A
TARRAGONA, F.C.,A - CANONJA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - VILASECA C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 5 22-11-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
FC TARRACO,A - TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
VILASECA C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Descansa - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 6 29-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - Descansa
TARRAGONA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FC TARRACO,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - UNIO ASTORGA, C.E.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 7 06-12-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TARRAGONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FC TARRACO,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
VILASECA C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
Descansa - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 8 13-12-2020
TARRAGONA, F.C.,A - Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA FLORESTA, C.D.,C - FC TARRACO,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - UNIO ASTORGA, C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
Jornada 9 20-12-2020
TARRAGONA, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA FLORESTA, C.D.,C
FC TARRACO,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Descansa - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
Jornada 10 10-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,A - TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - FC TARRACO,A
PARE MANYANET, A.E.,B - CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - UNIO ASTORGA, C.E.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - VILASECA C.F.,B
Jornada 11 17-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
TARRAGONA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
FC TARRACO,A - PARE MANYANET, A.E.,B
CANONJA, C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
UNIO ASTORGA, C.E.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
Descansa - VILASECA C.F.,B
Jornada 12 24-01-2021
TORREFORTA, C.D.C.,A - Descansa
LA FLORESTA, C.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - TARRAGONA, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - FC TARRACO,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - CANONJA, C.F.,B
VILASECA C.F.,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 13 31-01-2021
TORREFORTA, C.D.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TARRAGONA, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
FC TARRACO,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
CANONJA, C.F.,B - VILASECA C.F.,B
Descansa - UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 14 07-02-2021
Descansa - LA FLORESTA, C.D.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
PARE MANYANET, A.E.,B - TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
VILASECA C.F.,B - FC TARRACO,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B - CANONJA, C.F.,B
Jornada 15 14-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - PARE MANYANET, A.E.,B
TARRAGONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - VILASECA C.F.,B
FC TARRACO,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
CANONJA, C.F.,B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 21-02-2021
FC TARRACO,A - CANONJA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - UNIO ASTORGA, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - VILASECA C.F.,B
TARRAGONA, F.C.,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TORREFORTA, C.D.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - Descansa
Jornada 17 28-02-2021
Descansa - FC TARRACO,A
CANONJA, C.F.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VILASECA C.F.,B - TARRAGONA, F.C.,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 18 07-03-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - FC TARRACO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - CANONJA, C.F.,B
TARRAGONA, F.C.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - VILASECA C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - Descansa
Jornada 19 14-03-2021
Descansa - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
FC TARRACO,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
CANONJA, C.F.,B - TARRAGONA, F.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VILASECA C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
PARE MANYANET, A.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 20 21-03-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TARRAGONA, F.C.,A - FC TARRACO,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - CANONJA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - VILASECA C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,B - Descansa
Jornada 21 28-03-2021
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - TARRAGONA, F.C.,A
FC TARRACO,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CANONJA, C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
VILASECA C.F.,B - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 22 11-04-2021
TARRAGONA, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TORREFORTA, C.D.C.,A - FC TARRACO,A
LA FLORESTA, C.D.,C - CANONJA, C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - Descansa
Jornada 23 18-04-2021
Descansa - TARRAGONA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - TORREFORTA, C.D.C.,A
FC TARRACO,A - LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
VILASECA C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 24 25-04-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - TARRAGONA, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - FC TARRACO,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CANONJA, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - VILASECA C.F.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - Descansa
Jornada 25 02-05-2021
Descansa - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TARRAGONA, F.C.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
FC TARRACO,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
Jornada 26 09-05-2021
TORREFORTA, C.D.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA FLORESTA, C.D.,C - TARRAGONA, F.C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
PARE MANYANET, A.E.,B - FC TARRACO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
VILASECA C.F.,B - Descansa
Jornada 27 16-05-2021
Descansa - TORREFORTA, C.D.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA FLORESTA, C.D.,C
TARRAGONA, F.C.,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - PARE MANYANET, A.E.,B
FC TARRACO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - VILASECA C.F.,B
Jornada 28 23-05-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - TORREFORTA, C.D.C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TARRAGONA, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - FC TARRACO,A
VILASECA C.F.,B - CANONJA, C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - Descansa
Jornada 29 30-05-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TARRAGONA, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B
FC TARRACO,A - VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 30 06-06-2021
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - TARRAGONA, F.C.,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VILASECA C.F.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B - FC TARRACO,A
Descansa - CANONJA, C.F.,B
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.