Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
CORNELLA, U.D. SAD,B - LA FLORESTA, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
RAPITENCA, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - VILADECANS U.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - BARCELONA, F.C.,B
Jornada 2 18-10-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - MARIANAO POBLET UD,A
VILADECANS U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTBOIA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BARCELONA, F.C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 3 25-10-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MARIANAO POBLET UD,A - VILADECANS U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - PRAT, A.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANTBOIA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - BARCELONA, F.C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 4 01-11-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
PRAT, A.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 5 08-11-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - VILADECANS U.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A - PRAT, A.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 6 15-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILADECANS U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
SANTBOIA, F.C.,A - MARIANAO POBLET UD,A
BARCELONA, F.C.,B - RAPITENCA, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 7 22-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - VILADECANS U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - SANTBOIA, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A - BARCELONA, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 8 29-11-2020
VILADECANS U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
PRAT, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTBOIA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B - CORNELLA, U.D. SAD,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - RAPITENCA, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 9 06-12-2020
VILADECANS U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - PRAT, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SANTBOIA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - BARCELONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RAPITENCA, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 10 13-12-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
PRAT, A.E.,A - VILADECANS U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BARCELONA, F.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - MARIANAO POBLET UD,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 11 20-12-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - PRAT, A.E.,A
VILADECANS U.D.,A - SANTBOIA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
MARIANAO POBLET UD,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 12 10-01-2021
PRAT, A.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANTBOIA, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - VILADECANS U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA FLORESTA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
RAPITENCA, U.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 13 17-01-2021
PRAT, A.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
VILADECANS U.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA FLORESTA, C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - RAPITENCA, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 14 24-01-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANTBOIA, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,B - PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - VILADECANS U.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
RAPITENCA, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 15 31-01-2021
SANTBOIA, F.C.,A - BARCELONA, F.C.,B
PRAT, A.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILADECANS U.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - RAPITENCA, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 07-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - MARIANAO POBLET UD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - RAPITENCA, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
PRAT, A.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTBOIA, F.C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 17 14-02-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MARIANAO POBLET UD,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,A - VILADECANS U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - PRAT, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
Jornada 18 21-02-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CORNELLA, U.D. SAD,B
VILADECANS U.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
PRAT, A.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BARCELONA, F.C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 19 28-02-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B - VILADECANS U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - BARCELONA, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 20 07-03-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
VILADECANS U.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
PRAT, A.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
SANTBOIA, F.C.,A - RAPITENCA, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 21 14-03-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - VILADECANS U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - PRAT, A.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A - SANTBOIA, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 22 21-03-2021
VILADECANS U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
PRAT, A.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
BARCELONA, F.C.,B - MARIANAO POBLET UD,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 23 28-03-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - VILADECANS U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - SANTBOIA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - BARCELONA, F.C.,B
MARIANAO POBLET UD,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Jornada 24 11-04-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - VILADECANS U.D.,A
PRAT, A.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTBOIA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BARCELONA, F.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - MARIANAO POBLET UD,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - RAPITENCA, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 25 18-04-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILADECANS U.D.,A - PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - BARCELONA, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MARIANAO POBLET UD,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
RAPITENCA, U.E.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 26 25-04-2021
PRAT, A.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A - VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
RAPITENCA, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 27 02-05-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - PRAT, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANTBOIA, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A - BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CORNELLA, U.D. SAD,B - SANT ILDEFONS, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A - RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 28 09-05-2021
SANTBOIA, F.C.,A - PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - VILADECANS U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
MARIANAO POBLET UD,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 29 16-05-2021
SANTBOIA, F.C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
PRAT, A.E.,A - BARCELONA, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SANT ILDEFONS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B - MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 30 23-05-2021
BARCELONA, F.C.,B - SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - PRAT, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - VILADECANS U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MARIANAO POBLET UD,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CORNELLA, U.D. SAD,B
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.