Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent cadet | grup 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
RUBI, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
JUNIOR,C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - MERCANTIL, C.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SEGRE, AT.,A - BERGA, C.E.,A
Jornada 2 18-10-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SEGRE, AT.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
IGUALADA, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - RUBI, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - NATACIO TERRASSA, C,A
MERCANTIL, C.E,A - JUNIOR,C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
BERGA, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 3 25-10-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - IGUALADA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
RUBI, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
NATACIO TERRASSA, C,A - MERCANTIL, C.E,A
JUNIOR,C.F.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - BERGA, C.E.,A
SEGRE, AT.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 4 01-11-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - SEGRE, AT.,A
IGUALADA, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
RAPITENCA, U.E.,B - SABADELL F.C., C.E.,A
MERCANTIL, C.E,A - RUBI, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - NATACIO TERRASSA, C,A
BERGA, C.E.,A - JUNIOR,C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 5 08-11-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - RAPITENCA, U.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,A - MERCANTIL, C.E,A
RUBI, U.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
NATACIO TERRASSA, C,A - BERGA, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SEGRE, AT.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 6 15-11-2020
IGUALADA, C.F.,A - SEGRE, AT.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
RAPITENCA, U.E.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
MERCANTIL, C.E,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - SABADELL F.C., C.E.,A
BERGA, C.E.,A - RUBI, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - NATACIO TERRASSA, C,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - JUNIOR,C.F.,A
Jornada 7 22-11-2020
IGUALADA, C.F.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - RAPITENCA, U.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - MERCANTIL, C.E,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SABADELL F.C., C.E.,A - BERGA, C.E.,A
RUBI, U.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
NATACIO TERRASSA, C,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SEGRE, AT.,A - JUNIOR,C.F.,A
Jornada 8 29-11-2020
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - SEGRE, AT.,A
RAPITENCA, U.E.,B - IGUALADA, C.F.,A
MERCANTIL, C.E,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
BERGA, C.E.,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - SABADELL F.C., C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - RUBI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
Jornada 9 06-12-2020
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - RAPITENCA, U.E.,B
IGUALADA, C.F.,A - MERCANTIL, C.E,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - BERGA, C.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
RUBI, U.E.,A - JUNIOR,C.F.,A
SEGRE, AT.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
Jornada 10 13-12-2020
RAPITENCA, U.E.,B - SEGRE, AT.,A
MERCANTIL, C.E,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - IGUALADA, C.F.,A
BERGA, C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
JUNIOR,C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - RUBI, U.E.,A
Jornada 11 20-12-2020
RAPITENCA, U.E.,B - MERCANTIL, C.E,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
IGUALADA, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - JUNIOR,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
SEGRE, AT.,A - RUBI, U.E.,A
Jornada 12 10-01-2021
MERCANTIL, C.E,A - SEGRE, AT.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - RAPITENCA, U.E.,B
BERGA, C.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - IGUALADA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
JUNIOR,C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
NATACIO TERRASSA, C,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
RUBI, U.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 13 17-01-2021
MERCANTIL, C.E,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
RAPITENCA, U.E.,B - BERGA, C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
IGUALADA, C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - NATACIO TERRASSA, C,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - RUBI, U.E.,A
SEGRE, AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 14 24-01-2021
SEGRE, AT.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
BERGA, C.E.,A - MERCANTIL, C.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - RAPITENCA, U.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
JUNIOR,C.F.,A - IGUALADA, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
RUBI, U.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SABADELL F.C., C.E.,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
Jornada 15 31-01-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - BERGA, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - JUNIOR,C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - RUBI, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SABADELL F.C., C.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - SEGRE, AT.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 07-02-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - SABADELL F.C., C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - RUBI, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - NATACIO TERRASSA, C,A
RAPITENCA, U.E.,B - JUNIOR,C.F.,A
MERCANTIL, C.E,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
BERGA, C.E.,A - SEGRE, AT.,A
Jornada 17 14-02-2021
SEGRE, AT.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SABADELL F.C., C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
NATACIO TERRASSA, C,A - RAPITENCA, U.E.,B
JUNIOR,C.F.,A - MERCANTIL, C.E,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - BERGA, C.E.,A
Jornada 18 21-02-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
IGUALADA, C.F.,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - SABADELL F.C., C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - RUBI, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,A - NATACIO TERRASSA, C,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - JUNIOR,C.F.,A
BERGA, C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - SEGRE, AT.,A
Jornada 19 28-02-2021
SEGRE, AT.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - IGUALADA, C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
SABADELL F.C., C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
RUBI, U.E.,A - MERCANTIL, C.E,A
NATACIO TERRASSA, C,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
JUNIOR,C.F.,A - BERGA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 20 07-03-2021
IGUALADA, C.F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
RAPITENCA, U.E.,B - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
MERCANTIL, C.E,A - SABADELL F.C., C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - RUBI, U.E.,A
BERGA, C.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - JUNIOR,C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - SEGRE, AT.,A
Jornada 21 14-03-2021
SEGRE, AT.,A - IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - RAPITENCA, U.E.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - MERCANTIL, C.E,A
SABADELL F.C., C.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
RUBI, U.E.,A - BERGA, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
JUNIOR,C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 22 21-03-2021
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - IGUALADA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MERCANTIL, C.E,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
BERGA, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - RUBI, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - NATACIO TERRASSA, C,A
JUNIOR,C.F.,A - SEGRE, AT.,A
Jornada 23 28-03-2021
SEGRE, AT.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
IGUALADA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - MERCANTIL, C.E,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - BERGA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
RUBI, U.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
NATACIO TERRASSA, C,A - JUNIOR,C.F.,A
Jornada 24 11-04-2021
RAPITENCA, U.E.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
MERCANTIL, C.E,A - IGUALADA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
BERGA, C.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - SABADELL F.C., C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A - RUBI, U.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - SEGRE, AT.,A
Jornada 25 18-04-2021
SEGRE, AT.,A - RAPITENCA, U.E.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - MERCANTIL, C.E,A
IGUALADA, C.F.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - BERGA, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SABADELL F.C., C.E.,A - JUNIOR,C.F.,A
RUBI, U.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
Jornada 26 25-04-2021
MERCANTIL, C.E,A - RAPITENCA, U.E.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
BERGA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
JUNIOR,C.F.,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
NATACIO TERRASSA, C,A - SABADELL F.C., C.E.,A
RUBI, U.E.,A - SEGRE, AT.,A
Jornada 27 02-05-2021
SEGRE, AT.,A - MERCANTIL, C.E,A
RAPITENCA, U.E.,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - BERGA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - JUNIOR,C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - NATACIO TERRASSA, C,A
SABADELL F.C., C.E.,A - RUBI, U.E.,A
Jornada 28 09-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - MERCANTIL, C.E,A
BERGA, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - IGUALADA, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
NATACIO TERRASSA, C,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
RUBI, U.E.,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
SABADELL F.C., C.E.,A - SEGRE, AT.,A
Jornada 29 16-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - SEGRE, AT.,A
MERCANTIL, C.E,A - BERGA, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
IGUALADA, C.F.,A - JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - NATACIO TERRASSA, C,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - RUBI, U.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 30 23-05-2021
BERGA, C.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - MERCANTIL, C.E,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - RAPITENCA, U.E.,B
JUNIOR,C.F.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
NATACIO TERRASSA, C,A - IGUALADA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SEGRE, AT.,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.