Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent juvenils | grup 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - EUROPA, C.E.,B
MERCANTIL, C.E,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - MANRESA, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - SEGRE, AT.,B
CERVERA, C.D.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
AEM, S.E.,A - PIERA, A.E.,A
SALLENT, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 2 18-10-2020
EUROPA, C.E.,B - SALLENT, C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - MERCANTIL, C.E,B
MANRESA, C.E.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SEGRE, AT.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - GRANOLLERS, E.C.,B
PIERA, A.E.,A - CERVERA, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - AEM, S.E.,A
Jornada 3 25-10-2020
EUROPA, C.E.,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,B - MANRESA, C.E.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - SEGRE, AT.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
GRANOLLERS, E.C.,B - PIERA, A.E.,A
CERVERA, C.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SALLENT, C.E.,A - AEM, S.E.,A
Jornada 4 01-11-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - SALLENT, C.E.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - EUROPA, C.E.,B
MANRESA, C.E.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SEGRE, AT.,B - MERCANTIL, C.E,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
PIERA, A.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - GRANOLLERS, E.C.,B
AEM, S.E.,A - CERVERA, C.D.,A
Jornada 5 08-11-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
EUROPA, C.E.,B - MANRESA, C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - SEGRE, AT.,B
MERCANTIL, C.E,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - PIERA, A.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
GRANOLLERS, E.C.,B - AEM, S.E.,A
SALLENT, C.E.,A - CERVERA, C.D.,A
Jornada 6 15-11-2020
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - SALLENT, C.E.,A
MANRESA, C.E.,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
SEGRE, AT.,B - EUROPA, C.E.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
PIERA, A.E.,A - MERCANTIL, C.E,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
AEM, S.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
CERVERA, C.D.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 7 22-11-2020
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - MANRESA, C.E.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - SEGRE, AT.,B
EUROPA, C.E.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - PIERA, A.E.,A
MERCANTIL, C.E,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - AEM, S.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - CERVERA, C.D.,A
SALLENT, C.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 8 29-11-2020
MANRESA, C.E.,B - SALLENT, C.E.,A
SEGRE, AT.,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
PIERA, A.E.,A - EUROPA, C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
AEM, S.E.,A - MERCANTIL, C.E,B
CERVERA, C.D.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
GRANOLLERS, E.C.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 9 06-12-2020
MANRESA, C.E.,B - SEGRE, AT.,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - PIERA, A.E.,A
EUROPA, C.E.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - AEM, S.E.,A
MERCANTIL, C.E,B - CERVERA, C.D.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - GRANOLLERS, E.C.,B
SALLENT, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 10 13-12-2020
SEGRE, AT.,B - SALLENT, C.E.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - MANRESA, C.E.,B
PIERA, A.E.,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
AEM, S.E.,A - EUROPA, C.E.,B
CERVERA, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
GRANOLLERS, E.C.,B - MERCANTIL, C.E,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 11 20-12-2020
SEGRE, AT.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
MANRESA, C.E.,B - PIERA, A.E.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - AEM, S.E.,A
EUROPA, C.E.,B - CERVERA, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - GRANOLLERS, E.C.,B
MERCANTIL, C.E,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SALLENT, C.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 12 10-01-2021
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - SALLENT, C.E.,A
PIERA, A.E.,A - SEGRE, AT.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - MANRESA, C.E.,B
AEM, S.E.,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
CERVERA, C.D.,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - EUROPA, C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - MERCANTIL, C.E,B
Jornada 13 17-01-2021
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - PIERA, A.E.,A
SEGRE, AT.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MANRESA, C.E.,B - AEM, S.E.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - CERVERA, C.D.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
EUROPA, C.E.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SALLENT, C.E.,A - MERCANTIL, C.E,B
Jornada 14 24-01-2021
SALLENT, C.E.,A - PIERA, A.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
AEM, S.E.,A - SEGRE, AT.,B
CERVERA, C.D.,A - MANRESA, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - EUROPA, C.E.,B
MERCANTIL, C.E,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Jornada 15 31-01-2021
PIERA, A.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - AEM, S.E.,A
SEGRE, AT.,B - CERVERA, C.D.,A
MANRESA, C.E.,B - GRANOLLERS, E.C.,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
EUROPA, C.E.,B - MERCANTIL, C.E,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - SALLENT, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 07-02-2021
EUROPA, C.E.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - MERCANTIL, C.E,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
MANRESA, C.E.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SEGRE, AT.,B - GRANOLLERS, E.C.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - CERVERA, C.D.,A
PIERA, A.E.,A - AEM, S.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SALLENT, C.E.,A
Jornada 17 14-02-2021
SALLENT, C.E.,A - EUROPA, C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - MANRESA, C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - SEGRE, AT.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
CERVERA, C.D.,A - PIERA, A.E.,A
AEM, S.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 18 21-02-2021
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - EUROPA, C.E.,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MANRESA, C.E.,B - MERCANTIL, C.E,B
SEGRE, AT.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
PIERA, A.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - CERVERA, C.D.,A
AEM, S.E.,A - SALLENT, C.E.,A
Jornada 19 28-02-2021
SALLENT, C.E.,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
EUROPA, C.E.,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - MANRESA, C.E.,B
MERCANTIL, C.E,B - SEGRE, AT.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - PIERA, A.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CERVERA, C.D.,A - AEM, S.E.,A
Jornada 20 07-03-2021
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
MANRESA, C.E.,B - EUROPA, C.E.,B
SEGRE, AT.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - MERCANTIL, C.E,B
PIERA, A.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
AEM, S.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
CERVERA, C.D.,A - SALLENT, C.E.,A
Jornada 21 14-03-2021
SALLENT, C.E.,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - MANRESA, C.E.,B
EUROPA, C.E.,B - SEGRE, AT.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
MERCANTIL, C.E,B - PIERA, A.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - AEM, S.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - CERVERA, C.D.,A
Jornada 22 21-03-2021
MANRESA, C.E.,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
SEGRE, AT.,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - EUROPA, C.E.,B
PIERA, A.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - MERCANTIL, C.E,B
AEM, S.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
CERVERA, C.D.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - SALLENT, C.E.,A
Jornada 23 28-03-2021
SALLENT, C.E.,A - MANRESA, C.E.,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - SEGRE, AT.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,B - PIERA, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MERCANTIL, C.E,B - AEM, S.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - CERVERA, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 24 11-04-2021
SEGRE, AT.,B - MANRESA, C.E.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - EUROPA, C.E.,B
AEM, S.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CERVERA, C.D.,A - MERCANTIL, C.E,B
GRANOLLERS, E.C.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - SALLENT, C.E.,A
Jornada 25 18-04-2021
SALLENT, C.E.,A - SEGRE, AT.,B
MANRESA, C.E.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - PIERA, A.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
EUROPA, C.E.,B - AEM, S.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - CERVERA, C.D.,A
MERCANTIL, C.E,B - GRANOLLERS, E.C.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 26 25-04-2021
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - SEGRE, AT.,B
PIERA, A.E.,A - MANRESA, C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
AEM, S.E.,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
CERVERA, C.D.,A - EUROPA, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - MERCANTIL, C.E,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - SALLENT, C.E.,A
Jornada 27 02-05-2021
SALLENT, C.E.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SEGRE, AT.,B - PIERA, A.E.,A
MANRESA, C.E.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - AEM, S.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - CERVERA, C.D.,A
EUROPA, C.E.,B - GRANOLLERS, E.C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
MERCANTIL, C.E,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 28 09-05-2021
PIERA, A.E.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SEGRE, AT.,B
AEM, S.E.,A - MANRESA, C.E.,B
CERVERA, C.D.,A - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - EUROPA, C.E.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MERCANTIL, C.E,B - SALLENT, C.E.,A
Jornada 29 16-05-2021
PIERA, A.E.,A - SALLENT, C.E.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SEGRE, AT.,B - AEM, S.E.,A
MANRESA, C.E.,B - CERVERA, C.D.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
EUROPA, C.E.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - MERCANTIL, C.E,B
Jornada 30 23-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - PIERA, A.E.,A
AEM, S.E.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A
CERVERA, C.D.,A - SEGRE, AT.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - MANRESA, C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - ESCOLA F.TARREGA, C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,B - EUROPA, C.E.,B
SALLENT, C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.