Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SALOU, U.D.,A - BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 2 25-10-2020
LA FLORESTA, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - FALSET ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BONAVISTA, C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 3 01-11-2020
LA FLORESTA, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
FALSET ESP.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - BONAVISTA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 4 08-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA FLORESTA, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
BONAVISTA, C.,A - FALSET ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 5 15-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - BONAVISTA, C.,A
FALSET ESP.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 6 22-11-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA FLORESTA, C.D.,B
BONAVISTA, C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - FALSET ESP.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
SALOU, U.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 7 29-11-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA FLORESTA, C.D.,B - BONAVISTA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
FALSET ESP.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - SALOU, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 8 06-12-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BONAVISTA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SALOU, U.D.,A - FALSET ESP.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 9 13-12-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SALOU, U.D.,A
FALSET ESP.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 10 20-12-2020
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SALOU, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - FALSET ESP.,A
Jornada 11 10-01-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - BONAVISTA, C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FALSET ESP.,A
Jornada 12 17-01-2021
BONAVISTA, C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
RIUDOMS, C.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SALOU, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FALSET ESP.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 13 24-01-2021
BONAVISTA, C.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - RIUDOMS, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FALSET ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 14 31-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SALOU, U.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESP.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 15 07-02-2021
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
BONAVISTA, C.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SALOU, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - FALSET ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - FALSET ESP.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BONAVISTA, C.,A - SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
RIUDOMS, C.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 17 21-02-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
FALSET ESP.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BONAVISTA, C.,A
SALOU, U.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 18 28-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - FALSET ESP.,A
BONAVISTA, C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,A - SALOU, U.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 19 07-03-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
FALSET ESP.,A - BONAVISTA, C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - RIUDOMS, C.D.,A
SALOU, U.D.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 20 14-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BONAVISTA, C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - FALSET ESP.,A
RIUDOMS, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SALOU, U.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 21 21-03-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BONAVISTA, C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FALSET ESP.,A - RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SALOU, U.D.,A
Jornada 22 28-03-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BONAVISTA, C.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RIUDOMS, C.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - FALSET ESP.,A
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 23 11-04-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - RIUDOMS, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FALSET ESP.,A - SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 24 18-04-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BONAVISTA, C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - FALSET ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 25 25-04-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - BONAVISTA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - RIUDOMS, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
FALSET ESP.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 26 02-05-2021
BONAVISTA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
FALSET ESP.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 27 09-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - BONAVISTA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SALOU, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - FALSET ESP.,A
Jornada 28 16-05-2021
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - BONAVISTA, C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SALOU, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
FALSET ESP.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 29 23-05-2021
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - FALSET ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 30 30-05-2021
RIUDOMS, C.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - BONAVISTA, C.,A
SALOU, U.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
FALSET ESP.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.