Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - LA RIERA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RODA DE BARA AT.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - CANONJA, C.F.,B
Jornada 2 25-10-2020
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
LA RIERA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - RODA DE BARA AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
CANONJA, C.F.,B - BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 3 01-11-2020
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - LA RIERA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RODA DE BARA AT.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - CANONJA, C.F.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 4 08-11-2020
LA RIERA, C.F.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
LA FLORESTA, C.D.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - RODA DE BARA AT.,A
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE MARC BARTRA CF,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 5 15-11-2020
LA RIERA, C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - LA FLORESTA, C.D.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
RODA DE BARA AT.,A - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - BASE MARC BARTRA CF,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 6 22-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - LA RIERA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
CANONJA, C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,B - RODA DE BARA AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 7 29-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA RIERA, C.F.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - CANONJA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - BASE MARC BARTRA CF,B
RODA DE BARA AT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 8 06-12-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - LA RIERA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
BASE MARC BARTRA CF,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 9 13-12-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
LA RIERA, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - BASE MARC BARTRA CF,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 10 20-12-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B - LA RIERA, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
RODA DE BARA AT.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 11 10-01-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CANONJA, C.F.,B
LA RIERA, C.F.,B - BASE MARC BARTRA CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - RODA DE BARA AT.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 12 17-01-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE MARC BARTRA CF,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA RIERA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
RODA DE BARA AT.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
Jornada 13 24-01-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - BASE MARC BARTRA CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA RIERA, C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - RODA DE BARA AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
Jornada 14 31-01-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RODA DE BARA AT.,A - LA RIERA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 15 07-02-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE MARC BARTRA CF,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - RODA DE BARA AT.,A
LA RIERA, C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA RIERA, C.F.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - RODA DE BARA AT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - BASE MARC BARTRA CF,B
CANONJA, C.F.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 17 21-02-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA RIERA, C.F.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
RODA DE BARA AT.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE MARC BARTRA CF,B - CANONJA, C.F.,B
Jornada 18 28-02-2021
LA RIERA, C.F.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - RODA DE BARA AT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CANONJA, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 19 07-03-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - LA RIERA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
RODA DE BARA AT.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 20 14-03-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA RIERA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B - RODA DE BARA AT.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 21 21-03-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA RIERA, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - CANONJA, C.F.,B
RODA DE BARA AT.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 22 28-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA RIERA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
BASE MARC BARTRA CF,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 23 11-04-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA RIERA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CANONJA, C.F.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - BASE MARC BARTRA CF,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
RODA DE BARA AT.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 24 18-04-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA FLORESTA, C.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA RIERA, C.F.,B
CANONJA, C.F.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
RODA DE BARA AT.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 25 25-04-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA RIERA, C.F.,B - CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 26 02-05-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CANONJA, C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE MARC BARTRA CF,B - LA RIERA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
RODA DE BARA AT.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 27 09-05-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE MARC BARTRA CF,B
LA RIERA, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - RODA DE BARA AT.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 28 16-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BASE MARC BARTRA CF,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - LA RIERA, C.F.,B
RODA DE BARA AT.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 29 23-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
LA FLORESTA, C.D.,C - CANONJA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA RIERA, C.F.,B - RODA DE BARA AT.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C
Jornada 30 30-05-2021
CANONJA, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE MARC BARTRA CF,B - LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
RODA DE BARA AT.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - LA RIERA, C.F.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.