Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
R
Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
VENDRELL C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CANONJA, C.F.,B
Jornada 2 25-10-2020
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa
R
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - VENDRELL C.E.,A
CANONJA, C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 3 01-11-2020
LA FLORESTA, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
R
Descansa
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VENDRELL C.E.,A - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 4 08-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - LA FLORESTA, C.D.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - VENDRELL C.E.,A
Jornada 5 15-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
LA FLORESTA, C.D.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - VENDRELL C.E.,A
Jornada 6 22-11-2020
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VENDRELL C.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Jornada 7 29-11-2020
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE MARC BARTRA CF,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - VENDRELL C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Jornada 8 06-12-2020
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE MARC BARTRA CF,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VENDRELL C.E.,A
R
Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 9 13-12-2020
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,B - CANONJA, C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - VENDRELL C.E.,A
Descansa
R
BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 10 20-12-2020
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
CANONJA, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
VENDRELL C.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
R
Descansa
Jornada 11 10-01-2021
BASE MARC BARTRA CF,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - VENDRELL C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
R
Descansa
Jornada 12 17-01-2021
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BASE MARC BARTRA CF,A
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
VENDRELL C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 13 24-01-2021
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE MARC BARTRA CF,A - CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - VENDRELL C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 14 31-01-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
VENDRELL C.E.,A
R
Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
Jornada 15 07-02-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - VENDRELL C.E.,A
Descansa
R
BASE L'ARBOÇ,CF.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
R
Descansa
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE MARC BARTRA CF,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - VENDRELL C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 17 21-02-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
Descansa
R
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE MARC BARTRA CF,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
VENDRELL C.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - CANONJA, C.F.,B
Jornada 18 28-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA FLORESTA, C.D.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE MARC BARTRA CF,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,B - VENDRELL C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 19 07-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - BASE MARC BARTRA CF,A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - CANONJA, C.F.,B
VENDRELL C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 20 14-03-2021
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
CANONJA, C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
VENDRELL C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 21 21-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - VENDRELL C.E.,A
Jornada 22 28-03-2021
Descansa
R
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE MARC BARTRA CF,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TORREFORTA, C.D.C.,B
R
Descansa
VENDRELL C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 23 11-04-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
R
Descansa
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - BASE MARC BARTRA CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - CANONJA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
Descansa
R
VENDRELL C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Jornada 24 18-04-2021
BASE MARC BARTRA CF,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
CANONJA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
VENDRELL C.E.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 25 25-04-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - BASE MARC BARTRA CF,A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - VENDRELL C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 26 02-05-2021
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
CANONJA, C.F.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VENDRELL C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 27 09-05-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
CANONJA, C.F.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - VENDRELL C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
R
Descansa
Jornada 28 16-05-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,B
R
Descansa
VENDRELL C.E.,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA FLORESTA, C.D.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 29 23-05-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CANONJA, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
Descansa
R
VENDRELL C.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 30 30-05-2021
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
VENDRELL C.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.