Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-10-2020
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CASP, A.E.,B
ESTEL VALLSECA,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
JOVENTUT LES CORTS,A - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
Jornada 2 24-10-2020
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
CASP, A.E.,B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - ESTEL VALLSECA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - JOVENTUT LES CORTS,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
Jornada 3 07-11-2020
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - CASP, A.E.,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
ESTEL VALLSECA,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
JOVENTUT LES CORTS,A - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
Jornada 4 14-11-2020
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CASP, A.E.,B - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - ESTEL VALLSECA,A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 5 21-11-2020
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - CASP, A.E.,B
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
ESTEL VALLSECA,A - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 6 28-11-2020
CASP, A.E.,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
JOVENTUT LES CORTS,A - ESTEL VALLSECA,A
Jornada 7 12-12-2020
CASP, A.E.,B - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - JOVENTUT LES CORTS,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - ESTEL VALLSECA,A
Jornada 8 19-12-2020
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - CASP, A.E.,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
JOVENTUT LES CORTS,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
ESTEL VALLSECA,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 9 09-01-2021
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
CASP, A.E.,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - JOVENTUT LES CORTS,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - ESTEL VALLSECA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 10 16-01-2021
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - CASP, A.E.,B
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
JOVENTUT LES CORTS,A - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
ESTEL VALLSECA,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
Jornada 11 23-01-2021
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
CASP, A.E.,B - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - JOVENTUT LES CORTS,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - ESTEL VALLSECA,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
Jornada 12 06-02-2021
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
JOVENTUT LES CORTS,A - CASP, A.E.,B
ESTEL VALLSECA,A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
Jornada 13 20-02-2021
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - JOVENTUT LES CORTS,A
CASP, A.E.,B - ESTEL VALLSECA,A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-02-2021
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
CASP, A.E.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - ESTEL VALLSECA,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - JOVENTUT LES CORTS,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 15 06-03-2021
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - CASP, A.E.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
ESTEL VALLSECA,A - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
JOVENTUT LES CORTS,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
Jornada 16 13-03-2021
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
CASP, A.E.,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - ESTEL VALLSECA,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - JOVENTUT LES CORTS,A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 17 20-03-2021
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - CASP, A.E.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
ESTEL VALLSECA,A - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
JOVENTUT LES CORTS,A - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
Jornada 18 27-03-2021
CASP, A.E.,B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - ESTEL VALLSECA,A
JOVENTUT LES CORTS,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 19 10-04-2021
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - CASP, A.E.,B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
ESTEL VALLSECA,A - JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 20 17-04-2021
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - CASP, A.E.,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
JOVENTUT LES CORTS,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
ESTEL VALLSECA,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 21 24-04-2021
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
CASP, A.E.,B - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - JOVENTUT LES CORTS,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - ESTEL VALLSECA,A
Jornada 22 08-05-2021
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - CASP, A.E.,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
JOVENTUT LES CORTS,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
ESTEL VALLSECA,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
BADALONA FUTSAL IRIS,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 23 15-05-2021
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
CASP, A.E.,B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - JOVENTUT LES CORTS,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - ESTEL VALLSECA,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 24 22-05-2021
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - CASP, A.E.,B
JOVENTUT LES CORTS,A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
ESTEL VALLSECA,A - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 25 29-05-2021
SANTA COLOMA FUTSAL ,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A - FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B - MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
CASP, A.E.,B - JOVENTUT LES CORTS,A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A - ESTEL VALLSECA,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
Jornada 26 05-06-2021
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,B
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A - LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
JOVENTUT LES CORTS,A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
ESTEL VALLSECA,A - CASP, A.E.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D - JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA
Consulta tota la documentació de l'Assemblea General Ordinària del 2020.
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.