UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" TERCERA CATALANA (GRUP 9)
UNIFICACIÓN SANTA PERPETUA, CF "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
UNIFICACIÓN SANTA PERPETUA, CF "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 32)
UNIFICACIÓN SANTA PERPETUA, CF "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 49)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 9)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 47)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "D" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 48)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 51)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 16)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 41)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 38)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 52)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 56)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" FEMENÍ CADET INFANTIL (GRUP 3)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 57)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 48)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ (GRUP 2)
UNIFICACIÓN SANTA PERPETUA, CF "B" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 34)
UNIFICACIÓN SANTA PERPETUA, CF "C" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 50)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 49)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET (GRUP 5)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 30)

Dades del club

junta directiva
President
JOSE MANUEL LAMAS SANCHEZ
Secretari
PATRICIA LAMAS ROMO
Tresorer
JAVIER ANGUITA ANGUITA
Vicepresident
JUAN JIMENEZ BAENA
Vicepresident
JORDI NAVARRO SOLIGO
Vocals
PEDRO DIAZ MACIAS
MIGUEL SERRANO MARTINEZ
ANTONIA MARTINEZ ROSA
ANTONIO JESUS LORA CARO
JAIME SANTIAGO PRIETO
SONIA FERNANDEZ GUASCH
SIMON ALVAREZ PONZE
JOSE SAURA FERNANDEZ
JUAN ANTONIO MONTILLA REINOSO
ALBERT MARTINEZ VILLALBA
FCO. GARCIA NUÑEZ
FRANCISCO NAVARRO ZAPATA
JUAN PEDRO VERJAGA GONZALEZ
JUAN JOSE MARTINEZ AGUILAR
JAVIER SANAHUJA CANTON
FCO. JAVIER RICO ABIAN
RAFAEL CHOLBI YUSTE
JUAN JOSE LOPEZ ARENAS
GABRIEL MONGE PEREZ
DAVID ALEGRE RODRIGUEZ
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ VALLÈS ORIENTAL
Responsable: JOSE M. LAMAS SANCHEZ
Domicili: Passeig de la Florida, 39-41
Localitat: Santa Perpètua De Mogoda
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08130
Telèfons: 935740297 Club, 696173739 Pdte, 650565251 FB, 630759847 Sec
Fax: 935740297
Correu Electrònic: jlamas66@gmail.com
Portal Web: www.ucfsantaperpetua.com
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.