VILA OLIMPICA CLUB ESP.

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" PREFERENT JUVENILS (GRUP 5)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 13)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 4)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 22)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 23)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 24)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 2)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 16)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 18)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "E" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 12)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 11)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 8)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 13)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 2)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 2)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "D" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 8)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "E" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 9)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "G" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 4)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "H" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "I" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 8)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 17)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 19)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 21)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "D" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 22)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "E" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 23)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "F" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 24)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 3)
Sancions
30 13 13
Gols
0 0 0
Golejadors

Dades del club

junta directiva
Secretari
MIGUEL CAPEL DE VILLEGAS
Tresorer
ALBERT CRUZ
President
JOAN LUCAS DIÉGUEZ
Vicepresident
GUILLEM PALUZIE AVILA
Vocals
ESTEFANIA HERNANDEZ
NOEMI RIERA
MIGUEL MOLINA CASTRO
MAGDA ULIED SEGUI
ALEX CASTILLO GARRIDO
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BARCELONA
Responsable: Albert Borrega
Domicili: Plaça Tirant lo Blanc, 3, baixos
Localitat: Barcelona
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08005
Telèfons: 933.909.215, 645.956.435, ,
Fax: 933.909.216
Correu Electrònic: joan.lucas@cevilaolimpica.com
Portal Web: www.cevilaolimpica.com
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.