CASTELLDEFELS, U.E.

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
CASTELLDEFELS, U.E. "A" TERCERA DIVISIO NACIONAL (GRUP V)
CASTELLDEFELS, U.E. "B" TERCERA CATALANA (GRUP 8)
CASTELLDEFELS, U.E. "A" PREFERENT JUVENILS (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. "B" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 28)
CASTELLDEFELS, U.E. "C" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 26)
CASTELLDEFELS, U.E. "D" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 25)
CASTELLDEFELS, U.E. "A" PREFERENT CADET (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. "B" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
CASTELLDEFELS, U.E. "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 10)
CASTELLDEFELS, U.E. "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 31)
CASTELLDEFELS, U.E. "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 30)
CASTELLDEFELS, U.E. "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 32)
CASTELLDEFELS, U.E. "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
CASTELLDEFELS, U.E. "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 43)
CASTELLDEFELS, U.E. "C" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 38)
CASTELLDEFELS, U.E. "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 41)
CASTELLDEFELS, U.E. "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 40)
CASTELLDEFELS, U.E. "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 42)
CASTELLDEFELS, U.E. "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. "B" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 2)
CASTELLDEFELS, U.E. "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
CASTELLDEFELS, U.E. "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
CASTELLDEFELS, U.E. "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 47)
CASTELLDEFELS, U.E. "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 51)
CASTELLDEFELS, U.E. "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 48)
CASTELLDEFELS, U.E. "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 49)
CASTELLDEFELS, U.E. "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 50)
CASTELLDEFELS, U.E. "A" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
CASTELLDEFELS, U.E. "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
CASTELLDEFELS, U.E. "D" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
CASTELLDEFELS, U.E. "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 28)
CASTELLDEFELS, U.E. "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 29)
CASTELLDEFELS, U.E. "G" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 30)
CASTELLDEFELS, U.E. "H" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 31)
CASTELLDEFELS, U.E. "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 29)
CASTELLDEFELS, U.E. "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 32)
CASTELLDEFELS, U.E. "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 33)
CASTELLDEFELS, U.E. "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 1)
Sancions
280 34 37
Gols
4561 85 60
Golejadors

95

NUÑEZ NAVARRO, NIL

91

DEU DUCH, JAN

86

AGUILAR GUTIERREZ, JORGE

Dades del club

junta directiva
Secretari
JESUS LA PAZ FIEL MARTINEZ
Vicepresident 1
JORDI CASAMIQUELA ARTERO
President
ADOLFO BORGOÑO COCA
Vicepresident 2
CARLOS FARIÑAS GARCIA
Tresorer
JORDI TOMAS MIRAS
Vocals
NORBERTO MURILLO CORONADO
MARION AURIN GIRIBET
BETTINA SOEGAARD
JORDI ZORRILLA MIR
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BAIX LLOBREGAT
Responsable: Adolfo Borgoño
Domicili: C/ Esglesia, 121 (Mpal. Canyars)
Localitat: Castelldefels
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08860
Telèfons: 936643229, , , 1405
Fax: 936643229
Correu Electrònic: administracio@uecastelldefels.com
Portal Web: www.uecastelldefels.com
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.