ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA CATALANA (GRUP 6)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 34)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 27)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 40)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 39)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 7)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 52)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 51)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 38)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 13)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "D" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 49)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 51)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 48)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 50)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 52)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 41)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 42)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 39)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "G" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 38)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "H" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 43)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "I" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 44)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "J" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 40)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 43)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 45)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 46)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "D" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 47)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 2)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" FEMENÍ CADET (GRUP 2)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 4)

Dades del club

junta directiva
President
DIONISIO ZAPATA ROMERO
Secretari
CARLOS EXPOSITO ROSALES
Tresorer
ANTONIO PENGUICHA FERNANDEZ
Vicepresident 1
DAVID MARTÍNEZ SÁNCHEZ
Vocals
MANUEL COLLADO RAMIREZ
DIEGO GIL PEREZ DE VILLAR
MANUEL MAYA PINA
CRISTOBAL MONTERO REINA
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ SABADELL
Responsable: Dionisio Zapata Romero
Domicili: RONDA SANTA MARIA 169 / CAMP FUT. Ant. Serra i Pujol
Localitat: Barberà Del Vallès
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08210
Telèfons: 652.870.092Coor, 609.281.722Benj, 676 57 11 25Clu,
Fax:
Correu Electrònic: efba.efba@yahoo.es
Portal Web:
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.