FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 32)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT CADET (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREFERENT CADET (GRUP 10)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 36)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 38)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 47)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 46)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 44)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 45)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "G" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 50)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "H" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 49)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "F" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "G" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 45)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 44)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 42)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 38)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "K" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 43)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "L" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 39)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "M" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 41)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "N" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 40)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 6)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "F" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 17)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "G" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "H" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "I" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "J" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "A" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 33)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "B" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 35)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "C" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 31)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 32)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 34)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 38)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 39)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 41)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 42)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 20)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "F" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 21)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "G" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 22)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" FEMENÍ BENJAMÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" FEMENÍ BENJAMÍ (GRUP 2)

Dades del club

junta directiva
President
ALEJANDRO TALAVERA NOS
Secretari
FERNANDO LECHUGA ESPINOLA
Tresorer
SERGIO MILAN FERNANDEZ
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BAIX LLOBREGAT
Responsable: Alex Talavera
Domicili: C/ Sorral del Rio s/nº
Localitat: Cornellà de Llobregat
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08940
Telèfons: 934741063, 673029748, ,
Fax: 934741063
Correu Electrònic: administracio@fundaciouecornella.cat
Portal Web: uecornella.cat
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.