UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" SEGONA CATALANA (GRUP 9)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" TERCERA CATALANA (GRUP 5)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 7)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 29)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 30)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 7)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 39)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 40)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 9)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 11)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "D" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 27)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 31)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 29)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 9)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 21)
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 25)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 30)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 34)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" DEBUTANT (GRUP 4)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ (GRUP 3)
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA "A" FEMENÍ CADET (GRUP 2)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 3)
Sancions
259 33 40
Gols
2899 68 34
Golejadors

82

FERNANDEZ DEL PINO, IRENE

56

BAGUENA CABRELLEZ, NIL

54

LOPEZ VAZQUEZ, RAUL

Dades del club

junta directiva
President
JOSE MANUEL LAMAS SANCHEZ
Vicepresident
JUAN JIMENEZ BAENA
Vicepresident
JORDI NAVARRO SOLIGO
Secretari
PATRICIA LAMAS ROMO
Tresorer
JAVIER ANGUITA ANGUITA
Vocals
PEDRO DIAZ MACIAS
MIGUEL SERRANO MARTINEZ
ANTONIA MARTINEZ ROSA
ANTONIO JESUS LORA CARO
JAIME SANTIAGO PRIETO
SONIA FERNANDEZ GUASCH
SIMON ALVAREZ PONZE
JOSE SAURA FERNANDEZ
JUAN ANTONIO MONTILLA REINOSO
ALBERT MARTINEZ VILLALBA
FCO. GARCIA NUÑEZ
FRANCISCO NAVARRO ZAPATA
JUAN PEDRO VERJAGA GONZALEZ
JUAN JOSE MARTINEZ AGUILAR
JAVIER SANAHUJA CANTON
FCO. JAVIER RICO ABIAN
RAFAEL CHOLBI YUSTE
JUAN JOSE LOPEZ ARENAS
GABRIEL MONGE PEREZ
DAVID ALEGRE RODRIGUEZ
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ VALLÈS ORIENTAL
Responsable: JOSE M. LAMAS SANCHEZ
Domicili: Passeig de la Florida, 39-41
Localitat: Santa Perpètua De Mogoda
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08130
Telèfons: 935740297 Club, 696173739 Pdte, 658912717 CC, 650565251 FB
Fax: 935740297
Correu Electrònic: jlamas66@gmail.com
Portal Web: www.ucfsantaperpetua.com
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.