C.E.T. 10, FS

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "A" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ CATALANA FUTBOL SALA (BCN Gr. 2)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "B" LLIGA SEGONA DIVISIÓ CATALANA FUTBOL SALA (BCN Gr. 3)
CET10 (ESCOLA BAC DE RODA) "C" LLIGA TERCERA DIVISIÓ CATALANA FUTBOL SALA (BCN Gr. 3)
C.E.T. 10, FS "A" DIVISIÓ HONOR JUVENIL NACIONAL FUTBOL SALA (Gr. 3)
C.E.T. 10, FS "B" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 2)
C.E.T. 10, FS "C" LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 3)
C.E.T. 10, FS "D" LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 3)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "E" LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 1)
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA) "F" LLIGA TERCERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 4)
C.E.T. 10, FS "A" LLIGA DIVISIÓ HONOR CADET FUTBOL SALA (Gr. UNIC)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "B" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA (BCN Gr. 2)
C.E.T. 10, FS "C" LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA (BCN Gr. 4)
C.E.T. 10, FS (LA CAIXA) "D" LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA (BCN Gr. 3)
CET10 FS (BAC DE RODA) "E" LLIGA SEGONA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA (BCN Gr. 2)
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10 "F" LLIGA TERCERA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA (BCN Gr. 5)
C.E.T. 10, FS "A" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 2)
C.E.T. 10, FS "B" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 1)
C.E.T. 10, FS (Artos Sports Club) "C" LLIGA SEGONA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 4)
C.E.T. 10, FS "D" LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 5)
C.E.T. 10, FS (La Caixa) "E" LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 7)
C.E.T. 10, FS (RAMBLETA DEL CLOT) F "F" LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 5)
C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) "G" LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 6)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "H" LLIGA TERCERA DIVISIÓ INFANTIL FUTBOL SALA (BCN Gr. 6)
C.E.T. 10, FS (Artòs Sports Club) "A" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 2)
C.E.T. 10 FS "B" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 3)
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA) "C" LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 4)
C.E.T. 10, FS D "D" LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 5)
CET10 (ESCOLA BOGATELL) "E" LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 4)
C.E.T. 10, FS "A" LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 12)
C.E.T. 10, FS "A" LLIGA DIVISIÓ HONOR FEMENÍ FUTBOL SALA (Gr. UNIC)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "B" LLIGA SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 3)
C.E.T. 10, FS "A" LLIGA DIVISIÓ HONOR JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA (Gr. UNIC)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "B" LLIGA PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 1)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "A" LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 2)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "B" LLIGA CADET FEMENÍ FUTBOL SALA (BCN Gr. 1)
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 "A" LLIGA ALEVÍ FEMENÍ FUTBOL SALA (Gr. UNIC)
Sancions
0 1 1
Gols
1941 15 40
Golejadors

47

GARCIA FERNANDEZ, LAURA

30

IRANZO LLORENS, JOSEP

26

GOMIS DUARTE, CLAUDIA

Dades del club

junta directiva
President
CARLES MEILAN MOÑIZ
Secretari
GARRIGA PI, DOLORS
Tresorer
SISCART JORDA, JORDI
Vicepresident 2
ELENA PLAZA SOLIVAS
Vicepresident 1
MIGUEL ANGEL SANJUAN DIOSDADO
Vocals
XAVIER PRAT AUBACH
CARMINA FARRE COMAS
JOSEFA UTRILLA LUQUE
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BARCELONA
Responsable: CARLES MEILAN
Domicili: RBLA. GUIPUZCOA 23-25 BJS 3.º
Localitat: Barcelona
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08018
Telèfons: 932783135, 665577160, ,
Fax: 93-3055062
Correu Electrònic: ahm5284@hotmail.es
Portal Web: www.fundaciocet10.org
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.