Competició | TEMPORADA 2018-2019

fase 1

AT. MASNOU FUTSAL,A
ACTA TANCADA
42 - 25
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
PAVELLÓ CEM EL MASNOU
SOTILLO RIONEGRO, ALVARO

Ruta
DR'S MATADEPERA CLUB FUTBOL SALA ,A
ACTA TANCADA
4 - 0
SANT JOAN CLUB AT.,A PAVELLÓ MPAL. DE MATADEPERA
PACHECO GOMEZ, ROGELIO

Ruta
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
ACTA TANCADA
2 - 4
ESPORTIU MARTORELL,A
PAVELLÓ MPAL. SANT BERNAT
FERNANDEZ FUENTES, JAVIER

Ruta
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
ACTA TANCADA
1 - 3
F.S. TIBU-RON CASTELLDEFELS Tibu-ron,A
PAVELLÓ MPAL. JACME MARCH
PEREZ NONIDE, CRISTIAN

Ruta
CARDONA, C.F.,A
ACTA TANCADA
2 - 8
FS GSPORT,A
PAVELLÓ MPAL. DE CARDONA
QUIRCE PETIT, ORIOL

Ruta
C.E FUTBOL SALA FONOLLOSA,A
ACTA TANCADA
0 - 1
FUTSAL CASTELLGALI ,A
PISTA COBERTA ESCOLA DE FONOLLOSA
DAUDE MORENO, JORDI

Ruta
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ACTA TANCADA
3 - 2
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A PISTA ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
HUERTA YUSTE, JUAN MIGUEL

Ruta
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI,A
10-12-2018
21:35
SANT JOAN DESPÍ C.F.S. MERCAFUSTA,A PAVELLÓ CEM PAU GASOL
VELASQUEZ MEDINA, CHRISTIAN

Ruta
PIERA F.S.,A
11-12-2018
21:15
FS VILANOVA CAN TITO,A PAVELLÓ MPAL. EL PRAT
GUILLEN JIMENEZ, ALEX

Ruta
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
11-12-2018
22:15
CSC FUTSAL,A PISTA COBERTA CEM ARISTIDES MAILLOL
BERMUDEZ RODAS, JONATHAN

Ruta
OLO, F.C.,A
11-12-2018
22:30
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A PAVELLÓ MPAL. DE SANTA MARIA D'OLÓ

Ruta
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,A
11-12-2018
22:40
PLAY FUTSAL,A PAVELLÓ CEM BAC DE RODA
MONFERRER PEREZ, EDUARD

Ruta
AEE INS MONTSERRAT,A
12-12-2018
19:45
FUTSAL POLARIS SANT MARTI ,A PISTA COBERTA CEM CREUETA DEL COLL
MORENO HABA, DENIS

Ruta
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 C.E.,A
12-12-2018
21:30
RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,A PISTA CENTRE MONTSERRAT XAVIER
HAJIA ZAIM, MOHAMED

Ruta
FUTSAL MARTORELL 2010,A
12-12-2018
22:15
FUTSAL CERVELLO C.E.,A PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
GELONCH BORRAS, ADRIA

Ruta
SANT CEBRIA DE VALLALTA, C.F.,A
13-12-2018
20:30
FUTSAL ARENYS DE MAR,A PAVELLÓ MPAL. DE SANT CEBRIÀ DE VALLALTA

Ruta
ATHLETIC TORRE ROJA ,A
13-12-2018
20:45
GAVA, FS.,A CAMP DE FUTBOL COL·LEGI MODOLELL
BALSERA RUBIRALTA, BIEL

Ruta
LA CUPULA,A
13-12-2018
21:00
UNIO F.S. MOLLET,A PAVELLÓ MPAL. I DE SANT FOST DE CAMPSENTELLES

Ruta
CASTELLBELL, F.S.,A
13-12-2018
21:00
CASTELLBISBAL, F.S. ,A PISTA COBERTA MPAL. DE CASTELLBELL I EL VILAR
RUIZ TORRES, MIGUEL ANGEL

Ruta
CAN CUYAS A.D., F.S.,A
13-12-2018
21:15
A.P. NOU ESCORIAL,A PISTA COBERTA MPAL. CAN CUIÀS

Ruta
INTER SENTMENAT CLUB ESPORTIU,A
13-12-2018
21:30
C.E.F.S.MANLLEU ,A PAVELLÓ MPAL. CAN SORTS

Ruta
BARRI RIERA CLUB ESPORTIU ,A
13-12-2018
22:00
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A PAVELLÓ MPAL. RIERA
GELONCH BORRAS, ADRIA

Ruta
CFS LES GLÒRIES 2014,A
16-12-2018
-
ACCIO SANT MARTI FS,A
COLLBATO, C.E.,A
16-12-2018
18:30
F.S. OLESA,A PISTA COBERTA MPAL. DE COLLBATÓ

Ruta

Descarrega les Apps de l'FCF!

APP RESULTATS
APP PORTAL
APP INTRANET
APP EMERGÈNCIES
Última actualització: Dilluns 10 de desembre de 2018 a les 20:54
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.