Seu Horari Estiu Adreça Telèfon Mail
Central De l’1 al 29 juliol Dilluns a Dijous 09’30 -13’30 16’15 - 18’45 Divendres 09’30-14’00
De l’1 al 19 agost Dilluns a Divendres 09’30 – 14’00
C/ Sicília, 93-97 1a Planta 08013 Barcelona 93.265.24.77 info@fcf.cat
Barcelonès De l’1 al 29 juliol Dilluns a Dijous 09’30 -13’30 16’15 - 18’45 Divendres 09’30-14’00
De l’1 al 19 agost Dilluns a Divendres 09’30 – 14’00
C/ Sicília, 93-97 Entresòl 08013 Barcelona 93.541.70.85 barcelona@fcf.cat
Girona De l’1 al 29 juliol Dilluns a Dijous 09’30 -13’30 16’15 - 18’45 Divendres 09’30-14’00
De l’1 al 19 agost Dilluns a Divendres 09’30 – 14’00
C/Can Pau Birol , 16 1er Pol. Mas Xirgu II 17005 Girona 972.40.03.40 girona@fcf.cat
Lleida De l’1 al 29 juliol Dilluns a Dijous 09’30 -13’30 16’15 - 18’45 Divendres 09’30-14’00
De l’1 al 19 agost Dilluns a Divendres 09’30 – 14’00
C/ Ramón Castejón, 2 25007 Lleida 973.24.43.58 lleida@fcf.cat
Tarragona De l’1 al 29 juliol Dilluns a Dijous 09’30 -13’30 16’15 - 18’45 Divendres 09’30-14’00
De l’1 al 19 agost Dilluns a Divendres 09’30 – 14’00
C/ Soler, 24 Entresòl A 43001 Tarragona 977.23.30.18 tarragona@fcf.cat
Terres de l'Ebre De l’1 al 29 juliol Dilluns a Dijous 09’30 -13’30 16’15 - 18’45 Divendres 09’30-14’00
De l’1 al 19 agost Dilluns a Divendres 09’30 – 14’00
Carrer Adrià d'Utrech, 1 baixos 43500 Tortosa 977.44.32.73 terresdelebre@fcf.cat
Anoia Del 8 al 26 d’agost 10’00 – 13’30 Av. Verge de Montserrat, 15 Escala A, 1r 1a 08788 Vilanova del Camí 93.806.34.42 anoia@fcf.cat
Bages-Berguedà-Cerdanya De l’1 al 15 d’agost 10’00 – 13’30 C/ Fra Jacint Coma i Galí Octagonal, 13 Escala 5. Local 47 Font dels Capellans 08240 Manresa 93.873.40.51 bages@fcf.cat
Baix Llobregat De l’1 de juliol al 19 d’agost 09’00 - 14’00 C/ Gironès, 7-9 08940 Cornellà de Llobregat 93.666.87.61 baixllobregat@fcf.cat
Maresme Del 6 al 29 de juliol 10’00 – 13’30 De l’1 al 19 d’agost 10’00 – 14’00 Passeig Carles Padrós, 6 Baixos 08304 Mataró 93.757.09.07 maresme@fcf.cat
Osona Del 18 de juliol al 7 d’agost 16’30 – 19’30 C/ Raimon d'Abadal, 16 Entresòl 2a 08500 Vic 93.889.42.42 delegaciovic@fcf.cat
Penedès-Garraf Del 25 de juliol al 19 d’agost 10’00 -13’30 Avda Ronda de Mar, 125 08720 Vilafranca del Penedès 93.892.41.29 vilafranca@fcf.cat
Vallès Occidental Del 27 de juny al 19 d’agost 09’00 – 15’00 C/ Apulia, s/n (Edifici Olímpia) 08206 Sabadell 93.725.88.58 vallesoccidental@fcf.cat
Vallès Oriental Del 20 de juliol al 19 d’agost 10’00 – 13’30 C/ Avda Europa , 21 08401 Granollers 93.579.14.56 vallesoriental@fcf.cat