FCF | Buscador de Partidos Amistosos y Especiales

Cercador de Partits Amistosos

Disciplina
Futbol 11
Futbol 7
Futbol Sala
Futbol 8
Futbol Platja
Futbol 5
dates
Del...

Fins el...

 
Club

Categoria

PRIMERA DIVISION NACIONAL
SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A
SEGUNDA DIVISION NACIONAL B
TERCERA DIVISIO NACIONAL
PRIMERA CATALANA
SEGONA CATALANA
TERCERA CATALANA
QUARTA CATALANA
DIVISIÓ HONOR JUVENIL
LLIGA NACIONAL JUVENIL
PREFERENT JUVENILS
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR CADET
PREFERENT CADET
CADET PRIMERA DIVISIÓ
CADET SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR INFANTIL
PREFERENT INFANTIL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
PREFERENT FEMENÍ
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ
PARTIT àrbitre Camp
BARCELONA, F.C. "A"
15-08-2018
10:00
VILAFRANCA, F.C. "A"
MARTIN VARAS, JUAN MANUEL
Com Arribar
DAMM, C.F. "A"
15-08-2018
10:00
MARTINENC, F.C. "A"

Com Arribar
REDDIS, C.F. "A"
15-08-2018
10:00
SALOU, U.D. "A"
QUERO BATALLA, LLUIS
Com Arribar
UE CAMPRODON ( SEGONA CATALANA)
15-08-2018
17:00
EF GIRONES-SABAT (JUVENIL LLIGA NACIONAL)
BERJAGA RUZ, ANGEL
Com Arribar
ALDEANA, U.E. "A"
15-08-2018
17:15
AMPOLLA, C.F. "A"
ALEIXANDRI PLA, ERIC
Com Arribar
SEVA, U.E. "A"
15-08-2018
17:30
TARADELL, U.D. "A"
FERNANDEZ ROMA, IGNASI
Com Arribar
CORBERA EBRE,CF
15-08-2018
17:30
MAZALEON,CF
ROIG CURTO, PAU
Com Arribar
AGULLANA, C.D. "A"
15-08-2018
17:30
LA JONQUERA, U.E. "A"
CAPELLAN SERRANO, SERGI
Com Arribar
NAVARCLES CF
15-08-2018
18:00
SALLENT C.E.
NADAL DE DIOS, DAVID
Com Arribar
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,C.F. "A"
15-08-2018
18:00
MONJOS, A.D. "A"
JOSE RAMOS, ADRIA
Com Arribar
ALCOVER, C.E. "A"
15-08-2018
18:00
TORREFORTA, C.D.C. "A"
ORTS ROIG, PAU
Com Arribar
FALSET ESPORTIU "A"
15-08-2018
18:00
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. "A"
ALFAGEME APORTA , RAUL
Com Arribar
AT SEGRE
15-08-2018
18:00
UD FRAGA
MASIP VIDAL, JOAN
Com Arribar
DAMM, C.F. "A"
15-08-2018
18:00
PRAT, A.E. "B"
FERNANDEZ PEREZ, ALEJANDRO
Com Arribar
CD HOSTOLES ( TERCERA CATALANA)
15-08-2018
18:00
EF GIRONES-SABAT (JUVENIL LLIGA NACIONAL)
BERJAGA RUZ, ANGEL
Com Arribar
JESUS Y MARIA, U.D. "A"
15-08-2018
18:00
CAMARLES, C.F. "A"
ACCENSI SALES, ARNAU
Com Arribar
BUTSENIT, C.F. "A"
15-08-2018
18:00
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. "A"
CRAVIOTTO NOGUE, HECTOR
Com Arribar
VALLMOLL C.D. "A"
15-08-2018
18:00
VALLS AT., C.F. "A"
IÑIGUEZ PEREZ, ADRIA
Com Arribar
JOVENTUT BISBALENCA,C.F. "A"
15-08-2018
18:00
CAN PARELLADA, C.D. "A"
GIMENO DO NASCIMENTO, JOSEP MARIA
Com Arribar
CAPELLADES, C.F. "A"
15-08-2018
18:00
CARDONA, C.F. "A"
CANADELL BORRAS, JOAN RAMON
Com Arribar
QUINTINENC, C.F. "A"
15-08-2018
18:30
LA LLACUNA, C.F. "A"
CEMELI BARRON, OLIVER
Com Arribar
LA MUNIA, A.E. "A"
15-08-2018
18:30
L'ARBOÇ, C.F. "A"
ALOUIZ, MOHAMED SALIM
Com Arribar
ORGANYA, C.F. "A"
15-08-2018
18:30
ANDORRA, F.C. "A"
TORRES HOYAS, ALEX
Com Arribar
SANT ROC OLOT , C.F. "A"
15-08-2018
18:30
VILAFANT F.C. "A"
FELIU ROVIRA, MARC
Com Arribar
ALBESA, C.F. "A"
15-08-2018
18:30
BENAVENT C.E "A"
GALLARDO CERVILLA, DANIEL
Com Arribar
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. "A"
15-08-2018
18:30
LA SENIA, C.F. "A"
KASMI, MOHAMMED
Com Arribar
MOIÀ, C.E. "A"
15-08-2018
18:30
GIMNASTIC MANRESA, C. "B"
GOMEZ SALA, ROBERT
Com Arribar
Pª JOVE DE LES ROQUETES "A"
15-08-2018
19:00
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT "A"
GUISADO FERNANDEZ, CHRISTIAN
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. "A"
15-08-2018
19:00
SABADELL F.C., C.E. "B"
CANO MARTIN, DAVID
Com Arribar
JOANENC, F.C. "A"
15-08-2018
19:00
AVIA, U.E. "A"

Com Arribar
CARMELO, C.D. "A"
15-08-2018
19:00
SANTVICENTI CLUB FUTBOL "A"
RIONEGRO PEREZ, DAVID
Com Arribar
ALBI, C.F. "A"
15-08-2018
19:00
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"
PRATS POCH, EDUARDO
Com Arribar
MANLLEU, A.E.C. "A"
15-08-2018
19:00
IGUALADA, C.F. "A"
DOUDOU DOUDOU, BILAL
Com Arribar
CUBELLES, C.F. "A"
15-08-2018
19:00
CALAFELL, C.F. "A"
VENEGAS CARDENAS, RAUL
Com Arribar
AMER, C.F. "A"
15-08-2018
19:00
FARNERS, C.E. "A"
MEZIANE TOUKOUKI, ANOUAR
Com Arribar
JOANENC FC
15-08-2018
19:00
AVIA CF
GONZALEZ FERNANDEZ, ARNAU JOAN
Com Arribar
OAR VIC
15-08-2018
19:00
PRADENC
VAZQUEZ PORRAS, MIGUEL
Com Arribar
BASCARA, F.C. "A"
15-08-2018
19:00
LLERS, C.F. "A"
SIDIBE, ZOUMANA
Com Arribar
SANT PERE MOLANTA, C.F.P. "A"
15-08-2018
19:00
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A"
MORALES DONATE, VICENTE
Com Arribar
PLA DE STA. MARIA, C.D. "A"
15-08-2018
19:00
MONTBRIO, C.E. "A"
VELASCO RECASENS, XAVIER
Com Arribar
BONAVISTA, C. "A"
15-08-2018
19:00
ICOMAR, C.F. "A"
RUBIO CASTILLEJO, CARLOS
Com Arribar
MARIANAO POBLET UD "A"
15-08-2018
19:00
GIMNASTIC MANRESA, C. "A"
ALMEDA MILLAN, RAMSES
Com Arribar
CD HOSTOLES ( TERCERA CATALANA)
15-08-2018
19:00
UE CAMPRODON ( SEGONA CATALANA )
BERJAGA RUZ, ANGEL
Com Arribar
VILANOVA DE LA BARCA, C.F. "A"
15-08-2018
19:15
BALAGUER, C.F. "A"
BALLESTE MUÑOZ, ADRIA
Com Arribar
FLIX,JD
15-08-2018
19:30
MEQUINENZA,CF
PELLEJA LLOP, PERE
Com Arribar
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA "A"
15-08-2018
19:30
MOLLET U.E.,CF. "A"
RAMOS PELAEZ, JORGE
Com Arribar
RAPITENCA,UE
15-08-2018
19:30
POBLA DE MAFUMET,CF
NUÑEZ REQUENA, EDUARDO
Com Arribar
VILASSAR DALT, C.E. "A"
15-08-2018
19:30
PARETS, C.F. "A"
SANZ FERRER, VICTOR
Com Arribar
MANRESA, C.E. "A"
15-08-2018
19:30
CAN VIDALET, C.F. "A"
GALERA SERRANO, DANIEL
Com Arribar
LA FLORESTA, C.D. "A"
15-08-2018
19:30
MORELL, C.D. "A"
MSSIAD, MOHAMED
Com Arribar
VILANOVA GELTRU C.F. "A"
15-08-2018
19:30
RUBI, U.E. "A"
SANCHEZ MIGUEL, YLENIA
Com Arribar
BARBENS, C.F. "A"
15-08-2018
19:30
BELLPUIG, C.F. "A"
GUTIERREZ GALERA, SAMUEL
Com Arribar
CASSA, U.D. "A"
15-08-2018
19:30
PALAMOS CLUB DE FUTBOL "A"
FERNANDEZ CAMPAÑA, GUILLEM
Com Arribar
CASTELLDEFELS, U.E. "A"
15-08-2018
19:30
VISTA ALEGRE,U.D. "A"
SANCHEZ RICO, VICTOR MANUEL
Com Arribar
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A"
15-08-2018
19:30
SALAURIS FUTBOL CLUB "A"
DE HARO NUÑEZ, PAU
Com Arribar
SINGUERLIN, C.F. "A"
15-08-2018
19:30
GRAMANET, UD.AT. "A"
LLISTAR PERELLO, JOAN
Com Arribar
ROSES, A.E. "A"
15-08-2018
20:00
L'ESCALA, F.C. "A"
CLAPAROLS FABRI, MARC
Com Arribar
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"
15-08-2018
20:00
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
MATEO MORENO, JOSE ANTONIO
Com Arribar
ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"
15-08-2018
20:00
CANONJA, C.F. "A"
RAMIREZ DURAN, AITOR
Com Arribar
CF. EMPURIABRAVA ( TERCERA CATALANA )
15-08-2018
20:00
BANYOLES C.E.
ZAMBRANO ACOSTA, JAIRO
Com Arribar
MASNOU, C.D. "A"
15-08-2018
20:00
SANTBOIA, F.C. "A"

Com Arribar
SANT PERE PESCADOR, F.C. "A"
15-08-2018
20:00
L'ARMENTERA, C.F. "A"
BAGHDADI BAGHDADI, AYMANE
Com Arribar
NAVATA CF "A"
15-08-2018
20:00
FIGUERES, U.E. "A"
AFANTROUSS, YOUSSEF
Com Arribar
TORREGROSA, AT. "A"
15-08-2018
20:00
MOLLERUSSA C.F.J. "A"
ARBOS LOPEZ, MARCEL
Com Arribar
TORTOSA, C.D. "A"
15-08-2018
20:00
ROQUETENC, C.D. "A"
SALVADO RUIZ, ORIOL
Com Arribar
CIUDAD COOPERATIVA, CF. "A"
15-08-2018
20:30
SANT ADRIA CLUB FUTBOL "A"
COLOMER LOPEZ EGEA, ARTUR
Com Arribar
AMPOSTA,CF
15-08-2018
20:30
POBLA DE MAFUMET,CF
NUÑEZ REQUENA, EDUARDO
Com Arribar
MALGRAT, C.D. "A"
15-08-2018
20:30
LLAGOSTERA, U.E. "B"
SANZ GIMENO, SERGIO
Com Arribar
ALPICAT , AT. C. "B"
15-08-2018
21:00
PUIGVERTENC, C.F. "A"
PUSCASU, ALBERTO
Com Arribar
SANT ANDREU ATLÈTIC "A"
15-08-2018
21:00
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "A"
JUAREZ CARRERAS, ENRIC
Com Arribar
SANT JAUME DE LLIERCA C.F.
15-08-2018
21:00
BANYOLES C.E.
ZAMBRANO ACOSTA, JAIRO
Com Arribar
AMPOSTA,CF
15-08-2018
21:30
RAPITENCA,UE
NUÑEZ REQUENA, EDUARDO
Com Arribar
SANT JAUME DE LLIERCA C.F.
15-08-2018
22:00
CF EMPURIABRVA ( TERCERA CATALNA )
ZAMBRANO ACOSTA, JAIRO
Com Arribar
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.