JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 06-10-2019 10:30 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C RAPITENCA, U.E.,C 0 - 0E
2 12-10-2019 11:00 REMOLINS-BITEM, U.E.,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
3 19-10-2019 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C GANDESA, C.F. ,B 1 - 3P
4 26-10-2019 11:00 LA SENIA, C.F.,B ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 1 - 3G
5 27-11-2019 18:30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 2 - 1P
6 10-11-2019 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C DERTUSA, E.F,A 0 - 6P
7 17-11-2019 10:00 CAMPREDO, U.D.,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 9 - 1P
8 22-02-2020 11:30 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C EFB ULLDECONA,B -
9 30-11-2019 09:30 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 15 - 3P
10 14-12-2019 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C FLIX, J.D.,A 3 - 4P
11 22-12-2019 10:30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 1 - 8G
12 11-01-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C PERELLO, C.E.,A 0 - 3P
13 18-01-2020 11:00 ASCÓ, F.C.,B ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 9 - 5P
14 26-01-2020 10:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C ROQUETENC, C.D.,B 4 - 2G
15 01-02-2020 11:00 MORA LA NOVA, AT.,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 3 - 3E
16 08-02-2020 09:30 RAPITENCA, U.E.,C ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 3 - 0P
17 15-02-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C REMOLINS-BITEM, U.E.,A -
18 29-02-2020 11:30 GANDESA, C.F. ,B ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
19 07-03-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C LA SENIA, C.F.,B -
20 14-03-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B -
21 21-03-2020 12:00 DERTUSA, E.F,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
22 28-03-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C CAMPREDO, U.D.,A -
23 05-04-2020 10:00 EFB ULLDECONA,B ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
24 18-04-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C TERRES DE L'EBRE, C.F.,B -
25 25-04-2020 11:00 FLIX, J.D.,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
26 02-05-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C EBRE ESCOLA ESP.,CF,C -
27 09-05-2020 10:30 PERELLO, C.E.,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
28 16-05-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C ASCÓ, F.C.,B -
29 23-05-2020 10:30 ROQUETENC, C.D.,B ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
30 30-05-2020 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C MORA LA NOVA, AT.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.