NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 12-10-2019 20:00 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 2 - 1P
2 20-10-2019 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 3 - 1G
3 27-10-2019 18:00 CONGRÉS CLUB ESP.,A NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 1 - 3G
4 03-11-2019 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B LA SALUT PERE GOL AE.,B 4 - 1G
5 10-11-2019 18:00 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 2 - 3G
6 17-11-2019 16:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B SANT IGNASI C.E.,E -
7 24-11-2019 18:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
8 01-12-2019 16:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B CATALONIA, U.B.,A -
9 14-12-2019 19:45 PUBILLA CASAS, C.E.,A NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
10 22-12-2019 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B -
11 12-01-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B -
12 19-01-2020 16:00 Pª BARC. BARCINO, CE,B NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
13 26-01-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B SINGUERLIN, C.F.,B -
14 01-02-2020 15:30 Pª BARC. ANGUERA,B NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
15 09-02-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B VALLDOREIX F.C.,A -
16 16-02-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A -
17 29-02-2020 18:00 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
18 08-03-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B CONGRÉS CLUB ESP.,A -
19 14-03-2020 19:00 LA SALUT PERE GOL AE.,B NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
20 22-03-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A -
21 28-03-2020 14:45 SANT IGNASI C.E.,E NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
22 05-04-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B FUNDACIO P. CE. JUPITER,D -
23 18-04-2020 15:45 CATALONIA, U.B.,A NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
24 26-04-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B PUBILLA CASAS, C.E.,A -
25 03-05-2020 17:45 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
26 10-05-2020 10:00 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
27 17-05-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B Pª BARC. BARCINO, CE,B -
28 23-05-2020 18:00 SINGUERLIN, C.F.,B NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
29 31-05-2020 14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B Pª BARC. ANGUERA,B -
30 07-06-2020 18:00 VALLDOREIX F.C.,A NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.