JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 08-09-2019 17:30 BATEA, C.F.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 5 - 2P
2 15-09-2019 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 1 - 0G
3 21-09-2019 16:30 JESUS CATALONIA, C.F.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 4 - 3P
4 29-09-2019 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A ROQUETENC, C.D.,A 1 - 1E
5 06-10-2019 17:00 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 1 - 8G
6 13-10-2019 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A RAPITENCA, U.E.,B 0 - 2P
7 20-10-2019 17:00 ARNES CLUB ESP.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 2 - 2E
8 27-10-2019 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A LA CAVA, C.D.,A 3 - 0G
9 02-11-2019 16:15 FLIX, J.D.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 2 - 4G
10 10-11-2019 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A REMOLINS-BITEM, U.E.,A 3 - 0G
11 16-11-2019 17:00 SANTA BARBARA, C.F.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 2 - 1P
12 24-11-2019 16:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A AMPOSTA, C.F.,B 4 - 1G
13 01-12-2019 16:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A JESUS Y MARIA, U.D.,A 3 - 2G
14 15-12-2019 15:30 GODALL, F.C.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
15 22-12-2019 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A ALDEANA, U.E.,A -
16 12-01-2020 16:30 CORBERA D'EBRE, C.F.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
17 19-01-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A EBRE ESCOLA ESP.,CF,A -
18 26-01-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A BATEA, C.F.,A -
19 01-02-2020 00:00 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
20 09-02-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A JESUS CATALONIA, C.F.,A -
21 15-02-2020 16:30 ROQUETENC, C.D.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
22 01-03-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A -
23 07-03-2020 19:00 RAPITENCA, U.E.,B OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
24 15-03-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A ARNES CLUB ESP.,A -
25 22-03-2020 16:00 LA CAVA, C.D.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
26 29-03-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A FLIX, J.D.,A -
27 05-04-2020 17:00 REMOLINS-BITEM, U.E.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
28 19-04-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A SANTA BARBARA, C.F.,A -
29 25-04-2020 17:00 AMPOSTA, C.F.,B OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
30 03-05-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
31 10-05-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A GODALL, F.C.,A -
32 17-05-2020 12:00 ALDEANA, U.E.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
33 24-05-2020 17:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A CORBERA D'EBRE, C.F.,A -
34 30-05-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.