JESUS Y MARIA, U.D.,A

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 05-10-2019 11:30 JESUS Y MARIA, U.D.,A SANTA BARBARA, C.F.,A 8 - 0G
2 15-11-2019 19:00 JESUS CATALONIA, C.F.,B JESUS Y MARIA, U.D.,A 1 - 7G
3 20-10-2019 11:45 JESUS Y MARIA, U.D.,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 8 - 2G
4 27-10-2019 12:45 AMPOSTA, C.F.,D JESUS Y MARIA, U.D.,A 1 - 8G
5 30-10-2019 19:45 JESUS Y MARIA, U.D.,A EFB ULLDECONA,C 13 - 2G
6 08-11-2019 18:45 JESUS Y MARIA, U.D.,A DERTUSA, E.F,B 8 - 0G
7 16-11-2019 10:55 JESUS Y MARIA, U.D.,A FLIX, J.D.,B 11 - 1G
8 23-11-2019 10:30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B JESUS Y MARIA, U.D.,A 0 - 10G
9 30-11-2019 12:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A PERELLO, C.E.,B 3 - 3E
10 15-12-2019 10:30 ARNES CLUB ESP.,A JESUS Y MARIA, U.D.,A -
11 21-12-2019 10:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B -
12 11-01-2020 10:30 MASDENVERGE, C.F.,A JESUS Y MARIA, U.D.,A -
13 18-01-2020 10:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A RAPITENCA, U.E.,E -
14 25-01-2020 12:00 SANTA BARBARA, C.F.,A JESUS Y MARIA, U.D.,A -
15 01-02-2020 10:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A JESUS CATALONIA, C.F.,B -
16 09-02-2020 10:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B JESUS Y MARIA, U.D.,A -
17 15-02-2020 10:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A AMPOSTA, C.F.,D -
18 01-03-2020 10:00 EFB ULLDECONA,C JESUS Y MARIA, U.D.,A -
19 07-03-2020 10:00 DERTUSA, E.F,B JESUS Y MARIA, U.D.,A -
20 14-03-2020 11:00 FLIX, J.D.,B JESUS Y MARIA, U.D.,A -
21 21-03-2020 10:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A EBRE ESCOLA ESP.,CF,B -
22 28-03-2020 12:00 PERELLO, C.E.,B JESUS Y MARIA, U.D.,A -
23 04-04-2020 10:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A ARNES CLUB ESP.,A -
24 18-04-2020 11:00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B JESUS Y MARIA, U.D.,A -
25 25-04-2020 10:00 JESUS Y MARIA, U.D.,A MASDENVERGE, C.F.,A -
26 02-05-2020 10:30 RAPITENCA, U.E.,E JESUS Y MARIA, U.D.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.