FLIX, J.D.,A

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 06-10-2019 11:00 FLIX, J.D.,A EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 9 - 0G
2 12-10-2019 11:00 PERELLO, C.E.,A FLIX, J.D.,A 11 - 0P
3 17-10-2019 19:00 FLIX, J.D.,A ASCÓ, F.C.,B 2 - 0G
4 27-10-2019 11:00 ROQUETENC, C.D.,B FLIX, J.D.,A 0 - 7G
5 31-10-2019 18:45 FLIX, J.D.,A MORA LA NOVA, AT.,A 3 - 5P
6 09-11-2019 11:15 RAPITENCA, U.E.,C FLIX, J.D.,A 3 - 7G
7 16-11-2019 11:00 FLIX, J.D.,A REMOLINS-BITEM, U.E.,A -
8 21-11-2019 19:00 GANDESA, C.F. ,B FLIX, J.D.,A 2 - 4G
9 30-11-2019 11:00 FLIX, J.D.,A LA SENIA, C.F.,B 6 - 2G
10 14-12-2019 12:00 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C FLIX, J.D.,A 3 - 4G
11 21-12-2019 11:00 FLIX, J.D.,A DERTUSA, E.F,A 2 - 4P
12 12-01-2020 10:00 CAMPREDO, U.D.,A FLIX, J.D.,A 10 - 3P
13 19-01-2020 11:00 FLIX, J.D.,A EFB ULLDECONA,B 2 - 4P
14 25-01-2020 11:00 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B FLIX, J.D.,A 8 - 2P
15 01-02-2020 12:00 FLIX, J.D.,A SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B 6 - 1G
16 09-02-2020 10:30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C FLIX, J.D.,A 1 - 16G
17 15-02-2020 17:00 FLIX, J.D.,A PERELLO, C.E.,A 6 - 3G
18 01-03-2020 11:00 ASCÓ, F.C.,B FLIX, J.D.,A -
19 07-03-2020 11:00 FLIX, J.D.,A ROQUETENC, C.D.,B -
20 15-03-2020 11:00 MORA LA NOVA, AT.,A FLIX, J.D.,A -
21 21-03-2020 11:00 FLIX, J.D.,A RAPITENCA, U.E.,C -
22 28-03-2020 11:00 REMOLINS-BITEM, U.E.,A FLIX, J.D.,A -
23 04-04-2020 11:00 FLIX, J.D.,A GANDESA, C.F. ,B -
24 18-04-2020 11:00 LA SENIA, C.F.,B FLIX, J.D.,A -
25 25-04-2020 11:00 FLIX, J.D.,A ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C -
26 02-05-2020 12:00 DERTUSA, E.F,A FLIX, J.D.,A -
27 09-05-2020 11:00 FLIX, J.D.,A CAMPREDO, U.D.,A -
28 17-05-2020 10:00 EFB ULLDECONA,B FLIX, J.D.,A -
29 23-05-2020 11:00 FLIX, J.D.,A TERRES DE L'EBRE, C.F.,B -
30 31-05-2020 11:00 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B FLIX, J.D.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.